Pilulka Auto

Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg perorální orální tobolky měkké 20 x 400 mg 5 z 5

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg

Režim výdeje: Volně prodejné HVLP

Další balení: Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.10x400mg

Cena: 111 Kč 89 Kč Skladem 1-5 ks

Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg perorální orální tobolky měkké 20 x 400 mg si přes nás též můžete rezervovat v 22 lékárnách po celé ČR a následně přijít s jistotou, že ho pro vás máme připravené. Nebo vám ho rádi zašleme až domů po celé ČR.

Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg perorální orální tobolky měkké 20 x 400 mg si můžete také rezervovat v těchto lékárnách

    • Pilulka Lékárna Vimperk, Vimperk, Krátká 554

    • Pilulka Lékárna Mělník, Mělník, Pražská 532/25

    • Pilulka Lékárna Brno, Brno, Tkalcovská 869/1

    • Pilulka Lékárna Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec, Růžová 41

    • Pilulka Lékárna Poděbrady, Poděbrady, Náměstí T. G. Masaryka 796

    • Pilulka Lékárna Trutnov Palackého, Trutnov, Palackého 201

    • Pilulka Lékárna Trutnov Česká, Trutnov, Česká 190

    • Pilulka Lékárna Hradec Králové, Hradec Králové, Štefánikova 454/28a

    • Pilulka Lékárna Český Brod, Český Brod, Havlíčkova 134

    • Pilulka Lékárna Prachatice, Prachatice, Nám.Přátelství 665

    • Pilulka Lékárna Strunkovice nad Blanicí, Strunkovice nad Blanicí, Strunkovice nad Blanicí 86

    • Pilulka Lékárna Komunardů, Praha 7, Komunardů 16

    • Pilulka Lékárna Vinohradská, Praha 2, Vinohradská 24

    • Pilulka Lékárna České Budějovice, České Budějovice, Lannova tř. 87/43

    • Pilulka Lékárna Ledenice, Ledenice, Náměstí 86

    • Pilulka Lékarna Jihlava, Jihlava, Kollárova 19

    • Pilulka Lékárna Želivského, Praha 3, Vinohradská 196

    • Pilulka Lékarna Šumperk, Šumperk, Slovanská 281/22

    • Pilulka Lékárna Moravská Třebová, Moravská Třebová, Náměstí T. G. Masaryka 33/27

    • Pilulka Lékárna U Jindřicha, Praha, Senovážné náměstí 28

    • Pilulka Lékárna U nádraží Brno, Brno, Masarykova 37

    • Pilulka Adamova lékárna, Praha 1, Václavské náměstí 8/12

Rádi Vám pomůžeme.


Informujte se na našem
oddělení péče o zákazníky:

222 703 000 Po - Pá:8:00 - 19:00

  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Odborná online pomoc
  • Odběrná místa po celé ČR
  • Expresní doručení Pilulka Auto
  • Pilulka Klub - za každý nákup odměna

Popis výrobku

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg

Při akutních záchvatech migrény, bolesti hlavy, zubů, horečce. Snadno vstřebatelné čiré želatinové tobolky.  

Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte 
to svému lékaři nebo lékárníkovi. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 4 dnů v případě bolesti a do 3 dnů v případě horečky a migrény, musíte se poradit s lékařem. 

V příbalové informaci naleznete: 
1. Co je Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules a k čemu se používá
2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules používat 
3. Jak se Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules používá 
4. Možné nežádoucí účinky
5. Jak Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules uchovávat 
6. Další informace
 

1. CO JE APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG SOFT CAPSULES A K ČEMU SE POUŽÍVÁ


Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku. Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules je určen k použití u dospělých a mladistvých s hmotností nad 40 kg (od 12 let) k úlevě od mírné až středně silné bolesti, např. při bolesti hlavy, akutní migréně (s aurou nebo bez aury), bolestech svalů, menstruační bolesti, horečce a bolesti spojené s běžným nachlazením.
 

2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG SOFT CAPSULES POUŽÍVAT


Prosím, přečtěte si následující informace. Nepoužívejte Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules, jestliže:

  • jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku ibuprofen nebo na kteroukoliv složku přípravku (viz bod 6)
  • jste v minulosti měl/a dušnost, astma, rýmu, otok nebo (svědivou) vyrážku po užití kyseliny acetylsalicylové (aspirin) nebo jiných podobných léků proti bolesti (NSAID)
  • jste v minulosti při léčbě nesteroidními antirevmatiky trpěl/a krvácením z trávicího traktu či jeho perforací (proděravěním)
  • trpíte (nebo jste v minulosti měla dvě či více takových příhod) opakovaným peptickým vředem nebo krvácením z trávicího traktu
  • trpíte poruchou krevní srážlivosti nebo máte jinou krvácivou poruchu
  • trpíte závažným selháváním jater, ledvin či srdce
  • trpíte mozkovým či jiným aktivním krvácením
  • trpíte poruchami krvetvorby nezjištěné příčiny
  • trpíte těžkou dehydratací (nedostatek tekutin v těle v důsledku zvracení, průjmu či nedostatečného příjmu tekutin)
  • jste v posledních 3 měsících těhotenství
  • již užíváte jiné léky proti bolesti ze skupiny nesteroidních antiflogistik (včetně inhibitorů COX-2) nebo kyselinu acetylsalicylovou v dávce nad 75 mg denně.



Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules nepoužívejte u mladistvých s hmotností nižší než 40 kg a u dětí.

Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules je zapotřebí
Před použitím tohoto přípravku se poraďte s lékárníkem či lékařem, jestliže:

  • trpíte systémovým lupus erythematodes (SLE), což je onemocnění imunitního systému 
  • postihující pojivové tkáně, které vyvolává bolesti kloubů, kožní změny a poruchy jiných orgánů, nebo smíšenou kolagenózou
  • trpíte závažnými kožními reakcemi, jako je exfoliativní dermatitida, Stevens-Johnsonův syndrom a toxická epidermální nekrolýza. Užívání přípravku Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules by mělo být okamžitě ukončeno při prvním výskytu kožní vyrážky, slizničních lézí či jiných projevech alergických reakcí
  • trpíte dědičnou poruchou krvetvorby (akutní intermitentní porfyrie)
  • máte nebo jste v minulosti měl/a onemocnění střeva či střevní problémy (ulcerózní kolitida, Crohnova choroba)
  • máte nebo jste měl/a astma či alergické reakce, neboť se může vyskytnout dušnost
  • trpíte sennou rýmou, nosními polypy nebo chronickým obstrukčním onemocněním dýchacích cest, jelikož v takovém případě existuje zvýšené riziko alergických reakcí. Tyto alergické reakce se mohou projevit jako astmatický záchvat (tzv. alergické astma), Quinckeho edém nebo kopřivka.
  • jste ve vyšším věku, neboť v takovém případě je pravděpodobnější výskyt nežádoucích účinků
  • trpíte onemocněním ledvin či jater
  • nedávno jste prodělal/a velkou operaci
  • trpíte otoky (edém), vysokým krevním tlakem (hypertenze) nebo onemocněním srdce
  • snažíte se otěhotnět (ibuprofen patří do skupiny nesteroidních antiflogistik, která mohou narušit plodnost u žen. Tento účinek je vratný po ukončení léčby přípravkem) jste v prvních 6 měsících těhotenství užíváte nízké dávky kyseliny acetylsalicylové (do 75 mg denně).


Nežádoucí účinky lze omezit používáním nejnižší možné dávky co možná nejkratší dobu. Léky jako je Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules mohou mírně zvýšit riziko srdečního záchvatu (infarktu myokardu) nebo cévní mozkové příhody. Riziko je více pravděpodobné, pokud jsou používány vysoké dávky a dlouhá doba léčby. Proto nepřekračujte doporučenou dávku ani dobu léčby (4 dny u bolesti nebo 3 dny u horečky a migrény). Pokud máte srdeční obtíže, prodělali jste v minulosti cévní mozkovou příhodu nebo se domníváte, že máte rizikové faktory pro rozvoj cévních příhod (např. vysoký krevní tlak, cukrovku, vysoký cholesterol nebo kouříte), měli byste se o vhodnosti léčby poradit s lékařem.

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules by neměl být používán u planých neštovic.Při dlouhodobém podávání přípravku Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules je nutná pravidelná kontrola jaterních hodnot, funkce ledvin a krevního obrazu.
Dlouhodobé používání jakýchkoli léků proti bolesti u bolestí hlavy může vést k jejich zhoršení. V takovém případě nebo při podezření na takovou situaci byste měl/a ukončit užívání tohoto přípravku a vyhledat lékaře.
Časté užívání (některých druhů) léků proti bolesti může obecně vést k závažným ledvinovým problémům. Riziko může být zvýšeno při tělesném vyčerpání v důsledku ztráty solí a tekutin. Pokud se domníváte, že trpíte dehydratací (nedostatek tekutin v těle), neužívejte tento přípravek.Použití nesteroidních antiflogistik může zakrýt příznaky infekce.

Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky
Čeho bych se měl/a vyvarovat při užívání tohoto léčivého přípravku?
Některé antikoagulační léky (léky proti krevní srážlivosti) (např. kyselina acetylsalicylová/aspirin, warfarin, tiklopidin), některé léky proti vysokému krevnímu tlaku (inhibitory ACE, např. kaptopril, beta-blokátory) i některé další léky mohou ovlivnit nebo být ovlivněny léčbou ibuprofenem. Proto se oraďte s lékařem, dříve než začnete užívat ibuprofen současně s jinými léky.

Neužívejte tento přípravek, jestliže užíváte
Jiná nesteroidní antiflogistika (včetně inhibitorů COX-2), kyselinu acetylsalicylovou v dávce nad 75 mg denně.
Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval/a v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Zejména to platí v případě, že užíváte některý z následujících léků: Nízké dávky kyseliny acetylsalicylové (do 75 mg denně). Diuretika (močopudné léky). Antikoagulancia, např. warfarin, heparin a antiagregancia jako klopidogrel a tiklopidin (léky ředící krev). Antihypertenziva (léky používané k léčbě vysokého krevního tlaku, např, kaptopril nebo propranolol). Lithium, digoxin, fenytoin nebo selektivní inhibitory zpětného vychytávání serotoninu (SSRI, např. fluoxetin léky k používané k léčbě poruch nálady). Metotrexát (používaný k léčbě revmatoidní artritidy, lupénky a některých druhů rakoviny). Zidovudin (používaný k léčbě HIV). Kortikosteroidy (protizánětlivé léky, např. prednison). Cyklosporin či takrolimus (používané k potlačení funkce imunitního systému). Chinolonová antibiotika (používané k léčbě řady infekcí, např. ciprofloxacin). Probenecid a sulfinpyrazon (používané k léčbě dny). Moklobemid (používaný k léčbě deprese). Aminoglykosidy (antibiotika). Cholestyramin (používaný ke snížení cholesterolu). Deriváty sulfonylurey (používané k léčbě cukrovky). Jiné přípravky obsahující ibuprofen nebo léky na bolest ze skupiny nesteroidních antiflogistik včetně přípravků dostupných bez lékařského předpisu. Proto se před současným užíváním ibuprofenu s jinými léčivy vždy poraďte s lékařem.

Užívání přípravku Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules s jídlem a pitím
Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules můžete užívat nalačno. U některých lidí však může tento lék vyvolat mírné zažívací problémy. Pokud pociťujete mírné zažívací obtíže, doporučuje se, abyste lék užíval/a s jídlem či mlékem, neboť tím se předchází trávicím obtížím.Některé nežádoucí účinky, např. účinky postihující trávicí trakt, mohou být pravděpodobnější při současném pití alkoholu s přípravkem Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules.

Těhotenství, kojení a plodnost
Pokud otěhotníte během léčby přípravkem Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules, informujte lékaře.Jestliže jste v prvních šesti měsících těhotenství, před použitím přípravku /Smyšlená název/ se poraďte s lékařem či lékárníkem.Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules přechází do mateřského mléka, ale může být používán při kojení v doporučených dávkách, po co nejkratší dobu.Jestliže jste v posledních 3 měsících těhotenství, neužívejte tento lék, neboť by mohl způsobit problémy nenarozenému dítěti nebo komplikace během porodu.Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules patří do skupiny léčiv (nesteroidní antiflogistika), která mohou poškodit plodnost u žen. Tento účinek je vratný po ukončení léčby příprakem. Je nepravděpodobné, že by tento přípravek při občasném použití ovlivnil Vaše šance na otěhotnění, před použitím se však poraďte se svým lékařem, pokud máte problém otěhotnět.Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék.

Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů
Pokud při užívání přípravku Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules zaznamenáte závrať, ospalost, točení hlavy nebo problémy se zrakem, neřiďte a neobsluhujte stroje.Informace o některých složkách přípravku Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsulesApo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje sorbitol. Jestliže vám lékař řekl, že trpíte nesnášenlivostí některých cukrů, poraďte se před užíváním těchto tobolek s lékařem.
 

3. JAK SE APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG SOFT CAPSULES POUŽÍVÁ


Vždy užívejte Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules přesně dle pokynů v příbalové informaci. Pokud si nejste jistý/á, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.K perorálnímu podání.Pouze ke krátkodobému použití.Je nutno používat nejnižší účinnou dávku po co nejkratší dobu nutnou k dosažení úlevy od příznaků onemocnění. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 4 dnů v případě bolesti a do 3 dnů v případě horečky a migrény, poraďte se s lékařem.Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules tobolky se polyká nerozkousaný a zapíjí se větším množstvím tekutiny.Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules tobolky nesmí užívat mladiství s hmotností nižší než 40 kg a děti.

Doporučená dávka u dospělých a mladistvých s hmotností nad 40 kg (od 12 let) je 1 tobolka (400 mg ibuprofenu) až 3x denně dle potřeby. Užívejte pouze dávku nutnou k dosažení úlevy od příznaků onemocnění a dodržujte odstup nejméně 6 hodin mezi jednotlivými dávkami.Neužívejte více než tři tobolky (1200 mg ibuprofenu) během 24 hodin.

Jestliže jste použil/a více přípravku Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules, než jste měl/a
Pokud nedopatřením užijete nadměrné množství tobolek, ihned kontaktujte lékaře nebo nemocnici. Vezměte si s sebou zbývající tobolky a ukažte je lékaři. Příznaky užití většího množství tobolek, než je doporučená dávka (předávkování) jsou následující: nevolnost, bolest žaludku, zvracení s obsahem krve či hnědých hrudek (jako kávová sedlina), průjem, hučení v uších, bolest hlavy, závrať, ospalost, zmatenost, ztráta orientace a vzácně ztráta vědomí. Máte-li jakékoli další otázky, týkající se užívání tohoto přípravku, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka.
 

4. MOŽNÉ NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY


Podobně jako všechny léky, může mít i přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého.Jestliže kdykoli během léčby zaznamenáte některý z následujících stavů, PŘESTAŇTE UŽÍVAT tento lék a ihned vyhledejte lékařskou pomoc:

Krev ve stolici, Černá dehtovitá stolice, Zvracení krve či tmavých částic připomínajících kávovou sedlinu, Nevysvětlitelné hvízdavé dýchání, dušnost, kožní vyrážka (která může být závažná včetně , tvorby puchýřů či olupování kůže), svědění či tvorba modřin, motání hlavy, zrychlený srdeční ,tep či zadržování tekutin, např. otok kotníků, málo časté močení Ztuhlost šíje, bolest hlavy, nevolnost, zvracení, horečka a ztráta orientace, Otok obličeje.

PŘESTAŇTE UŽÍVAT tento lék a informujte lékaře, jestliže zaznamenáte: Zažívací obtíže či pálení žáhy, Bolest břicha (bolest žaludku) či jiné neobvyklé příznaky v oblasti břicha, Zežloutnutí očí a/nebo kůže, Silná bolest v krku s vysokou horečkou či nevysvětlitelným krvácením, tvorbou modřin a únavou.

Nežádoucí účinky jsou hodnoceny dle následujících četností výskytu

  • velmi časté postihují více než 1 pacienta z 10
  • časté postihují 1 až 10 pacientů ze 100
  • méně časté postihují 1 až 10 pacientů z 1000
  • vzácné postihují 1 až 10 pacientů z 10000
  • velmi vzácné postihují méně než 1 pacienta z 10000


Mohou se vyskytnout následující nežádoucí účinky

Infekce
Velmi vzácné: Zhoršení zánětu spojeného s infekcí (např. nekrotizující fascitida), aseptická meningitida (zánět mozkových blan) se ztuhlostí šíje, bolestí hlavy, nevolností, zvracením, horečkou i poruchou vědomí. Výskyt je zřejmě častější u pacientů s autoimunitním onemocněním (lupus, smíšená kolagenóza).Poruchy krve.
Velmi vzácné: Problémy s tvorbou krvinek, jejichž prvními projevy jsou: horečka, bolest v krku, vřídky na ústní sliznici, chřipkové příznaky, silná únava, krvácení z nosu a do kůže. V takovém případě musíte ihned přestat tento přípravek užívat a vyhledat lékaře.

Poruchy imunitního systému
Méně časté: Reakce z přecitlivělosti s kopřivkou a svěděním a astmatickými záchvaty. Je nutno přestat přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules užívat a neprodleně informovat lékaře. Velmi vzácné: Těžké reakce z přecitlivělosti projevy mohou být následující: otok obličeje, jazyka a krku, dušnost, bušení srdce, těžký šok. Při výskytu některého z prvních příznaků, což může nastat již při prvním použití, je nutná okamžitá lékařská pomoc. Psychiatrické poruchy.
Velmi vzácné: Psychotické projevy, deprese, nervozitaPoruchy nervového systému
Méně časté: Bolest hlavy, závrať, nespavost, neklid, podrážděnost a únavaPoruchy oka
Méně časté: problémy se zrakem

Poruchy ucha a rovnovážného aparátu
Vzácné: Zvonění v uších. Srdeční poruchy
Velmi vzácné: bušení srdce, srdeční selhání, infarkt myokardu

Cévní poruchy
Velmi vzácné: vysoký tepenný krevní tlak. Respirační, hrudní a mediastinální poruchy
Velmi vzácné: Astma, dušnost a hvízdavé dýchání.

Poruchy žaludku a střeva
Časté: Žaludeční obtíže jako zažívací problémy, pálení žáhy, bolest žaludku a nevolnost, průjem, zvracení, nadýmání (plynatost) a zácpa a mírné krvácení do žaludku a/nebo střeva, které může výjimečně vyvolat anémii (chudokrevnost).
Méně časté: Proděravění v trávicím traktu či krvácení do trávicího traktu, černé zbarvení stolice a zvracení krve, zhoršení stávajícího střevního onemocnění (ulcerózní kolitida či Crohnova choroba), zánět žaludku.
Velmi vzácné: Zánět jícnu, zánět slinivky, zúžení střeva typu přepážky

Poruchy jater
Velmi vzácné: Poškození jater (prvním příznakem by bylo zbarvení kůže), akutní hepatitida (zánět jater)

Poruchy kůže
Méně časté: Různé kožní vyrážky
Velmi vzácné: Těžké formy kožních reakcí se zčervenáním a tvorbou puchýřů, Stevens-Johnsonův syndrom a odumření tkáně. Výjimečně závažné kožní infekce a komplikace postihující měkké tkáně při planých neštovicích.

Poruchy ledvin
Vzácné: Bolesti v boku a/nebo v břiše, krev v moči a horečka mohou být projevem poškození ledvin (papilární nekróza). Zvýšené množství močoviny v krvi.
Velmi vzácné: Neobvykle malé množství tvořené moči, otok (edém) a zakalená moč (nefrotický syndrom), zánětlivé onemocnění ledvin (intersticiální nefritida), které může vést k akutnímu selhání ledvin. 

Vyšetření
Velmi vzácné: Nízká hladina hemoglobinu (anémie). 

Léky jako je Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules mohou být spojeny s malým zvýšením rizika srdečního záchvatu (infarktu myokardu) či cévní mozkové příhody. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.
 

5. JAK APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG SOFT CAPSULES UCHOVÁVAT


Tento léčivý přípravek nevyžaduje žádné zvláštní podmínky uchovávání. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti, uvedené na obalu. Doba použitelnosti se vztahuje k poslednímu dni uvedeného měsíce.Léčivé přípravky se nesmí vyhazovat do odpadních vod nebo domácího odpadu. Zeptejte se svého lékárníka, jak máte likvidovat přípravky, které již nepotřebujete. Tato opatření pomáhají chránit životní prostředí.
 

6. DALŠÍ INFORMACE


Co přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje
Léčivá látka je ibuprofenum. Jedna tobolka obsahuje 400 mg ibuprofenu.
Pomocné látky jsou: Makrogol 600, Hydroxid draselný, Čištěná voda, Obal tobolky, Želatina, Tekutý částečně dehydratovaný sorbitol (420),Potisk tobolky,Opacode WB black NS-78-17821*,*černý inkoust obsahuje: černý oxid železitý, hypromelosa 2910/6

Jak přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules vypadá a co obsahuje toto balení
Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules jsou průhledné bezbarvé oválné měkké želatinové tobolky. Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules je dodáván v PVC/PE/PVdC/Al blistrech.

Balení obsahují 4, 10, 12, 15, 16, 20 a 30 tobolek.
Na trhu nemusí být k dispozici všechny velikosti balení.

Držitel rozhodnutí o registraci
Banner Pharmacaps Europe B.V.
De Posthoornstraat 7
5048 AS Tilburg
Nizozemsko

Výrobci
Banner Pharmacaps Europe B.V.
De Posthoornstraat 7
5048 AS Tilburg
Nizozemsko

Apotex Nederland B.V.
Archimedesweg 2
2333 CN Leiden
Nizozemsko

Tato příbalová informace byla naposledy schválena 20.7.2012

Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls199032/2012

Zobrazit více informacíZobrazit méně informací

Nejnovější hodnocení

  • Petr Bednarik, 2016-03-16 19:37:43

    Dobře se polyká a hlavně zabere výrazně rychleji než běžná tabletka.

    5 z 5

  • Lucie Prefetová, 2015-11-18 11:43:28

    Výborný :)

    5 z 5

  • zaneta pojdynova, 2015-09-21 18:51:39

    Trapila me ukrutna bolest hlavy, Apo-Ibuprofen Rapid 400 me vazne pomohl.

    5 z 5

  • Tereza Pešková, 2015-06-04 14:38:55

    pro mě nejlepší lék na bolest, velmi rychlý nástup účinku a navíc nedráždí žaludek

    5 z 5

  • Jaroslav špína, 2014-12-25 22:17:28

    Výborný sem s nimi spokojen

    5 z 5

Doplňující informace

EAN: 8594158133397
SUKL: 0170271
Značka: APO-IBUPROFEN
Cesta podání: Perorálně
Léková forma: Tvrdé tobolky
Dodavatel na trh: APOTEX
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: bolest hlavy, migréna, bolest zubů
Výrobce: APOTEX NEDERLAND B.V., LEIDEN

Hodnocení 5 z 5

  • Petr Bednarik, 2016-03-16 19:37:43

    Dobře se polyká a hlavně zabere výrazně rychleji než běžná tabletka.

    5 z 5

  • Lucie Prefetová, 2015-11-18 11:43:28

    Výborný :)

    5 z 5

  • zaneta pojdynova, 2015-09-21 18:51:39

    Trapila me ukrutna bolest hlavy, Apo-Ibuprofen Rapid 400 me vazne pomohl.

    5 z 5

  • Tereza Pešková, 2015-06-04 14:38:55

    pro mě nejlepší lék na bolest, velmi rychlý nástup účinku a navíc nedráždí žaludek

    5 z 5

  • Jaroslav špína, 2014-12-25 22:17:28

    Výborný sem s nimi spokojen

    5 z 5

Vložit nový komentář

: *

:

1 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

222 703 000 Po - Pá 8:00 - 19:00

Košík:

0 ks za 0 Kč

Nakupte zboží ještě za 999 Kč a dopravu máte zdarma!
Podívejte se na naše cenové trháky

Zobrazit košík

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím