Attitude 100% minerální ochranná tyčinka na obličej a rty (SPF 30) pro citlivou a atopickou pokožku 30 g

Ideální pro obličej, rty a jakékoliv další místa na těle, které je třeba …

 Zobrazit více

Ideální pro obličej, rty a jakékoliv další místa na těle, které je třeba chránit před slunečním zářením. Speciálně pro přecitlivělou a atopickou pokožku - s obsahem zklidňujícího ovsa v koloidní podobě.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
 • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
 • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
Přírodní Přírodní
Veganské Veganské
EcoLogoEcoLogoEWGEWG

Díky obsaženému kokosovému oleji a bambuckému máslu hydratuje pokožku. Je příkladnou ukázkou rovnováhy mezi bezpečností přípravku a jeho funkčností, ingredience jsou pouze minerálního a rostlinného původu, biologicky rozložitelné. Bez vůně.

Tento krém v tyčince je speciálně vyvinut pro přecitlivělou a atopickou pokožku - s obsahem zklidňujícího ovsa v koloidní podobě. Oves je celosvětově uznáván dermatology a odborníky jako složka, která nejen dokonale zklidňuje iritovanou pokožku, ale zároveň chránící přirozenou kožní bariéru.

Krém vytvoří lehkou bariéru na pokožce, která účinně chrání před UVA i UVB zářením. Pokožka je tak chráněna před negativními vlivy slunečního záření, a to bez kontaktu se škodlivými látkami či chemikáliemi, které opalovací krémy často obsahují.

Díky praktickému způsobu aplikace tyčinkou se není třeba krému dotýkat. Vaše ruce tak zůstanou čisté a krému se při aplikace méně vypotřebuje. Opalovací tyčinka Attitude má navíc kompletně bezplastový obal, který zbytečně nezatěžuje životní prostředí a je zcela rozložitelný.

Je ideální pro obličej, rty a jakékoliv další místa na těle, které je třeba chránit před slunečním zářením. Skvělé do kabelky.

Aktivní látkou je oxid zinečnatý bez nanočástic. "Bez nanočástic" znamená, že molekuly nejsou tak malé, aby prostoupily do krevního řečiště. Oxid zinečnatý je lepší než oxid titaničitý, který se často v minerálních krémech používá - oxid titaničitý je většinou s nanočásticemi a zároveň nechrání plně před UVA i UVB zařením.

Vlastnosti:

 • Nezanechává bílý film - nejen pro tyto vlastnosti je krém v tyčince výjimečný
 • 100 % recyklovatelný obal
 • Nepřítomnost škodlivých látek je testována nezávislou laboratoří
 • Má certifikaci EcoLogo, která potvrzuje šetrnost k životnímu prostředí
 • Také má certifikaci EWG ("Environmental Working Group"), která pomáhá lidem vybírat jen ty zdravé, bezpečné a k přírodě šetrné produkty
 • Opalovací řada Attitude získala od této neziskové organiazce nejvyšší hodnocení
 • Všechny produkty Attitude jsou bez živočišných složek, netestované na zvířatech
 • Attitudej e členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě
 • Pro výrobu produktů Attitude jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie

Použití

Doporučuje se aplikovat 15 minut před pobytem na slunci a opakovat každé 2 hodiny. 40 minut po koupání/namočení je potřeba opět namazat. Výrobce udává, že krém není vhodný pro děti do 6 měsíců, a to z důvodu, že miminka by se vůbec neměli vystavovat slunci.

Ve výrobcích ATTITUDE najdete jen složky šetrné k našemu zdraví („worry-free ingredients"), a to bez kompromisů.

Složení

Oxid zinečnatý, kokosový olej, bambucké máslo, kyselina polyhydroxystearová, slunečnicový olej (ze semen), triglycerid kyseliny kaprylové/kaprinové, slunečnicový vosk (ze semen), behenyl behenát, ricinový olej (ze semen), kopolymer kapryloyl glycerin / kyselina sebaková, kokosové kapryláty, kandelilový vosk, prášek z jádra Ovsa setého.

Vyzkoušejte také další výrobky značky Attitude, které jsou v kategoriích Kosmetika, Opalování a Kosmetika pro atopiky. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Opalovací krémy SPF 30.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN626232460438
ZnačkaAttitude
Velikost balení30 g
Věk>6 měs.
Cesta podání  Dermálně - na pokožku
Forma  Tyčinka  Krém
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Na co je  Na alergii  Na zdravou kůži
Vlastnosti  100% recyklovatelná nádoba  Hydratační  Bez parafínu  UV filtr  Rozložitelnost v přírodě  Vegan  Přírodní  Netestované na zvířatech
SPF – Ochranný sluneční faktor  SPF 30
Certifikáty  EWG  EcoLogo
Typy pleti  Citlivá pleť
Péče o pleť  Denní
Originální název100% minerální ochranná tyčinka na obličej a rty ATTITUDE (SPF 30) pro citlivou a atopickou pokožku 30 g