Apple Watch S6 GPS + Cellular, 44mm Graphite Stainless Steel Case, Black Sport Band, Regular

Apple Watch S6 GPS + Cellular, 44mm Graphite Stainless Steel Case, Black Sport Band, Regular

Tento produkt není momentálně dostupný, zjišťujeme informace od dodavatele

Doporučujeme vám tyto podobné produkty

Podívejte se také na zboží v podobných kategoriích

Kyslík v krvi. Nádech inovace

Hladina kyslíku v krvi je důležitým ukazatelem celkové kondice. Můžeš si na jejím základě udělat představu, jak dobře tvoje tělo absorbuje kyslík a jakého množství kyslíku se mu dostává. Jedinečný snímač a aplikace v Apple Watch Series 6 umožňuje změřit si hladinu saturace krve kyslíkem, kdykoli chceš. A průběžně ji snímá i na pozadí během dne a noci. (1)

Průlomový snímač přináší hlubší poznatky

Snímač kyslíku v krvi se skládá ze čtyř klastrů elektroluminiscenčních diod (LED) a čtyř fotodiod. Je integrovaný v úplně nově zkonstruovaném zadním krystalu a ve spojení s aplikací Saturace kyslíkem zjišťuje hladinu okysličení krve.

Posviť si na to podstatné

Zelené, červené a infračervené LEDky prosvěcují cévy v kůži zápěstí a fotodiody měří množství odraženého světla. Pokročilé algoritmy potom vyhodnocují barvu krve, která je ukazatelem množství obsaženého kyslíku.

EKG. Na zápěstí. Kdykoli. Kdekoli

Aplikace EKG na Apple Watch Series 6 dokáže vygenerovat elektrokardiogram podobný jednosvodovému EKG. (2) U tak malého zařízení je to něco mimořádného. Lékařům poskytuje důležitá data a uživatelům klid v duši.

Prst ti toho hodně poví o tvém srdci

Elektrody integrované v korunce Digital Crown a zadním sklíčku hodinek snímají elektrické impulzy srdce. Stačí přiložit prst ke korunce Digital Crown a hodinky za 30 sekund vygenerují vlnový průběh EKG. Aplikace EKG dokáže indikovat, jestli srdeční rytmus vykazuje znaky fibrilace síní – což je závažná forma nepravidelného srdečního rytmu – nebo jestli má sinusový průběh, který je znakem normální srdeční činnosti. (3)

Spánek. Lepší den začíná lepší nocí

Pořádně se vyspat je pro zdraví nesmírně důležité. Aplikace Spánek ti pomůže naučit se pravidelně chodit spát ve stejnou dobu a sledovat trend toho, jak každou noc spíš. Když si dáš lepší spánek jako svůj cíl, taky ho dosáhneš.

Kondice. Posunuty dál, abych postrčily tebe

Jasně že kondice je v hlavě. Když víš, jak jsi na tom, máš motivaci makat. Series 6 mají ještě přesnější sledování tréninků ve vodě, v tělocvičně i na silnicích. Jsou to Apple Watch v nejlepší formě. A dostanou do formy i tebe.

Tolik možností ti zrychlí tep

Ať tě baví jakýkoli druh pohybu, Apple Watch mají cvičení přesně pro tebe. Vyber si mezi běháním, plaváním, jógou, jízdou na kole nebo čímkoli jiným, čemu se věnuješ. A začni si měřit každý pohyb.

Mrkni, jak jsi na tom. Nic ti neuteče

Když jsi venku a ruku máš dole, stále zapnutí Retina displej je teď 2,5krát jasnější. Takže i při tréninku na ostrém slunci snadno uvidíš všechny ukazatele. Bez zvedání zápěstí nebo zpomalování.

Nabraly výšku

Nový stále aktivní výškoměr sleduje změny nadmořské výšky v reálném čase, vevnitř i venku. Při turistických výšlapech i sjíždění sjezdovek se můžeš spolehnout na ještě přesnější ukazatele.

Motivace. Nech se vyhecovat. Do roztrhání těla

Hudba a podcasty

Pouštěj si, co tě motivuje k pohybu. Včetně 75 miliónů písniček z Apple Music. (4)

Kroužky Aktivity

Budou tě motivovat, ať míň sedíš, víc se hýbáš a rozumně cvičíš. Každý den.

Sdílení aktivity

Sdílej svoje kroužky Aktivity s rodinou a přáteli, ať se můžete navzájem hecovat.

Soutěže

Zvi přátele do sedmidenních soutěží Aktivity.

Barvy. Jako oheň a voda

Modrá a (PRODUCT)RED pouzdra doplňují Apple kolekci pouzder ze stoprocentně recyklovaného hliníku.

Displej. Stále zapnutý. A lepší než kdy dřív

Když jsi venku a ruku máš dole, stále zapnutý Retina displej je teď daleko jasnější. Takže snadněji uvidíš všechny informace na ciferníku. Ani nemusíš zvedat zápěstí, aby se hodinky probudily.

Nikdy nespí

Přejetím dolů zobraz Oznamovací centrum, přejetím nahoru otevři Ovládací centrum anebo klepni na libovolnou komplikaci. Hodinkami přitom nemusíš ani hnout. Kvůli jednoduchým interakcím třeba během jednání nebo při jiné činnosti není potřeba hodinky probouzet.

Nové ciferníky. Nespočet způsobů, jak je uzpůsobit

Vyber si z vůbec největší palety ciferníků. A uprav si každý podle nálady, stylu nebo oblíbené aktivity. Jsou to jenom tvoje hodinky.

Ciferník pro každou příležitost

Teď můžeš snadno objevovat a sdílet vlastní ciferníky vyladěné podle toho, co potřebuješ a čemu se věnuješ. Se všemi důležitými informacemi pohromadě. Ciferníky můžeš objevovat v App Storu, na webu i sociálních médiích.

Buď ve spojení. Všechno, co potřebuješ. Kamkoli jdeš

Na Apple Watch Series 6 máš po ruce lidi a věci, na kterých ti záleží. Ať tě život zavede kamkoli. Model s mobilním připojením tě udrží ve spojení, i když u sebe nemáš telefon. (6)

Telefon a zprávy

Volej a posílej zprávy rovnou ze zápěstí.

Apple Pay

Bezpečně plať samotnými hodinkami.

Oznámení

Klepnutím na zápěstí ti připomenou schůzku nebo dají vědět, že je načase se postavit.

Mapy

Poklepání na zápěstí ti řekne, kam zatočit.

(1) Měření aplikací Saturace kyslíkem nejsou určena k lékařskému využití včetně samodiagnostiky nebo konzultace s lékařem. Jsou určena pouze pro obecné účely sledování kondice a zdraví.
(2) Aplikace EKG je k dispozici na Apple Watch Series 4 a novějších (kromě Apple Watch SE) s nejnovější verzí iOS a watchOS. Podrobnosti o kompatibilitě najdeš na apple.com/cz/watch. Aplikace EKG není určená pro osoby, kterým ještě nebylo 22 let. Aplikace EKG na Apple Watch dokáže vygenerovat elektrokardiogram podobný jednosvodovému EKG.
(3) Oznámení o nepravidelném rytmu vyžadují nejnovější verze watchOS a iOS. Nejsou určená pro osoby, kterým ještě nebylo 22 let nebo kterým byla diagnostikována fibrilace síní.
(4) Apple Music vyžaduje předplatné.
(5) Apple Watch Series 6, Apple Watch SE a Apple Watch Series 3 jsou voděodolné do hloubky 50 metrů podle normy ISO 22810:2010. To znamená, že se dají používat u hladiny, například při plavání v bazénu nebo v moři. Neměly by se ale používat při přístrojovém potápění, vodním lyžování a jiných aktivitách, při kterých se dostanou do kontaktu s rychle se pohybující vodou nebo do větších hloubek.
(6) Připojení k mobilní síti vyžaduje mobilní tarif. O podrobnostech se informuj u svého operátora. Připojení závisí na dostupnosti sítě. Mezinárodní roaming není podporovaný. Seznam podporovaných operátorů najdeš na stránce apple.com/cz/watch/cellular. Další pokyny k nastavení najdeš v článku support.apple.com/cs-cz/HT207578.
(7) Mezinárodní tísňové volání vyžaduje model Apple Watch Series 6 (GPS + Cellular) nebo Apple Watch SE (GPS + Cellular). Seznam podporovaných zemí a oblastí najdeš na stránce apple.com/cz/watchos/feature-availability.
(8) Apple Watch Series 6 (GPS + Cellular) a Apple Watch SE (GPS + Cellular) můžou k tísňovému SOS volání použít mobilní připojení. Apple Watch bez připojení k mobilní síti potřebují k tísňovému SOS volání, aby byl v dosahu iPhone. Pokud iPhone není v dosahu, musí být Apple Watch připojené ke známé Wi‑Fi síti a musí na nich být nastavené volání přes Wi‑Fi.

Apple Watch Series 6 vyžadují iPhone 6s nebo novější s iOS 14 nebo novějším.
Funkce se můžou změnit. Některé funkce, aplikace a služby nemusí být k dispozici ve všech oblastech nebo jazycích. Zobrazit celý seznam.

Některé funkce, aplikace a služby nejsou k dispozici ve všech zemích nebo oblastech.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Apple, které jsou v kategoriích Elektro, Chytré hodinky a Sportovní technika. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Sportovní hodinky.

Diskuze k produktu Apple Watch S6 GPS + Cellular, 44mm Graphite Stainless Steel Case, Black Sport Band, Regular

Přestat sledovat diskuzi + Sledovat diskuzi
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se Bohužel jsme nic nenašli. Můžete se ale zeptat sami

Potřebujete poradit?
Neváhejte a položte dotaz.