Asus chytré hodinky VivoWatch SP

Jsou inteligentním nástrojem ke sledování zdraví, který můžete nosit na …

Zobrazit více

Jsou inteligentním nástrojem ke sledování zdraví, který můžete nosit na ruce. Umožňují neustálé monitorování vaší kondice i vašeho zdraví a napomůžou vám udržovat zdravý životní styl i dosahovat stanovených cílů pro zlepšení kondice.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
 • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
 • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
Doprava zdarma Doprava zdarma
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Inteligentní nástroj ke sledování zdraví, který můžete nosit na ruce. Umožňuje neustálé monitorování vaší kondice i vašeho zdraví. Napomůže vám udržovat zdravý životní styl a dosahovat stanovených cílů pro zlepšení kondice.

Integrované senzory EKG a PPG

Sledujte údaje o svém zdravotním stavu v reálném čase, včetně informací o čase přenosu pulsu (PTT), tepové frekvenci, indexu harmonie těla, kyslíkové saturaci, spánku, aktivitě a úrovni odbourávání stresu. Budete tak mít vždy přehled o svém zdraví.

Aplikace ASUS HealthConnect

Intuitivní a přívětivá aplikace pro telefony, která svým uživatelům umožňuje sledovat krevní tlak, tepovou frekvenci, menstruační cyklus, připomínat léky a sdílet data o zdraví s rodinou či lékařem.

Osobní zdravotní poradenství

Za pomoci technologie ASUS HealthAI vám aplikace ASUS HealthConnect může poskytovat osobní zdravotní poradenství a tipy pro lepší životosprávu založené na osobních návycích a monitoringu zdraví.

Integrovaná GPS a výškoměr

Sledujte vaše tréninkové trasy, zobrazte si mapy aktivit i statistiky včetně rychlosti, vzdálenosti, výšky a času.

Stylové, užitečné a odolné

Jsou vybaveny rychloupínacím řemínkem, až 14denní výdrží baterie a voděodolnou konstrukcí (až do tlaku 5 ATM / 50 metrů).

Vlastnosti:

 • Sledování zdraví ve dne i v noci
 • Voděodolné do hloubky 50 metrů
 • Oznámení o hovorech a textových zprávách
 • Dlouhá výdrž baterie - při běžném provozu vydrží baterie v hodinkách až 14 dn
 • Inovativní senzory EKG a PPG s technologií ASUS HealthAI
 • Tepová frekvence při cvičení a čas přenosu pulsu (PTT)
 • Hodinky VivoWatch SP disponují elektrografickým (EKG) a fotopletysmografickým (PPG) senzorem, pomocí kterého mohou měřit čas přenosu pulsu (PTT), tepovou frekvenci i monitorovat spánek, aktivitu a míru stresu během dne
 • Také vám poskytnou řadu poznatků pro vylepšení vaší životosprávy

Tepová frekvence při cvičení a čas přenosu pulsu (PTT)

Hodinky VivoWatch SP disponují elektrografickým (EKG) a fotopletysmografickým (PPG) senzorem, pomocí kterého mohou měřit čas přenosu pulsu (PTT), tepovou frekvenci i monitorovat spánek, aktivitu a míru stresu během dne. Také vám poskytnou řadu poznatků pro vylepšení vaší životosprávy.

Index harmonie těla

Hodinky VivoWatch SP měří EKG senzorem sympatickou a parasympatickou odezvu a mohou spočítat index vitality a index relaxace za pouhou minutu. Index vitality vyjadřuje hodnotu vaší odolnosti proti stresu a index relaxace vyjadřuje hodnotu vaší momentální relaxace či úroveň stresu. Z těchto hodnot se poté počítá index harmonie těla, který vám poskytne jednoduchý přehled o reakci vašeho těla na celkový stres.

Automatické měření zdraví

Hodinky VivoWatch SP můžete nastavit tak, aby v pravidelných intervalech měřily čas přenosu pulzu (PTT) a zasílaly vám oznámení o výsledcích. Tímto snadným a pohodlným způsobem můžete být vždy informováni o svém zdraví.

Osobní analýza kvality spánku

Hodinky VivoWatch SP sledují dobu i kvalitu vašeho spánku. Na základě těchto dat vám poskytnou rady jak dosáhnout nejlepšího spánku. Na základě neustálého sledování vaší tepové frekvence určí hodinky VivoWatch SP kdy začnete usínat a budou automaticky sledovat váš spánek. Pomocí měření kyslíkové saturace a tepové frekvence hodinky určí jak hluboký a klidný je váš spánek. Pohyby ve spánku jsou dalším indikátorem jeho kvality. Hodinky VivoWatch SP je tedy sledují také, včetně toho, kolikrát se za noc otočíte ze strany na stranu.

Informace o sledování spánku hodinkami VivoWatch SP jsou automaticky synchronizovány s aplikací ASUS HealthConnect, kde se můžete podívat na denní přehled o vašem spánku nebo si zobrazit týdenní statistiky.

Aplikace ASUS HealthConnect

Sledování a připomínání léků - Zadejte do aplikace ASUS HealthConnect dávkování vašich léků a hodinky VivoWatch SP vám připomenou, kdy si které léky vzít, abyste dodržovali správné užívání a nezapomněli na ně.

Sdílení údajů o zdraví a osobních analýz - Jednoduše a bezpečně sdílejte vybrané údaje o zdraví s vaší rodinou, s lékařem nebo s libovolnou osobou dle vašeho výběru. Tyto dlouhodobé údaje mohou být užitečné při posuzování výsledků měření krevního tlaku u lékaře.

Cloudové úložiště dat - Zálohujte své údaje o zdraví do cloudu a snadno si je stáhněte do libovolného mobilního zařízení.

Podpora aplikací Google Fit i Apple Health - Lepší flexibilita při správě údajů o zdraví.

Upozornění

Hodinky ASUS VivoWatch SP nejsou lékařským přístrojem a nebyly navrženy pro zdravotní diagnostiku. Výsledky měření jsou pouze orientační.

Zkuste také ostatní výrobky značky Asus, které uvidíte v kategoriích Elektro, Elektronika pod stromeček a Chytré hodinky. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Sportovní hodinky.