Britax Römer Autosedačka Kidfix 2 S Moonlight Blue

V oceňované řadě KIDFIX přibyl nový sofistikovaný produkt – dětská …

 Zobrazit více

V oceňované řadě KIDFIX přibyl nový sofistikovaný produkt – dětská sedačka KIDFIX 2 S 2v1 pro děti od cca 3 a půl roku do 12 let. Díky opěradlu ve tvaru V s nastavitelnou technologií SICT nabízí tato sedačka nejen více místa pro vaše dítě, ale také vynikající ochranu proti nárazu.

Můžete mít v úterý 10. 10.  více info
Skladem u dodavatele
Pilulka Expresem již v úterý 10. 10. od 13:00
4 690 Kč
 • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
 • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
 • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst

Stálé pohodlí na cestách

Stálé pohodlí – sedačka KIDFIX2 S roste spolu s vaším dítětem od cca 3 a půl roku do 12 let. Díky opěradlu ve tvaru V nabízí tato sedačka pohodlnou polohu pro malé dítě i spoustu místa v oblasti ramen, když dítě vyroste. Automaticky se přizpůsobí, když upravíte výšku opěrky hlavy. Kromě toho můžete opěradlo odstranit, když vaše dítě přesáhne výšku 135 cm. Díky tomu bude na vašich cestách zajištěno pohodlí a flexibilita.

Bezpečnost především

Stálé bezpečí na cestách: Vysoké opěradlo sedačky KIDFIX2 S má měkké polstrované bočnice a vynikající ochranu proti bočnímu nárazu díky nastavitelné technologii SICT. Díky tomu je vždy zajištěna maximální ochrana dítěte v případě bočního nárazu. Kromě toho systém SecureGuard zajišťuje optimální polohu břišního pásu na pánevní kosti, čímž se snižuje riziko zranění dítěte v břišní oblasti. Dále je zde pásová spona, která zajišťuje správnou polohu diagonálního pásu přes rameno vašeho dítěte, když se sedačka použije bez opěradla. Díky tomu se budete moci v klidu věnovat řízení.

Made in Germany

Všechny dětské sedačky KIDFIX jsou kompletně navrženy, vyvinuty a vyrobeny v Německu. Díky tomu se může provádět celá řada zkoušek ve vlastních zařízeních pro provádění crash testů a zajistit tak nejvyšší kvalitu. Kromě interních zkoušek jsou sedačky řady KIDFIX také důkladně testovány v EuroNCAP. To znamená, že jsou pravidelně podrobovány testům v posledních modelech automobilů s nejmodernějšími bezpečnostními technologiemi, a to s opěradlem i bez něj, vždy s těmi nejlepšími výsledky. Ve společnosti Britax Römer pečlivě sledují poslední trendy v automobilovém průmyslu, aby mohli vhodným způsobem upravit výrobky a učinit je ještě bezpečnějšími.

Vlastnosti:

 • Odnímatelný, pratelný potah
 • Snímatelné opěradlo - dětská sedačka s opěradlem je nejbezpečnější volbou pro vaše dítě. Proto se doporučuje, abyste své dítě vozili v dětské sedačce s vysokým opěradlem co možná nejdéle. Když dítě doroste do výšky 135 cm lze opěradlo odstranit a nadále používat samostatný sedák
 • SecureGuard pomáhá chránit zranitelnou břišní oblast a přidává dodatečný, 4. kotevní bod k 3bodovému bezpečnostnímu pásu. SecureGuard udržuje optimální pozici břišního bezpečnostního pásu na pánevní kosti vašeho dítěte a snižuje tak sílu působící na břišní oblast v případě čelního nárazu až o 35 %*
 • Pokročilá ochrana proti bočnímu nárazu – SICT poskytuje špičkovou ochranu dítěte v případě bočního nárazu
 • Ochranné polstrování opěrek ochrání vaše dítě třemi způsoby
 • Snadno nastavitelné opěradlo ve tvaru V, které umožňuje optimální oporu pro vaše rostoucí dítě, poskytuje více prostoru pro jeho záda a ramena. Opěradlo se také automaticky přizpůsobí úhlu naklopení sedačky, což je záruk.ou bezpečnosti

Technické vlastnosti:

 • Orientovaná ve směru jízdy 15 - 36 kg
 • Rozměry (V x Š x H): 67 – 85 x 54 x 39 cm
 • Váha výrobku: 7,2 kg

Zkuste také ostatní produkty značky Britax Römer, které naleznete v kategoriích Dětské autosedačky, Autosedačky 15-36 kg a Autosedačky a kočárky. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Autosedačky 15-36 kg.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN4000984165975
ZnačkaBritax Römer
Váha15 - 36 kg
Barva  Modrá
Upevnění sedačky  ISOFIX
Směr sezení  Ve směru jízdy
Originální názevAutosedačka Kidfix 2 S, Moonlight Blue