Barny's ACTIVEnzym 120 kapslí

Komplex enzymů nové generace obohacený o rostlinný flavonoid rutin. …

 Zobrazit více

Komplex enzymů nové generace obohacený o rostlinný flavonoid rutin. Doplněk stravy obsahuje bromelain, papain, peptidasu, Pancreatin Alternative 4X, proteasu a rutin. Směs enzymů je výhradně z neživočišných zdrojů – 100% rostlinného původu.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
Extrémní výprodej Extrémní výprodej

Enzymy jsou složité látky bílkovinné povahy, které plní v těle důležitou funkci biokatalyzátorů – umožňují a regulují všechny procesy, bez kterých by biochemické reakce v organismu nemohly probíhat. Kromě již dříve objevených enzymů (fermentů) s původními názvy jsou novější doporučené chemické názvy enzymů určeny příponou -asa, což znamená enzymatickou schopnost provést příslušnou chemickou reakci nebo štěpit odpovídající substrát v organismu.

  • Bromelain: Rostlinný enzym získávaný ze stopek zralých ananasů (Ananas comosus).
  • Papain: Rostlinný enzym získávaný z latexové šťávy, který vylučuje plod papáje (Carica papaya) po naříznutí nezralých plodů.
  • Peptidasa: Štěpí dlouhé peptidy na krátké řetězce a pak na jednotlivé aminokyseliny. Aminokyseliny jsou součástí strukturních bílkovin, enzymů a hormonů.
  • Pancreatin alternative 4x: Komplex enzymů rostlinného původu (amylasa, lipasa a proteasa), který svojí aktivitou odpovídá pankreatinu živočišného původu (rozkládá tuky na glycerol a mastné kyseliny, bílkoviny na peptidy a aminokyseliny, škroby na dextriny a cukry).
  • Proteasa: Je součástí běžné aktivity krve a tkání při obnově rovnováhy zdravého vnitřního prostředí.
  • Rutin: Vitamin P je rostlinný glykosid (flavonoid) patřící mezi antioxidanty. Obsažený rutin je získáván z květních pupenů jerlínu japonského (Sophora japonica), listnatého stromu původem z Číny a Korey, přeneseného též do Japonska.

Doporučené denní dávkování

2 kapsle denně, nejlépe 1 kapsli ráno a 1 kapsli večer, 30–60 minut před jídlem, zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 3 let věku, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu mimo dosah přímého slunečního záření při teplotě 15-25 °C, optimální teplota pro skladování 4-8 °C. Po otevření uchovávejte dle skladovacích podmínek. Obsahuje siřičitany, může obsahovat stopy soji, mléka, laktosy a pšenice.

Složení

1 kapsle 0,56 g: škrob, vegetariánská kapsle (plnidlo hydroxypropylmethylcelulosa), rutin 100% (extrakt z květních pupenů jerlínu japonského Sophora japonica) 50 mg, amylasa 16,81 mg, proteasy 16,45 mg, lipasa 2,67 mg, peptidasa 2,18 mg, středněřetězcové triglyceridy, bromelain (stonek ananasovníku Ananas comosus) 0,68 mg, papain (latexová šťáva plodu papáje obecné Carica papaya) 0,64 mg.

AKTIVNÍ LÁTKY

denní dávka – 2 KAPSLE

Pancreatin Alternative 4X

144 mg

Proteasa

20 000 USP

Amylasa

20 000 USP

Lipasa

1 600 FIP

Papain

54 000PU

Bromelain

45 000PU

Proteasa

12 500HUT

Peptidasa

1 200HUT

Rutin

100mg

Obsah enzymů je uvedený v jednotkách aktivity, hmotnost v miligramech se může lišit podle koncentrace zdrojové rostliny, bakterií a hub.

Zkuste také ostatní produkty značky Barny's, které uvidíte v kategoriích Doplňky stravy, Trávení a metabolismus a Zdravý pohyb a sport. Produkt je nyní ve slevě 36 %. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Trávicí enzymy.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.
EAN8594205340198
ZnačkaBarny's
Velikost balení120 kapslí
Věk>3 let
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Kapsule
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Doplňky stravy
Na co pomáhá  Na zvýšenou zátěž
Země původu  Česká republika
Originální názevBarnys ACTIVEnzym cps.120
Dodavatel na trhBioPol GN s.r.o, Korunní 129, Praha 3, 13000, Česká republika