Čaga (8 produktů)

Čaga (také chaga) je houba, která roste na břízách v chladném podnebí Ruska, Číny a Koreje. Pro své zdraví prospěšné účinky je známá také jako „houba nesmrtelnosti“. Na Sibiři se houba čaga používá již po staletí ke zlepšení celkového zdraví a …

 Zobrazit více

Čaga (také chaga) je houba, která roste na břízách v chladném podnebí Ruska, Číny a Koreje. Pro své zdraví prospěšné účinky je známá také jako „houba nesmrtelnosti“. Na Sibiři se houba čaga používá již po staletí ke zlepšení celkového zdraví a vitality.

Jak čagu konzumovat?

Čagu sibiřskou můžeme užívat několika různými způsoby: jako čaj, tinkturu nebo prášek. Na Pilulce ji také pořídíte v čisté formě jako extrakt (kapsle nebo tablety).

Co čaga obsahuje?

  • antioxidanty
  • bílkoviny a aminokyseliny
  • vitamíny B1, B2, B3 a B6
  • minerály jako zinek, měď a selen (které jsou důležité zejména pro náš imunitní systém)

Účinky čagy na naše zdraví

Čaga má řadu zdraví prospěšných účinků. Je to antioxidant, který pomáhá detoxikovat a posilovat imunitní systém těla. Studie prokázaly, že může výrazně zlepšit hladinu energie a zmírnit zánět. V některých případech může dokonce pomoci při běžných kožních onemocněních, jako je akné, růžovka nebo ekzém.

Uživatelé si oblíbili značky MycoMedica. Nejlépe hodnoceným produktem je MycoMedica Chaga prášek BIO 100 g.

Čaga - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Čaga ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Čaga lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Chaganela Extrakt ze sibiřské čagy 100 g
5 / 1x
Super, to nejlepší autoimunitní nemoci, konkrétně štítná žláza, po roce pití jsem bez léků. Ale dělala jsem toho pro zbavení se jich víc.

Produkty z kategorie Čaga jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Čaga seřazené od těch nejlevnějších. Čaga jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších.