Cetirizin (2 produktů)

Cetirizin je antihistaminikum, což znamená, že je to látka účinná při snižování příznaků alergie. Mezi tyto příznaky patří svědění, rýma, slzení očí a kýchání. Cetirizin blokuje účinky histaminu, který je zodpovědný za tyto příznaky, a tím pomáhá …

 Zobrazit více

Cetirizin je antihistaminikum, což znamená, že je to látka účinná při snižování příznaků alergie. Mezi tyto příznaky patří svědění, rýma, slzení očí a kýchání. Cetirizin blokuje účinky histaminu, který je zodpovědný za tyto příznaky, a tím pomáhá zmírnit nepříjemné symptomy alergie.

Cetirizin je obvykle předepisován pro léčbu sezónních alergií, jako je například senná rýma, a také pro léčbu celoročních alergií, jako je alergie na prach nebo zvířecí chlupy. Je také účinný při léčbě svědění způsobeného ekzémy. Tuto účinnou látku najdete v léčivech jako je Zodac nebo Zyrtec. V naší nabídce volně prodejných léčiv již máme i přípravky s obsahem levocetirizinu. To je levotočivá izoforma cetirizinu, která je účinnější a ve srovnání s cetirizinem  je stejné účinnosti možno dosáhnout při polovičním dávkování. Levocetirizin je obsažen např. v tabletách Xyzal , Analergin Neo, nebo Zenaro.

Zákazníci hodnotí nejlépe značky Analergin. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Analergin 10 mg 90 tablet. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Cetirizin - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Cetirizin ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Cetirizin lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Vitabalans Cetixin 10 mg 30 tablet
5 / 4x
Vynikající na pylové alergie. Plně nahradí Zyrtec, Zodiac a jim podobné. Dlouhodobé užívání je možné. Nedráždí žaludek. Užívá se 1 tbl/ den. Balení 30 tablet- výborná cena.
Recenze produktu: Vitabalans Cetixin 10 mg 100 tablet
5 / 4x
It works well for my rhinitis
Recenze produktu: Analergin 10 mg 90 tablet
4.8 / 52x
Analergin pouzivam jiz druhym rokem a muzu doporucit. Cena je skvela a zabiraji
Recenze produktu: Analergin 10 mg 30 tablet
4.8 / 52x
Sem spokojena,dekuji :)
Recenze produktu: Analergin 10mg 50 tablet
4.8 / 52x
Rychlá pomoc pro alergiky, když není čas čekat na recept.
Recenze produktu: Zodac 10 mg 40 tablet
4.7 / 7x
Velmi účinný prostředek na alergie
Recenze produktu: Zodac 10 mg 10 tablet
4.7 / 7x
První 4 sezóny užívání přípravku v fungoval skvěle. Letos 5. sezóna a bohužel jsem zklamaná. Celý den pocit únavy, kterou se snažíte překonat a po 12-ti hodinách od užití přípravku už jste zralí do postele. Určitě nedoporučuji pokud potřebujete řídit motorová vozidla, obsluhovat stroje nebo se hodně soustředit. Navíc snížená účinnost, po celý den jen zmírnění pocitu svědění a pálení očí a smrkání. Nevím proč to tak je. Asi je lepší tyto přípravky vystřídat.
Recenze produktu: Zyrtec 10 mg 20 tablet
4.6 / 13x
Mne vubec nepomohol,nezdalo sa mi ,ze by mi to zmirnilo treba ucpany nos alebo oci....ja uz osobne nekupim...to samozrejme neznamena, ze inym nepomoze, za mna ale uz ne

Podívejte se na produkty z kategorie Cetirizin seřazené od těch nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Cetirizin. Podívejte se na produkty z kategorie Cetirizin seřazené od těch nejprodávanějších.