Exeltis

Exeltis je výsledkem přirozeného vývoje a trvalého růstu skupiny Insud Pharma, integrované farmaceutické organizace. Spojuje poznatky a zkušenosti skupiny s inovativním duchem Exeltis. Díky tomu se stává celosvětovou organizací s obrovskou schopností hledat, vyvíjet, vyrábět a uvádět na trh léky a zdravotnické potřeby, které zlepšují kvalitu života milionům lidí po celém světě.

exeltis

Cíl společnosti je složen ze dvou částí

  • Zlepšit podmínky každodenního života milionů lidí, rodin a lékařských profesionálů tím, že poskytne přístup k účinným a nejnovějším terapeutickým metodám
  • Pomocí klinického výzkumu a vývoje nových a lepších léčebných metod zlepšit v budoucnu zdravotnickou péči a rozrůst se do všech koutů světa
exeltis
Inofolic

Produkty pro ženy s obsahem myo-inositolu a kyseliny listové, která přispívá k celkovému zdraví, což může příznivě ovlivnit početí


Doplněk stravy s obsahem myo-inositolu a kyseliny listové

Inofolic je vhodný v případě zvýšené potřeby myo-inositolu a kyseliny listové nebo v případě jejich nedostatku v organismu. To platí také pro ženy, které užívaly antikoncepci a po jejím vysazení chtějí své tělo co nejrychleji připravit na plánované těhotenství, protože kyselina listová obsažená v doplňku stravy příznivě ovlivňuje zdravotní stav.

Jednoduché podávání
Pokud Vám lékař doporučil dávkování, dodržujte ho.

Vyberte si ten správný Inofolic dle svého BMI

Vypočítat BMI

inofolic BMI
exeltis
Folandrol

Produkty pro muže vhodné při snaze o početí


Doplněk stravy s obsahem myo-inositolu a selenu

Doplněk stravy k péči o mužské reprodukční zdraví v období, kdy se pár snaží o početí potomka. Díky svému složení Folandrol® podporuje přirozenou tvorbu spermií a jejich zrání (selen) a přispívá k jejich ochraně před oxidativním stresem (vitamin E).

FOLANDROL® je vhodný jako doplněk stravy v případě zvýšené potřeby anebo při nedostatku látek, ze kterých je složený. Inositol je vitamín skupiny B, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle převážně ve formě myo-inositolu a který je součástí buněčných membrán. 

KOUPIT
Folandrol
exeltis
MYOovunelle

Jakými způsoby mohu podpořit svoje otěhotnění


Zdravotnický prostředek na bázi myoinositolu

MYOovunelle® je zdravotnický prostředek na bázi myoinositolu, jehož vaginální použití vytváří optimální podmínky pro oplodnění vajíčka. Myoinositol přispívá ke zkapalňování cervikálního hlenu i semenné tekutiny a tím usnadňuje putování spermií za vajíčkem. Myoinositol díky svým antioxidačním vlastnostem chrání spermie před působením reaktivních forem kyslíku, které se běžně v poševním prostředí vyskytují.

Dále MYOovunelle® zajišťuje optimální pH prostředí pro životaschopnost spermií a vyrovnává stupeň kyselosti poševního prostředí, která je odpovědná za znehybnění spermií. Díky MYOovunelle® jsou spermie více pohyblivé a tím schopnější oplodnit vajíčko. 

KOUPIT
MYOovunelle
exeltis
DeflaGyn

Co mohu udělat během 3 měsíců čekání na příští kontrolu u lékaře?


DeflaGyn® aplikační sada 150 ml

Vaginální gel je určen na podporu normalizace nálezu při nejasných stěrech z děložního čípku (ASC-US a LSIL).

Tyto změny jsou většinou způsobené infekcí HPV. Přípravek navazuje patogeny a zabraňuje jejich dalšímu šíření, také podporuje antioxidační ochranu. Vaginální gel pomáhá normalizaci nálezu na děložním čípku tím, že zabrání dalšímu šíření na zdravé buňky a tím chrání okolí zdravé buňky před možnou infekcí. 

KOUPIT
DeflaGyn

Jak DeflaGyn® funguje?

Navázání patogenů

1. krok – Navázání patogenů

DeflaGyn® vytáhne a pohltí patogeny (viry, bakterie, kvasinky a zbytek buněk) z povrchu děložního čípku.

Zabraňuje šíření patogenů

2. krok – Zabraňuje šíření patogenů

DeflaGyn® naváže patogeny a zabrání tak jejich šíření v děložním čípku.

Antioxidační ochrana

3. krok – Antioxidační ochrana

DeflaGyn® silný antioxidační účinek neutralizuje škodlivé oxidační účinky patogenů.

exeltis
Lactofeel

Obnovení rovnováhy a normálního pH pro komfortní pocit


Lactofeel 7 tub x 5 ml

Vaginální gel k léčbě bakteriální vaginózy. Obnovuje normální pH pochvy a ulevuje od vaginálního výtoku, pocitů svědění, pálení a nepříjemného typického zápachu. Gel také obsahuje glykogen, který poskytuje živiny pro bakterie mléčného kvašení.

Lactofeel vaginální gel obsahuje kyselinu mléčnou, která obnovuje normální pH pochvy a efektivně neutralizuje nepříjemné pocity a zápach. Když je v pochvě normální pH a dostatek živin, ochranné bakterie mléčného kvašení rostou a přirozená vaginální rovnováha je obnovena. Dochází tak k úlevě od nepříjemného výtoku, nepohodlí a odstraní se i zápach.

Bakteriální vaginóza nebo mykóza a jak je od sebe rozpoznat?
I přestože je bakteriální vaginóza nejčastějším infekčním onemocněním pochvy, výzkumy ukazují, že 50 % českých žen nikdy neví, jestli se jedná o bakteriální vaginózu, poševní mykózu nebo jiné onemocnění, navzájem je zaměňuje a často i léčí nesprávným způsobem.

KOUPIT
Lactofeel

Více informací ...

O tom, jak rozpoznat příznaky bakteriální vaginózy od jiných poševních infekcí, zjistěte na www.lactofeel.cz.

exeltis

10 produktů

Produkty