Garmin fenix 6X PRO Solar, TitaniumGrayDLC/Black Band (MAP/Music) 1 ks

Garmin fenix 6X PRO Solar, TitaniumGrayDLC/Black Band (MAP/Music) 1 ks

Tento produkt není momentálně dostupný, zjišťujeme informace od dodavatele

Doporučujeme vám tyto podobné produkty

Podívejte se také na zboží v podobných kategoriích

Garmin Fénix6 je unikátní řada chytrých GPS hodinek s opravdu všestranným sportovním zaměřením. Díky stylovému vzhledu se dají stejně dobře nosit na sport, do práce i do společnosti.

Nová řada hodinek s označením Fénix6 navazuje na předchozí úspěšné řady, především Fénix3, Fénix5 a Fénix5 Plus. Od svých předchůdců převzaly Fénix6 své nejdůležitější funkce a logiku ovládání. Přechod na nové modely ze starších generací hodinek je tak pro uživatele velmi jednoduchý. Mezi hlavní přednosti, na které se můžete u Fénix6 těšit jsou: výrazně větší displeje s vyšším rozlišením (u modelů Fénix6 a Fénix6X), významně delší výdrže baterií včetně více možností nastavení spotřeby a nové vyhodnocení tréninkové zátěže s přehlednými informacemi o přínosu a případnými radami pro zlepšení tréninku. Vrcholnými modely a současně vlajkovou lodí řady Fénix6 je dvojice hodinek s označením Fénix 6X solar se solárním krycím sklíčkem a solárním dobíjením akumulátoru. Ačkoliv solární dobíjení zatím nenahradí klasické dobíjení ze sítě, solární modely nabízí ze všech modelů řady Fénix6 nejdelší výdrž.

 • Barevný chroma displej s úhlopříčkou 1,4" a solárním sklem Power Glass
 • Zobrazení podrobných map přímo na displeji
 • Elegantní a odolné do náročného prostředí
 • Všestranné sportovní a volnočasové využití
 • Bezdrátové připojení: WiFi, ANT+, Bluetooth
 • Možnost propojení se satelitním komunikátorem InReach
 • Bezkontaktní platby GARMIN PAY
 • Výdrž baterie až 3 týdny v režimu chytrých hodinek
 • Vodotěsné provedení do 10 ATM

Vlastnosti​

Správa napájení

Jedna z nových funkcí hodinek je nová správa spotřeby energie hodinek. K dispozici je několik režimů spotřeby při využití hodinek jako sporttesteru a současně několik režimů v režimu hodinek. Kromě plnohodnotného GPS záznamu je k dispozici „Battery Save GPS mód“ s až dvojnásobnou výdrží během měření aktivity a dokonce velmi úsporný expediční režim s až 18-ti násobnou výdrží oproti plnohodnotnému GPS režimu. Podobně lze pomocí „Battery Save“ módu prodloužit výdrž baterií v režimu klasických hodinek a to až na 4 násobek výdrže v režimu smartwatch.

 • až 21 dní v režimu smartwatch + až 3 dny se solárním dobíjením
 • až 60 hodin v plnohodnotném GPS záznamu + až 6 hodin se solárním dobíjením
 • až 15 hodin GPS záznamu se současným přehráváním hudby + až 1 hodina se solárním dobíjením
 • až 120 hodin v úsporném GPS záznamu + až 28 hodin se solárním dobíjením
 • až 46 dní v expedičním GPS záznamu + až 10 dní se solárním dobíjením
 • až 80 dní v úsporném režimu hodinek + až 40 dní se solárním dobíjením

Aplikace pro sport

Garmin Fenix 6 jsou multisportovní hodinky, které umožňují měření aktivit na vodě i na souši. V základní nabídce naleznete tyto profily: Běh, Trailový běh, Krytá dráha, Virtuální běh, Běžecký pás, Kolo, Kolo uvnitř, Horská kola, Swimrun, Triatlon, Mumtisport, Chůze, Turistika, Lezení, Expedice, Bouldering, Climb Indoor, Lyžování mimo sjezdovky, Lyže, Snowbord, Běžky volný styl, XC Classic Ski, Plavání v bazénu, Otevřená voda, Loď, SUP (Stand Up Paddle Board), Kajak, Veslování, Veslování uvnitř, Pilates, Jóga, Stepper, Vystoupaná patra, Eliptický trenažér, Kardio, Síla, Golf, Truswing, Sledovat mě, Navigovat, Projektování TB, Mapa, Zátěž VST, Taktické, Jumpmaster, Dýchání, Hodiny, Historie, Jiné (umožňuje vytvoření uživatelské aktivity). Hodinky je možné dále rozšiřovat o aplikace třetích stran, např. InLine bruslení a podobně.

Vestavěné senzory

GNSS (GPS, Glonass, Galileo), 3-osý kompas, výškoměr, teplotní senzor, gyroskop, Elevate® optický snímač pro měření srdečního tepu na zápěstí.

Měření tepu na zápěstí

Hodinky v průběhu dne nepřetržitě měří srdeční tep a naměřená data zaznamenávají do své paměti. Vyhodnocením takto naměřených dat získáte hodnotu průměrného klidového tepu, která může poukázat na hromadící se únavu a přetrénování. Hodnota Stress skóre sleduje pomocí variability srdečního tepu zatížení organizmu a také průběh regenerace po náročném sportovním výkonu. Jednoduché vyhodnocení těchto dat je k dispozici pomocí ukazatele BODY BATTERY, který zobrazuje míru únavy jedním číslem, které se při načítající zátěži snižuje a během regenerace a spánku naopak zvyšuje.

Sledujte svůj trénink

Informace o tréninku a výkonnosti ještě nikdy nebyly tak podrobné. Funkce Race Predictor odhaduje, jak rychle zaběhnete další závod, zatímco vyhodnocení efektivity tréninku prozradí, zda se zlepšujete podle svých očekávání. Výkonnostní sportovci ocení měření míry „odrazu“ při běhu, délky kroku a doby kontaktu se zemí. S hodinkami Fenix 6 můžete každý závod běžet lépe a chytřeji.

Monitor denní aktivity

Hodinky v průběhu dne vedle srdečního tepu také nepřetržitě měří počet kroků, ušlou vzdálenost, nastoupaná a sestoupaná patra, spálené kalorie, délku a kvalitu spánku. Základní údaje je možné prohlížet na displeji hodinek, avšak pro detailní vyhodnocení zaznamenaných dat doporučujeme použít aplikaci Garmin Connect.

Animovaná cvičení

Namísto shánění videí tréninků můžete jednoduše cvičit podle animací přímo na displeji hodinek. Aktivujte si instruktážní animace pro silový a kardio trénink, jógu a pilates. Animace jsou k dispozici u předinstalovaných tréninků a u tréninků stažených ze služby Garmin Connect™.

Topografické a lyžařské mapy

Hodinky jsou dodávány s mapou TopoActive s pokrytím celé Evropy a nabízí možnost routování tras s výběrem nejvhodnější trasy na základě trendů popularity a typu aktivity (např. pro běh, cyklistiku či pěší turistiku), vytváření okružních tras dle zvolené délky okruhu, či vyhledávání bodů zájmu v nejbližším okolí. Lyžařské mapy obsahují názvy a hodnocení obtížnosti sjezdovek pro 2000 resortů z celého světa.

Golfové mapy

Hodinky obsahují více než 41.000 map golfových hřišť z celého světa, navíc s jejich bezplatnými aktualizacemi. Abyste si mohli každý úder dobře rozmyslet, nabízejí rychlé zobrazení začátku, středu a konce greenu. Funkce "Zobrazení greenu" ukazuje skutečný tvar greenu z vaší pozice na hřišti. Pro zvýšení přesnosti měřené vzdálenosti si můžete vlajku přesunout do aktuální pozice. Funkce AutoShot automaticky měří délku úderu. Když nemáte přímou viditelnost na jamku, funkce PinPointer vám ukáže směr k jamce. Můžete tak odpálit s jistotou například i přes horizont nebo překážku. Jednotlivé překážky si můžete rychle procházet na podrobné mapě a sledovat důležité údaje o vzdálenostech k nim.

Datová pole

Použitý barevný, nedotykový displej je úsporný a skvěle čitelný na přímém slunci. Oproti řadě jiných chytrých hodinek data nezhasínají a jsou neustále vidět. V případě tmy nebo šera je možné displej podsvítit a individuálně nastavit úroveň intenzity podsvícení. Číselná data, která hodinky zobrazují během sportovní aktivity, jsou zobrazena výrazným fontem a jsou velmi dobře čitelná. Počet datových polí a velikost zobrazených údajů jde jednoduše přizpůsobit tak, aby na displeji byly zobrazené ty hodnoty, které chcete sledovat a současně byly zobrazené takovou velikostí, která vám vyhovuje.

Hudba

Hodinky umožňují buď synchronizaci playlistů z vybraných hudebních streamovacích služeb (například Deezer, Amazon Music nebo Spotify®), nahrání skladeb z počítače do vnitřní paměti pomocí USB kabelu nebo možnost ovládat připojený mobilní telefon. Pokud budete poslouchat hudbu přímo z hodinek, tak stačí jen připojit libovolná Bluetooth sluchátka a poslouchat i bez telefonu v dosahu. Do hodinek Fenix 6 se vejde až 2000 skladeb.

Bezkontaktní platby Garmin Pay™

Bezkontaktní platby GARMIN PAY patří k nejzajímavějším chytrým funkcím hodinek. Ve virtuální peněžence hodinek je možné zaregistrovat klasickou platební kartu (podmínkou je, aby vydávající banka podporovala platby Garmin Pay) a dále platit hodinkami namísto vaší běžné platební karty. Hodinky při platbě nevyžadují ani přítomnost originální platební karty, ani nutnost mít připojený mobilní telefon. Hodinky jsou pro placení naprosto samostatné. Zabezpečení platby je zajištěno PIN kódem, který si při aktivaci peněženky sami zvolíte. Dokud hodinky nesundáte z ruky, vyžadují zadání PIN kódu jen při první platbě. U všech plateb (i u plateb nad 500 Kč) není následně potřeba zadávat PIN kód k platbě na platebním terminálu u obchodníka. Platby hodinkami mají přitom vyšší zabezpečení, než běžné platební karty. Důvodem je, že při platbách hodinkami si terminály mezi sebou neposílají kompletní informace o čísle karty a jejím majiteli. Tím, že se PIN nezadává na platebním terminálu současně nehrozí jeho prozrazení. Hodinky jsou současně ze všech platebních nástrojů vždy po ruce a nejblíže platebnímu terminálu. Platby hodinkami jsou tak velmi pohodlné a bezpečné.

Informace o počasí

Ve spojení s mobilním telefonem dokáží hodinky zobrazovat detailní informace o aktuálním počasí, hodinovou předpověď, předpověď na následující 4 dny a nebo vývoj teploty a vlhkosti vzduchu.

Chytrá oznámení

Na hodinkách můžete přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění, když provedete spárování s kompatibilním smartphonem Apple nebo Android. Po připojení telefonu se na displeji hodinek objeví informace o příchozích voláních, SMS a dalších notifikacích. Z displeje hodinek můžete ovládat hudební přehrávač v telefonu, včetně nastavení hlasitosti nebo přeskakování skladeb. Na displeji hodinek můžete sledovat informace o předpovědi počasí, je také možné nastavit telefonní čísla, na která se odešle nouzová zpráva, pokud hodinky automaticky vyhodnotí, že došlo k nehodě. Při zobrazení příchozích volání se na displeji hodinek objevuje nejen číslo volajícího, ale také jméno, které je převzaté z telefonního seznamu.

Aplikace třetích stran

Díky projektu Connect IQ je možné do hodinek stahovat další aplikace, speciální datová pole, widgety a ciferníky hodinek. Projekt vznikl před několika lety a umožnil tak počítačovým našencům a programátorům tvorbu jejich vlastních aplikací. Drtivá většina obsahu je zcela zdarma, ale můžete se setkat i s placenou aplikací nebo vzhledem. Většina vývojářů se však pokouší získat drobnou odměnu pomocí PayPal odkazu, ale zda se je rozhodnete v jejich práci podpořit je jen na Vás.

Hodinky Fenix 6 si můžete přizpůsobit vlastnímu stylu a vkusu pomocí prémiových vyměnitelných řemínků a náramků. Všechny nabízejí skvělou odolnost a komfort, protože jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, například italské kůže Vaccheta, pravé americké kůže Horween®, leštěného titanu, tkaného nylonu nebo kvalitní silikonové gumy. Navíc jsou vybaveny systémem uchycení QuickFit® a lze je přecvaknout za pár sekund bez použití nástrojů.

Parametry produktu:

 • Akcelerometr: Ano
 • Anténa: EXO- je součástí kovové lunety kolem displeje
 • Barometrický výškoměr/barometr: Ano
 • Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
 • Baterie - výdrž: až 60+6h s GPS, až 15+1h GPS + hudba, až 120+28h UltraTrac, až 21+3 dní v režimu smart hodinek, až 46+10 dní expdiční mód, až 80+40 dní v úsporném režimu hodinek
 • Displej - rozlišení, ŠxV: 280 x 280 pix.
 • Displej - typ: barevný chroma TFT, transflektivní, MIP (Memory-In-Pixel)
 • Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 1,4"
 • Doba nabíjení: cca 2 hodiny
 • Dotykový displej: Ne
 • Gyroskop: Ano
 • Hmotnost: 82 g
 • Kompas: Ano Elektromagnetický, tříosý, kompenzovaný
 • Odolnost proti vibracím: Ano (6G)
 • Podsvícený displej: Ano
 • Provozní teplota: -20°C až 45°C
 • Rozměry zařízení, ŠxVxH: 51 x 51 x 14,9 mm
 • Materiál krycího sklíčka: Power Glass™ (sklíčko se solárním nabíjením)
 • Materiál řemínku: Silikon
 • Materiál lunety: Titan s DLC povrchovou úpravou
 • Materiál těla hodinek: Tvrzený polymer + titan
 • Voděodolnost: Ano 10 ATM (plavání, šnorchlování)
 • Vysocecitlivý přijímač GALILEO: Ano
 • Vysocecitlivý přijímač GLONASS: Ano
 • Vysocecitlivý přijímač GPS: Ano
 • Šířka řemínku: 26mm QuickFit™

Mapy a paměti:

 • Basemapa: Ano
 • Další mapy v dodávce: SKI Maps - zimní lyžařské mapy
 • Historie aktivit: Ano
 • Aktualizace golfových hřišť - (přístup k bezplatné aktualizaci databází/map): Ano
 • Mapy golfových hřišť: Ano
 • Databáze golfových hřišť: Ano, více než 41.000 hřišť celého světa
 • Mapy předinstalované: topoActive celé Evropy
 • Možnost dohrání map: Ano
 • Vestavěná paměť: Ano
 • Využitelná vnitřní paměť (max.): 32 GB
 • Waypointy/oblíbené/pozice: 1000

Vlastnosti produktu:

 • Alarm na neaktivitu: Ano, graficky a vibračně
 • Auto Lap® (aut. začátek nového kola): Ano
 • Auto Pause® (zast. trénink podle rychl.): Ano
 • Auto Scroll (automatické přeměňování informačních stránek na displ.): Ano
 • Automatické navýšení cílů aktivit (v závislosti na plnění stáv. cílů): Ano
 • Custom POIs (možnost přidat body zájmu): Ano
 • Čas strávený v zónách srdečního tepu: Ano
 • Časové funkce: čas (12/24h), datum, stopky, odpočet, budík, východ/západ slunce, více časových zón
 • Group tracking - (online sledování skupiny - GroupTrack) v mapě i v přístroji: Ano
 • Live tracking - (online sledovní - LiveTrack™): Ano
 • Měření prošlé vzdálenosti: Ano
 • Monitoring spánku: Ano
 • Multi-sport (běh, chůze, kolo, loď, plavání atd.): Ano
 • Odhad doby regenerace: Ano
 • Odhad spálených kalorií: Ano
 • Osobní rekordy: Ano
 • Počítadlo kroků: Ano
 • Profily aktivit: Ano
 • Recovery time: Ano
 • Slunce/Měsíc info: Ano (prostřednictvím Connect IQ)
 • Bezkontaktní platby GARMIN PAY: Ano
 • Smart notifikace (např. sms, příchozí hovor): Ano
 • Trénink intervalový: Ano
 • Trénink jednoduchý (čas/vzdálenost/kalorie): Ano
 • Trénink pokročilý (tvorba vlastních tréninků; cílený trénink): Ano
 • Trénink silový (automatické počítání opakování): Ano
 • Tréninkový efekt: Ano
 • UltraTrac: Ano
 • Upravitelná datová pole : Ano
 • Vibrační upozornění: Ano
 • virtual partner® (závod proti rychlosti/tempu): Ano
 • Virtual Racer™ (závod proti nahrané aktivitě): Ano
 • Výpočet plochy: Ano (prostřednictvím Connect IQ)
 • Zobrazení předpovědi počasí - dešt/teploty (přes Bluethooth® ze smartfonu): Ano, volitelně*

Uživatelské použití:

 • Běh v terénu: Ano
 • Běžec hobby - rekreační: Ano
 • Cyklistika: Ano; více módů nastavení
 • Lyže/snowboard: Ano
 • Multisport - triatlon: Ano
 • Silniční cyklistika: Ano
 • Sjezdové lyžování: Ano
 • Skialpinismus: Ano
 • Turistika: Ano
 • Vysokohorská turistika - horolezec: Ano

Běžecké funkce:

 • Dynamika běhu - Running Dynamics: Ano volitelně
 • Měření běhu/chůze na trenažéru/v budově: Ano
 • Metronom: Ano
 • Odhad laktátového prahu - (pouze s HRM RUN, TRI, PRO): Ano
 • Odhad VO2 max (z běhu): Ano
 • Odhad výkonosti přímo při aktivitě: Ano
 • Trénink běh/chůze i s nast. alarmem (indiánský běh/dlouhý běžecký trénink): Ano

Cyklistické funkce

Segmenty: Ano

Plavecké funkce:

 • Plavání: bazén (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas): Ano
 • Plavání: příroda (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas, záznam trasy): Ano
 • Plavecké způsoby - rozpoznání: Ano
 • Plavecký trénink: čas/vzdálenost (nácvik nohou, jedné ruky, netypické způsoby): Ano

Navigační funkce:

 • Navigovat na uloženou pozici: Ano
 • Track log - Záznam trasy/Aktivity: Ano
 • TrackBack® (návrat zpět po stejné trase): Ano
 • Trasové body: Ano
 • Trasy (naplánované/počet): 30
 • Uložení vlastních pozic : Ano
 • Zadej směr a jdi: Ano
 • Zpět na start: Ano

Golfové funkce:

 • AutoShot™ (záznam odpalu pro porovnávání a statistiky): Ano
 • Digitální skórkarta : Ano
 • Manuální umístění jamky : Ano
 • Měření délek ran: Ano
 • Měření síly švihu: Ano, volitelně
 • Měření vzdálenost F/M/B (k začátku, středu a konci greenu): Ano
 • Měření vzdálenost k layups/doglegs: Ano
 • PlaysLike Distance (měří vzdálenost terénem se započtením změn nadmořské výšky): Ano
 • Prohlížení skórkarty v PC : Ano
 • Statistika (počet puttů na kolo, zasahování fervejí, Greens in regulation) : Ano
 • Náhled Greenu (Greenview): Ano

Spojení/připojení/propojení:

 • Automatická synchronizace: Ano
 • Bezdrátové připojení ANT+: Ano
 • Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
 • Bezdrátové připojení Wi-Fi: Ano
 • Connect IQ™ (kompatibilita s PC, MAC, mobile app): Ano
 • Možnost dálkově ovládat jiné zařízení/přístroje: Ano
 • Pevné rozhraní (např. propojení s PC): USB
 • Strava Live Suffer Score (segmenty, tep. zóny atd.): Ano

Video

Kompatibilita s kamerami VIRB®: Ano

Audio:

 • Počet MP3 skladeb: 2000
 • MP3 Přehrávač: Ano
 • Ovládání hudby v mobilním zařízení: Ano

Dodatečné funkce:

 • Alarm čas/vzdálenost/tempo: Ano
 • Alarm na bouři (přes Bluethooth® ze smartfonu): Ano
 • Alarm na nastavené spálené množství kalorií: Ano
 • Alarm na zónu srdečního tepu: Ano
 • Celodenní sledování aktivity: Ano
 • BODY BATTERY (ukazatel fyzické energie): Ano
 • Celodenní sledování srdeční frekvence: Ano
 • Celodenní sledování míry stresu (stress score): Ano
 • Najít můj telefon: Ano
 • Najít mé hodinky (prostřednictvím mobilního telefonu): Ano
 • Automatické odeslání zprávy při nehodě: Ano

Snímače:

 • Kompatibilita s ANT+® snímači (např.srdečního tepu HR, kadence, teploty atd.): Ano
 • Kompatibilita s produkty Varia™: Ano
 • Počítadlo vyšlých pater i změn nadm. výšky při chuzi o každé 3m nahoru: Ano
 • Snímač kadence běhu/chůze (externí např.:Foot Pod): Ano, volitelně
 • Snímač kadence běhu/chůze (vestavěný): Ano + nastavitelný cíl + automatické navyšování cíle
 • Snímač kadence otáček pedálů: Ano volitelně
 • Snímač rychlosti: Ano volitelně
 • Snímač okysličení krve (pulsní oxymetr): Ano
 • Snímač srdeční frekvence: Ano WHR optik (součástí kostrukce)
 • Snímač švihu TruSwing™: Ano, volitelně
 • Snímač teploty externí - tempe™: Ano volitelně
 • Snímač teploty integrovaný: Ano
 • Snímač výkonu wattmetr Vector™: Ano, volitelně*

Vyzkoušejte také další produkty značky Garmin, které jsou v kategoriích Elektro, Chytré hodinky a Sportovní technika. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Sportovní hodinky.

EAN: 753759232641
Značka: Garmin
Pro: Pro dospělé
Funkce chytrých hodinek: Monitor spánku Měření spálených kalorií Vyhledání hodinek Informace o počasí Měření srdečního tepu Vyhledání telefonu Upozornění na hovor Měření ušlé vzdálenosti Oznámení Sportovní režimy Krokoměr Budík Volba designu ciferníku
Kompatibilní operační systém: Android iOS
Typ řemínku: Silikon
Nabíjení: Bezdrátové
Velikost balení: 1 ks
Výdrž baterie: <21 d
Originální název: Fenix 6X PRO SOLAR Titan Gr Bk bd GARMIN
Ke stažení: Manuál
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 753759232641
Značka: Garmin
Pro: Pro dospělé
Funkce chytrých hodinek: Monitor spánku Měření spálených kalorií Vyhledání hodinek Informace o počasí Měření srdečního tepu Vyhledání telefonu Upozornění na hovor Měření ušlé vzdálenosti Oznámení Sportovní režimy Krokoměr Budík Volba designu ciferníku
Kompatibilní operační systém: Android iOS
Typ řemínku: Silikon
Nabíjení: Bezdrátové
Velikost balení: 1 ks
Výdrž baterie: <21 d
Originální název: Fenix 6X PRO SOLAR Titan Gr Bk bd GARMIN
Ke stažení: Manuál
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Diskuze k produktu Garmin fenix 6X PRO Solar, TitaniumGrayDLC/Black Band (MAP/Music) 1 ks

Přestat sledovat diskuzi + Sledovat diskuzi
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se Bohužel jsme nic nenašli. Můžete se ale zeptat sami

Potřebujete poradit?
Neváhejte a položte dotaz.