Forever Chytré hodinky Grand SW-700 černé

Chytré hodinky, pánské. Pouzdro 46 mm. Hudba v hodinkách, paměť pro …

 Zobrazit více

Chytré hodinky, pánské. Pouzdro 46 mm. Hudba v hodinkách, paměť pro hudební skladby, Připojení k Bluetooth sluchátkům. Bluetooth telefonování, reproduktor a mikrofon. 37 sportovcích režimů, krokoměr, počítání kalorií a měření vzdálenosti. Měření krevního tlaku, okysličení krve, měření tepové frekvence, sledování spánku. Chytré notifikace. Odolnost vodě a prachu IP68. Dva řemínky v balení. Baterie s výdrží až 15 dní.

Můžete mít ve čtvrtek 5. 10.  více info
Skladem u dodavatele
V Pilulka Boxu již v pátek 6. 10. od 11:00
Pilulka Expresem již ve čtvrtek 5. 10. od 13:00
1 490 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma
Zakoupením produktu získáte Pilulka Premium na 3 měsíce a s ním dopravu ZDARMA.
Doprava zdarma s Pilulka Premium Doprava zdarma s Pilulka Premium
Nakupujte společně
Forever Chytré hodinky Grand SW-700 černé
+ Niceboy Watch GTR silver
3 989 Kč
Forever Chytré hodinky Grand SW-700 černé
+ Niceboy Watch GTR black
3 989 Kč

Volání přes chytré hodinky

Vestavěný mikrofon a reproduktor umožňují telefonovat pomocí chytrých hodinek Grand. Stačí obě zařízení spárovat přes Bluetooth. Hodinky jsou vybaveny modulem nejnovější verze 5.0. Nejpotřebnější kontakty si můžete uložit do praktického seznamu kontaktů. Historie hovorů se zobrazuje na displeji chytrých hodinek. Nemusíte pokaždé sahat po smartphonu, když jsou hodinky rozhodně pohodlnější variantou.

Poslech hudby přímo z hodinek

Modul Bluetooth zajišťuje také efektivní spárování hodinek s bezdrátovými sluchátky. Když chcete poslouchat hudbu, nemusíte s sebou nosit telefon. Do paměti zařízení můžete uložit přibližně sto hudebních skladeb standardní délky. Nasaďte si sluchátka, stiskněte tlačítko play na displeji chytrých hodinek a vychutnejte si zvuk.

Získejte tréninkového partnera

Chytré hodinky Grand fungují dobře jako osobní trenér. Trénink s hodinkami je jednoduchý způsob, jak zvýšit efektivitu tréninku. Hodinky se mohou přizpůsobit vašemu oblíbenému typu aktivity. Nabízí až 37 sportovních režimů - běh, chůze, jízda na kole, běžecký pás, lezení, basketbal, volejbal, fotbal, posilovna, stolní tenis, lyžování, inline bruslení a další. To je mnohem více, než nabízejí konkurenční značky. Trpíte notoricky nedostatkem motivace k pohybu? Překonejte ji s chytrými hodinkami Grand. Nastavte si vlastní cíle a získejte uspokojení z jejich dosažení. Zařízení je vybaveno kompletní sadou funkcí potřebných pro každého aktivního uživatele - krokoměr, počítadlo kalorií, měření vzdálenosti, stopky a časovač. Historie zaznamenaných aktivit vám umožní sledovat každodenní úspěchy.

Chytré hodinky vám mohou pomoci rozvíjet zdravé návyky

Grand umožňují kdykoli provést základní měření životních funkcí. Má vestavěný snímač srdečního tepu, snímač krevního tlaku a pulzní oxymetr, takže si můžete zkontrolovat puls, krevní tlak a úroveň okysličení. Díky funkci monitorování spánku můžete účinně zlepšit kvalitu svého nočního odpočinku. Nastavení připomenutí nečinnosti pomáhá zvýšit aktivitu během dne. Chytré hodinky Grand by Forever se o vás dobře postarají.

Moderní centrum oznámení

Nošení chytrých hodinek je nesporně pohodlnější než neustálé sahání po telefonu, abyste byli v obraze. Na displeji chytrých hodinek Grand se budou zobrazovat oznámení z mobilních aplikací, textové zprávy a příchozí hovory. Nic vám tak neunikne. Už žádné bezcílné pročesávání všech koutů místnosti, když někde ztratíte hodinky nebo telefon. Spárovaná zařízení se budou moci navzájem lokalizovat. Pro větší pohodlí můžete na dálku ovládat přehrávání hudby a fotoaparát na smartphonu.

Skvělé specifikace

Výkonná baterie má kapacitu 260 mAh. Plně ji nabijete za pouhé 2 h, aby vám hodinky vydržely až 15 dní. Úhlopříčka pouzdra je 46 mm, takže displej chytrých hodinek Grand je velký a dobře čitelný. Displej se ovládá dotykem, otočnou korunkou a tlačítky. Hodinky můžete probudit pohybem zápěstí. Nastavte si jas, hlasitost a vibrace podle svých preferencí. V případě potřeby je k dispozici režim "nerušit". Pánské chytré hodinky Grand a specializovaná aplikace podporují polštinu a jsou kompatibilní se systémy iOS i Android.

Chytré hodinky, které odpovídají vaši situaci

Je nemožné, aby se hodinky hodily k jakémukoli stylu oblečení - sportovnímu i chytrému? Chytré hodinky Grand jsou dodávány se dvěma snadno vyměnitelnými řemínky, které jsou součástí balení - silikonovým a z veganské kůže. Hodinky tak můžete přizpůsobit okolnostem. Kromě toho si můžete vybrat z několika ciferníků, abyste si chytré hodinky ještě více přizpůsobili. Noste, co se vám líbí.

Voděodolné

Vodotěsnost chytrých hodinek Grand odpovídá mezinárodnímu standardu IP68 - jsou prachotěsné a vodotěsné. Nebojte se písku, prachu ani deště. Dopřejte si relaxační koupel v bazénu, zapomeňte na sundávání hodinek při každém mytí rukou nebo koupeli.

Vlastnosti:

  • Velké pouzdro 46 mm
  • Hudba přímo z hodinek - paměť pro hudební skladby, možnost připojení k Bluetooth sluchátkům
  • Podpora telefonních hovorů přes Bluetooth - vestavěný mikrofon a reproduktor
  • 37 sportovních režimů, krokoměr, počítadlo kalorií, měření vzdálenosti
  • Měření krevního tlaku, okysličení krve, měřič tepové frekvence, sledování spánku, notifikace
  • Vodotěsné provedení - IP68
  • 2 řemínky v balení - silikon a ekokůže

Zkuste také další produkty značky Forever, které naleznete v kategoriích Elektro a Chytré hodinky. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pánské chytré hodinky.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN5900495908384
ZnačkaForever
Pro  Pouze pro muže
Barva  Černá
Funkce chytrých hodinek  Měření spálených kalorií  Měření ušlé vzdálenosti  Oznámení  Budík  Krokoměr
Výdrž baterie<15 d
Kompatibilní operační systém  Android  iOS
Typ řemínku  Silikon  Kůže
Krytí  IP68
Nabíjení  USB
Originální názevChytré hodinky Forever Grand SW-700 černé