Ibalgin® 50mg/g gel 100g

-10 %

Ibalgin® 50mg/g gel 100g

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest.

Skladem > 5 ks Můžete mít zítra možnosti doručení
179 Kč 199 Kč
Cena za 10 g: 16,90 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 0 ks tohoto produktu.
Nákupem získáte 1.79 kreditu
4.6
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje

Ibalgin® 50mg/g gel 100g

Ibalgin Vánoční obal

Akce!

Při nákupu dvou produktů Ibalgin® 50mg/g dermální krém 100g nebo Ibalgin® 50mg/g gel 100g získáte Ibalgin Vánoční obal jako DÁREK*

*Platí do vyprodání zásob. Neplatí pro osobní odběr v lékárnách.

ibalgin

Zmírňuje bolest, otok i zánět

Vhodný pro léčení místních projevů bolestivých stavů pohybového ústrojí

Působí protizánětlivě

Proti bolesti, otoku i zánětům

  • Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě.
  • Ibalgin gel mohou používat dospělí a mladiství od 12 let k místní léčbě zánětů kloubních pouzder, zánětů šlach a svalových úponů, k místní léčbě při revmatických onemocněních, při bolestivých stavech při degenerativních onemocněních kloubů, při povrchních žilních onemocněních, k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou otoky, zhmoždění, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů. Při zánětlivých revmatických a žilních onemocněních se o vhodnosti použití přípravku Ibalgin gel poraďte s lékařem.
  • Účinné látky:Ibuprofenum
ibalgin
ibalgin

Dávkování

  • Pokud lékař neurčí jinak, dospělí a mladiství od 12 let si na postižené místo 3–4× denně v časových odstupech 3 – 4 hodin nanášejí 4–10 cm dlouhý proužek gelu, který si lehce vtírají.
  • Potřebné množství gelu závisí na velikosti postižené plochy.

Kontraindikace

Ibalgin gel nesmějí používat pacienti s přecitlivělostí na ibuprofen nebo na některou jinou složku přípravku a dále pacienti, kteří měli astmatický záchvat, kopřivku nebo alergickou rýmu po užívání kyseliny acetylsalicylové nebo některých protizánětlivých léčiv. Přípravek se nesmí používat na otevřené rány a sliznice, do očí a na pokožku postiženou vyrážkou nebo ekzémem. V první a druhé třetině těhotenství a při kojení lze přípravek používat pouze na doporučení lékaře. V posledních třech měsících těhotenství se přípravek nepoužívá. V době kojení lze gel na doporučení lékaře použít krátkodobě na malé plochy. Vedlejší příznaky Během léčby může ojediněle dojít k projevům přecitlivělosti na některou složku přípravku, která se může projevit zduřením a zčervenáním kůže, pocity pálení nebo svědění, někdy i výsevy drobných pupínků. Velmi vzácně se mohou objevit jiné projevy přecitlivělosti (dýchací obtíže). Při výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí léčbu přerušte a ihned se poraďte s lékařem.

Složení

Ibuprofenum 2,5 g v 50 g gelu nebo 5 g ve 100 g gelu (tj. 5%). Gelový základ: Hyetelóza, propylenglykol, isopropylalkohol, etanol 96 %, trolamin, čištěná voda.

Upozornění

Pokud při poraněních nedojde do 3 dnů k ústupu obtíží nebo naopak dojde ke zhoršení či se projeví nežádoucí účinky léku, přerušte léčbu a obraťte se na lékaře. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 14 dní. Při zánětlivých revmatických a žilních onemocněních se o délce léčby přípravkem Ibalgin gel poraďte s lékařem. Pokud lékař neurčí jinak, Ibalgin gel se při těchto onemocněních používá většinou po dobu 2–3 týdnů. Přípravek nesmí být nanášen na otevřené rány nebo sliznice a do očí. Po nanesení gelu si umyjte ruce, pokud ošetřovaná místa nejsou právě na rukách.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Zkuste také další produkty značky Ibalgin®, které uvidíte v kategoriích Volně prodejné léky a Tělo a pohyb. Produkt hodnotilo 5 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo ostatním. Výrobek je ve slevě 10 %. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Bolest kloubů, šlach, svalů.

EAN: 8595116523823
Značka: Ibalgin®
SUKL kód: 0229134
Velikost balení: 100 g
Věk: >12 let
Cesta podání: Dermálně - na pokožku
Forma: Gel
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Bolest kloubů, svalů, šlach, Žilní potíže, pocit těžkých nohou
Originální název: Ibalgin 50mg/g gel 100g
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení
4.6
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje

Ibalgin® 50mg/g gel 100g

Ibalgin Vánoční obal

Akce!

Při nákupu dvou produktů Ibalgin® 50mg/g dermální krém 100g nebo Ibalgin® 50mg/g gel 100g získáte Ibalgin Vánoční obal jako DÁREK*

*Platí do vyprodání zásob. Neplatí pro osobní odběr v lékárnách.

ibalgin

Zmírňuje bolest, otok i zánět

Vhodný pro léčení místních projevů bolestivých stavů pohybového ústrojí

Působí protizánětlivě

Proti bolesti, otoku i zánětům

  • Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě.
  • Ibalgin gel mohou používat dospělí a mladiství od 12 let k místní léčbě zánětů kloubních pouzder, zánětů šlach a svalových úponů, k místní léčbě při revmatických onemocněních, při bolestivých stavech při degenerativních onemocněních kloubů, při povrchních žilních onemocněních, k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou otoky, zhmoždění, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů. Při zánětlivých revmatických a žilních onemocněních se o vhodnosti použití přípravku Ibalgin gel poraďte s lékařem.
  • Účinné látky:Ibuprofenum
ibalgin
ibalgin

Dávkování

  • Pokud lékař neurčí jinak, dospělí a mladiství od 12 let si na postižené místo 3–4× denně v časových odstupech 3 – 4 hodin nanášejí 4–10 cm dlouhý proužek gelu, který si lehce vtírají.
  • Potřebné množství gelu závisí na velikosti postižené plochy.

Kontraindikace

Ibalgin gel nesmějí používat pacienti s přecitlivělostí na ibuprofen nebo na některou jinou složku přípravku a dále pacienti, kteří měli astmatický záchvat, kopřivku nebo alergickou rýmu po užívání kyseliny acetylsalicylové nebo některých protizánětlivých léčiv. Přípravek se nesmí používat na otevřené rány a sliznice, do očí a na pokožku postiženou vyrážkou nebo ekzémem. V první a druhé třetině těhotenství a při kojení lze přípravek používat pouze na doporučení lékaře. V posledních třech měsících těhotenství se přípravek nepoužívá. V době kojení lze gel na doporučení lékaře použít krátkodobě na malé plochy. Vedlejší příznaky Během léčby může ojediněle dojít k projevům přecitlivělosti na některou složku přípravku, která se může projevit zduřením a zčervenáním kůže, pocity pálení nebo svědění, někdy i výsevy drobných pupínků. Velmi vzácně se mohou objevit jiné projevy přecitlivělosti (dýchací obtíže). Při výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí léčbu přerušte a ihned se poraďte s lékařem.

Složení

Ibuprofenum 2,5 g v 50 g gelu nebo 5 g ve 100 g gelu (tj. 5%). Gelový základ: Hyetelóza, propylenglykol, isopropylalkohol, etanol 96 %, trolamin, čištěná voda.

Upozornění

Pokud při poraněních nedojde do 3 dnů k ústupu obtíží nebo naopak dojde ke zhoršení či se projeví nežádoucí účinky léku, přerušte léčbu a obraťte se na lékaře. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 14 dní. Při zánětlivých revmatických a žilních onemocněních se o délce léčby přípravkem Ibalgin gel poraďte s lékařem. Pokud lékař neurčí jinak, Ibalgin gel se při těchto onemocněních používá většinou po dobu 2–3 týdnů. Přípravek nesmí být nanášen na otevřené rány nebo sliznice a do očí. Po nanesení gelu si umyjte ruce, pokud ošetřovaná místa nejsou právě na rukách.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Zkuste také další produkty značky Ibalgin®, které uvidíte v kategoriích Volně prodejné léky a Tělo a pohyb. Produkt hodnotilo 5 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo ostatním. Výrobek je ve slevě 10 %. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Bolest kloubů, šlach, svalů.

EAN: 8595116523823
Značka: Ibalgin®
SUKL kód: 0229134
Velikost balení: 100 g
Věk: >12 let
Cesta podání: Dermálně - na pokožku
Forma: Gel
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Bolest kloubů, svalů, šlach, Žilní potíže, pocit těžkých nohou
Originální název: Ibalgin 50mg/g gel 100g
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme Vám tyto podobné produkty

4.6
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník doporučuje Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 8595116523823
Značka: Ibalgin®
SUKL kód: 0229134
Velikost balení: 100 g
Věk: >12 let
Cesta podání: Dermálně - na pokožku
Forma: Gel
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Bolest kloubů, svalů, šlach, Žilní potíže, pocit těžkých nohou
Originální název: Ibalgin 50mg/g gel 100g
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení