Ibalgin® Duo Effect krém 2x100g + Magne B6 Relax 30 kapslí

-20 %

Ibalgin® Duo Effect krém 2x100g + Magne B6 Relax 30 kapslí - Recenze a zkušenosti

Doprava zdarma

Balíček Sanofi pro úlevu od bolesti a klidný spánek. Ibuprofen patří do skupiny léčiv známých jako nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Při místním podání potlačuje bolest, zmírňuje zánět a otok v postižené oblasti. Magne B6 Relax obsahuje kombinaci meduňky, chmele, hořčíku a vitamínu B6, která přispívá k navození a zlepšení kvality spánku.

Skladem v pátek 25. 9. Můžete mít ve středu 30. 9. možnosti doručení
549 Kč 689 Kč
Cena za 10 g: 27,45 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 0 ks tohoto produktu.
Nákupem získáte 5.49 kreditu
5.0
100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
100 % zákazníků doporučuje

Ibalgin® Duo Effect krém 2x100g + Magne B6 Relax 30 kapslí

Výhodné balíček Sanofi pro úlevu od bolesti a klidný spánek. Ibuprofen patří do skupiny léčiv známých jako nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Při místním podání potlačuje bolest, zmírňuje zánět a otok v postižené oblasti. Magne B6 Relax obsahuje kombinaci meduňky, chmele, hořčíku a vitamínu B6, která přispívá k navození a zlepšení kvality spánku.

Balíček obsahuje:

  • 2x Ibalgin Duo Effect 50mg/g+2mg/g krém 100g
  • 1x Magne B6 Relax 30 kapslí

Ibalgin Duo Effect 50mg/g+2mg/g krém 100g

Ibuprofen patří do skupiny léčiv známých jako nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Při místním podání potlačuje bolest, zmírňuje zánět a otok v postižené oblasti. Je vhodný pro léčení místních projevů nerevmatických i revmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. Heparinoid snižuje srážlivost krve v místě zánětu nebo pohmoždění při úrazu. Zabraňuje tvorbě krevních sraženin, urychluje vstřebávání krevních výronů, taktéž snižuje tvorbu otoků a působí protizánětlivě. Při místním podání zmírňuje bolest i zánět. Používání krému je vhodné i při celkové léčbě tabletami s obsahem ibuprofenu.

Účinné látky: Ibuprofenum, Heparinoidum

Dávkování

Pokud lékař neurčí jinak, dospělým a mladistvým od 12 let se nanáší na postižené místo a jeho okolí 2-3x denně v časových odstupech 4-5 hodin asi 1 mm silná vrstva krému, která se lehce vetře do kůže. U žilních onemocnění je možné na noc přiložit kompresní obvaz.

Kontraindikace

Ibalgin Duo Effect krém je určen pro léčbu dospělých a mladistvých od 12 let.
Ibalgin Duo Effect krém se nesmí používat na otevřené rány, porušený kožní povrch, sliznice a do očí.
Ibalgin Duo Effect krém nelze nanášet na kůži současně s některými léky pro místní používání, např. s léky s obsahem tetracyklinu, hydrokortizonu a kyseliny salicylové.

Složení

Ibuprofenum 5 g (5%), Heparinoidum (100 m.j./mg) 200 mg ve 100 g krému.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Magne B6 Relax 30 kapslí

Magne B6 Relax obsahuje kombinaci meduňky, chmele, hořčíku a vitamínu B6, která přispívá k navození a zlepšení kvality spánku.

Navození prospěšného spánku má zásadní význam pro zdraví a životní rovnováhu. Magne B6 Relax obsahuje chmel a meduňku, které přispívají ke zmírnění psychického stresu a k normálnímu usínání. Složky hořčík a vitamín B6 přispívají k normální psychické a nervové činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Složení

Složení ve 2 tobolkách: 100 mg Hořčík (oxid hořečnatý)90 mg Chmel otáčivý (Humulus lupulus, extrakt z šištice - odpovídá 0,25 g sušených šištic na 1 tobolku))80 mg Meduňka lékařská (Melissa officinalis, extrakt)1.4 mg Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid)

Přídatné látky: želatina (tobolka), škrob (plnidlo), pšeničný maltodextrin (nosič), stearan hořečnatý, talek (protispékavé látky), kukuřičný maltodextrin (nosič), oxid titaničitý (barvivo), indigotin (barvivo)

Dávkování

Užívejte 2 tobolky denně (večer).

Upozornění

Magne B6 Relax je určen pro dospělé od 18 let věku. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Užívání doplňku může ovlivnit schopnost řídit a obsluhovat stroje. Pokud vaše potíže přetrvávají déle jak 3 týdny, kontaktujte prosím svého lékaře. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nadměrná konzumace může ohrozit zdraví. Uchovávejte při pokojové teplotě do 25 °C. Země původu Francie.

Vyzkoušejte také další výrobky značky Ibalgin®, které naleznete v kategoriích Srdce a cévy, Volně prodejné léky a Krevní výrony, otoky. Výrobek je v současnosti ve slevě 20 %.

EAN:
Značka: Ibalgin®
SUKL kód: 0207892
Forma: Gel, Tableta
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Otoky, výrony, odřeniny, pohmožděniny
Velikost balení: 2 x 100 g
Originální název: Ibalgin Duo Effect krém 2x100g + Magne B6 Relax 30 kapslí
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení
5.0
100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
100 % zákazníků doporučuje

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
EAN:
Značka: Ibalgin®
SUKL kód: 0207892
Forma: Gel, Tableta
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Otoky, výrony, odřeniny, pohmožděniny
Velikost balení: 2 x 100 g
Originální název: Ibalgin Duo Effect krém 2x100g + Magne B6 Relax 30 kapslí
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení