Ibuprofen Apotex 100mg/5ml perorální suspenze 150ml

-46 %

Ibuprofen Apotex 100mg/5ml perorální suspenze 150ml

Používá se ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti jako je bolest zubů a hlavy a horečky.

Skladem > 5 ks Můžete mít zítra možnosti doručení
69 Kč 128 Kč
Cena za 10 ml: 4,60 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 0 ks tohoto produktu.
Nákupem získáte 0.69 kreditu
5.0
100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
100 % zákazníků doporučuje

Ibuprofen Apotex 100mg/5ml perorální suspenze 150ml

Užití

Léčivá látka poskytuje požadovaný léčebný účinek.

Dávkování

Dávka vychází z údajů v následující tabulce. U dětí je Ibuprofen Apotex 100 mg/5 ml perorální suspenze podáván dle tělesné hmotnosti (t. hm.). Zpravidla se podává 7 až 10 mg/kg t.hm. jako jednotlivá dávka až do maximální dávky 30 mg/kg t. hm. jako celkové denní dávky. Odpovídající dávkovací interval by se měl zvolit dle symptomatologie a maximální denní dávky. Neměl by být kratší než 6 hodin. Doporučená maximální dávka by se neměla překračovat.

Čtěte pozorně příbalovou informaci.

Vyzkoušejte také další produkty značky Apo-Ibuprofen, které uvidíte v kategoriích Výprodej, Slevy a Akce a slevy. Produkt je nyní ve slevě 46 %.

EAN: 8594158134905
Značka: Apo-Ibuprofen
SUKL kód: 0208427
Velikost balení: 150 ml
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Suspenze
Pro: Pro děti
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Zuby, dásně, Bolest hlavy, migréna, Horečka
Věk: >6 měs.
Originální název: Ibuprofen Apotex 100mg/5ml por.sus.1x150ml
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení
5.0
100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
100 % zákazníků doporučuje

Ibuprofen Apotex 100mg/5ml perorální suspenze 150ml

Užití

Léčivá látka poskytuje požadovaný léčebný účinek.

Dávkování

Dávka vychází z údajů v následující tabulce. U dětí je Ibuprofen Apotex 100 mg/5 ml perorální suspenze podáván dle tělesné hmotnosti (t. hm.). Zpravidla se podává 7 až 10 mg/kg t.hm. jako jednotlivá dávka až do maximální dávky 30 mg/kg t. hm. jako celkové denní dávky. Odpovídající dávkovací interval by se měl zvolit dle symptomatologie a maximální denní dávky. Neměl by být kratší než 6 hodin. Doporučená maximální dávka by se neměla překračovat.

Čtěte pozorně příbalovou informaci.

Vyzkoušejte také další produkty značky Apo-Ibuprofen, které uvidíte v kategoriích Výprodej, Slevy a Akce a slevy. Produkt je nyní ve slevě 46 %.

EAN: 8594158134905
Značka: Apo-Ibuprofen
SUKL kód: 0208427
Velikost balení: 150 ml
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Suspenze
Pro: Pro děti
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Zuby, dásně, Bolest hlavy, migréna, Horečka
Věk: >6 měs.
Originální název: Ibuprofen Apotex 100mg/5ml por.sus.1x150ml
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme Vám tyto podobné produkty

5.0
100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
100 % zákazníků doporučuje

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 8594158134905
Značka: Apo-Ibuprofen
SUKL kód: 0208427
Velikost balení: 150 ml
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Suspenze
Pro: Pro děti
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Zuby, dásně, Bolest hlavy, migréna, Horečka
Věk: >6 měs.
Originální název: Ibuprofen Apotex 100mg/5ml por.sus.1x150ml
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení