Ibuprofen

Ibuprofen je nesteroidní protizánětlivé léčivo. Má účinky protizánětlivéanalgetické (proti bolesti) a antipyretické (proti horečce). Používá se tedy k léčbě mírné a střední bolesti různého původu (bolest hlavy, svalů, kloubů, zubů), při horečce či zánětech. Může být také použit jako lék proti bolesti po operaci nebo po zranění. Účinná látka ibuprofen je na rozdíl od kyseliny acetylsalicylové pr…

Ibuprofen je nesteroidní protizánětlivé léčivo. Má účinky protizánětlivéanalgetické (proti bolesti) a antipyretické (proti horečce). Používá se tedy k léčbě mírné a střední bolesti různého původu (bolest hlavy, svalů, kloubů, zubů), při horečce či zánětech. Může být také použit jako lék proti bolesti po operaci nebo po zranění. Účinná látka ibuprofen je na rozdíl od kyseliny acetylsalicylové pro děti bezpečná. Před podáváním léku dětem si ale vždy přečtěte příbalový leták a doporučené dávkování.

Léky s ibuprofenem

Ibuprofen je dostupný ve formě tablet, kapslí, čípků a sirupu pro děti nebo k lokálnímu užití ve formě gelu, krému, či náplastí.   Nejznámější léky s obsahem ibuprofenu se prodávají pod názvem Ibalgin, Nurofen nebo třeba Brufen. Nabízíme i přípravky s rychlejším nástupem účinku - obecně bývají označeny slovem rapid (Ibalgin Rapidcaps, Brufen rapid). V naší nabídce volně prodejných léčiv již máme i přípravek s obsahem dexibuprofenu. To je pravotočivá izoforma ibuprofenu, která je účinnější a ve srovnání s ibuprofenem  je stejné účinnosti možno dosáhnout při polovičním dávkování (Ibolex). 

Ibuprofen a další účinné látky

  • kofein - ibuprofen se kombinuje s kofeinem, který urychluje nástup analgetického účinku (Ibalgin Plus)
  • paracetamol - kombinace těchto látek má synergický efekt, což znamená, že výsledný účinek současně působících složek je větší než součet účinků jednotlivých složek (Cetalgen)

 

Zobrazit celý popis

8 produktů

Produkty

Košík aktualizován
2+1 ZDARMA
Galmed Ibuprofen 400 mg 30 tablet
V košíku máte 0 ks za Zdarma
2x

Galmed Ibuprofen 400 mg 30 tablet

Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí a tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Můžete mít dnes Můžete mít dnes
69 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
69 Kč
Košík aktualizován
Brufen rapid 400mg 24 potahovaných tablet 24 tablet
V košíku máte 0 ks za Zdarma
1x

Brufen rapid 400mg 24 potahovaných tablet 24 tablet

Brufen rapid se používá při bolestech hlavy, migrénách, bolestech zubů, menstruačních bolestí a nachlazení. Můžete mít dnes Můžete mít dnes
111 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
111 Kč
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.product.name }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Vašemu hledání neodpovídá žádný výsledek.

Je nám líto, ale diskuze je zatím prázdná.