Ibuprofen - Vitabalans oy Ibumax - Perorálně - polyká se (1 produktů)

Ibuprofen je nesteroidní protizánětlivé léčivo. Má účinky protizánětlivéanalgetické (proti bolesti) a antipyretické (proti horečce). Používá se tedy k léčbě mírné a střední bolesti různého původu (bolest hlavy, svalů, kloubů, zubů), při horečce …

 Zobrazit více

Ibuprofen je nesteroidní protizánětlivé léčivo. Má účinky protizánětlivéanalgetické (proti bolesti) a antipyretické (proti horečce). Používá se tedy k léčbě mírné a střední bolesti různého původu (bolest hlavy, svalů, kloubů, zubů), při horečce či zánětech. Může být také použit jako lék proti bolesti po operaci nebo po zranění. Účinná látka ibuprofen je na rozdíl od kyseliny acetylsalicylové pro děti bezpečná. Před podáváním léku dětem si ale vždy přečtěte příbalový leták a doporučené dávkování.

Léky s ibuprofenem

Ibuprofen je dostupný ve formě tablet, kapslí, čípků a sirupu pro děti nebo k lokálnímu užití ve formě gelu, krému, či náplastí.   Nejznámější léky s obsahem ibuprofenu se prodávají pod názvem Ibalgin, Nurofen nebo třeba Brufen. Nabízíme i přípravky s rychlejším nástupem účinku - obecně bývají označeny slovem rapid (Ibalgin Rapidcaps, Brufen rapid). V naší nabídce volně prodejných léčiv již máme i přípravek s obsahem dexibuprofenu. To je pravotočivá izoforma ibuprofenu, která je účinnější a ve srovnání s ibuprofenem  je stejné účinnosti možno dosáhnout při polovičním dávkování (Ibolex). 

Ibuprofen a další účinné látky

  • kofein - ibuprofen se kombinuje s kofeinem, který urychluje nástup analgetického účinku (Ibalgin Plus)
  • paracetamol - kombinace těchto látek má synergický efekt, což znamená, že výsledný účinek současně působících složek je větší než součet účinků jednotlivých složek (Cetalgen)

 

Uživatelé nejlépe hodnotí řady Ibalgin, Nurofen a Brufen. Nejlépe hodnoceným produktem je Galmed Ibuprofen 400 mg 30 tablet. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Ibuprofen - Vitabalans oy Ibumax - Perorálně - polyká se - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Ibuprofen - Vitabalans oy Ibumax - Perorálně - polyká se ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Ibuprofen - Vitabalans oy Ibumax - Perorálně - polyká se lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Nurofen pro děti 20 mg/ml sirup pomeranč 100 ml
5 / 62x
Doporučuji
Recenze produktu: Galmed Ibuprofen 400 mg 30 tablet
5 / 2x
Dobrý proti bolesti, také při nachlazení
Recenze produktu: Cetalgen 500mg/200mg, 20 tablet 20 ks
5 / 2x
Pomáhá a dobrá alternativa k jiným analgetikum.
Recenze produktu: Nurofen Rapid 400 mg 20 měkkých tobolek
5 / 15x
Zabírá dobře a nebolí mě po něm žaludek
Recenze produktu: Aurovitas Ibuprofen 400mg 100 tablet
5 / 2x
Dobra rychlá účinnost
Recenze produktu: Brufen rapid 400mg 24 tablet
5 / 1x
Opět jsem byla velice spokojená i s paní magistrou, která mi lék vydávala a ještě nějaký hledala na moji žádost. Děkuji, S pozdravem, J.Studničná
Recenze produktu: Brufen 400mg 50 tablet
5 / 74x
Vše OK
Recenze produktu: Nurofen pro děti jahoda 20 mg/ml 200 ml
5 / 62x
V prípade horúčky výborný rýchlo zaberá
Recenze produktu: Nurofen pro děti 20mg/ml per. suspenze Pomeranč II 200 ml
5 / 62x
Skvělý
Recenze produktu: Ibalgin Duo Effect krém 100 g
5 / 1x
Maximálně účinný krém

Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Ibuprofen. V kategorii Ibuprofen najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších. Podívejte se na produkty z kategorie Ibuprofen seřazené od těch nejprodávanějších.