Krémy na jizvy - Adler Pharma - Na křečové žíly (1 produktů)

Kůže je náš největší orgán, který souvisle pokrývá a chrání celé naše tělo. Ochraňuje nás před vnějším prostředím a je nejvíce náchylná na poškození. Kůže má sice úžasnou regenerační schopnost, ale některé větší poškození mohou na ní zanechat …

 Zobrazit více

Kůže je náš největší orgán, který souvisle pokrývá a chrání celé naše tělo. Ochraňuje nás před vnějším prostředím a je nejvíce náchylná na poškození. Kůže má sice úžasnou regenerační schopnost, ale některé větší poškození mohou na ní zanechat jizvy. Jizva obvykle vznikne po operacích a různých chirurgických zákrocích, po úrazech, ale i po akné.

Jak vznikne jizva?

Jizvení je přirozenou součástí procesu hojení po úrazu. Jeho vzhled a ošetření závisí na několika faktorech. Důležitá je hloubka a velikost poranění, to, jak vzniklo poranění a místo poranění. Stejně to ovlivňuje i váš věk, geny, pohlaví a etnická příslušnost.

Jaké jsou typy jizev?

  • Keloidní jizvy - tento typ jizvy vznikne při příliš "agresivním" procesu hojení. Svou velikostí přesahuje i původní zranienie, pokožka je na místě vzniku jizvy tvrdá, nepohyblivá. Pokud máte tmavší pleť, máte i větší šanci "vypěstovat si" právě keloidní jizvu.
  • Jizvy po popáleninách - jizvy po popáleninách nejenže narušují vzhled pokožky, ale také ji stahují a omezují v pohybu. Zjizvená tkáň je také již na pohled vysušené. Takové jizvy mohou vznikat i do hloubky a působit i na svaly a nervy.
  • Hypertrofické jizvy - Jsou to vyvýšené červené jizvy podobné keloidní, které však nepřesahují hranici úrazu.
  • Jizvy po akné - vznikají zejména při silných formách akné, ať už ve formě hlubokých jamek nebo až po jizvy hranatého nebo vlnovitého vzhledu.
  • Strie - strie je také možné považovat za typ jizvy. Vznikají tam, kde se v kůži elastinová a kolagenová vlákna potrhají kvůli jejich přílišnému natažení se, hlavně v důsledku hormonálních změn, ale i při rychlé změně hmotnosti.

Jak odstranit / zjemnit jizvu?

Už vzniklé jizvě na kůži se bohužel zcela zbavit nedá, je však možné správnou péčí zmírnit její vzhled. Gely na jizvy mají složení většinu s obsahem silikonů, který zjizvená tkáň při pravidelném používání zjemní a vyhladí. Krémy na jizvy poškozenou pokožku vyživí, a napomáhají správnému hojení poranění, čímž snižují riziko toho, že jizva vůbec vznikne, pokud se začnou používat včas.
Při jizvách po akné je nejdůležitější prevence, tedy správná péče o aknózní pleť. Při pravidelné péče je tvorba vyrážek a následných jizev zmírněna.
Na omezení tvorby strií je také vhodná prevence ve formě různých tělových krémů a olejů určených speciálně na strie. Ty je možné používat preventivně na zlepšení elasticity kůže, ale i na nově vzniklé strie, aby se zjemnili. Při starších, vybledlých strií je jejich účinek slabší, avšak pravidelná péče a masírování přípravky na strie můžete zmírnit jejich viditelnost.

 

V kategorii Jizvy, kožní útvary jste si nejvíc oblíbili značky Bi-Oil, Renovality a Bioderma. Sháníte něco konkrétního z kategorie Jizvy, kožní útvary? Výrobek s nejlepším hodnocením v kategorii Jizvy, kožní útvary je Vitella Ictamo 75 g .

Krémy na jizvy - Adler Pharma - Na křečové žíly - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Krémy na jizvy - Adler Pharma - Na křečové žíly ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Krémy na jizvy - Adler Pharma - Na křečové žíly lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: HBF Octanový krém 100 g
5 / 2x
Super
Recenze produktu: Scar Esthetique Krém na jizvy 60 ml
5 / 20x
Po pokousání psem v obličeji na několik stehů jsem krém začala používat zhruba 4x denně. Celkově se velice špatně hojím, ale po roce a čtvrt od nehody není de facto nic poznat. Leda když se nanelíčená velice zblízka zkoumám v zrcadle, tak vidím droulinkou linku na kůži. Tenhle krém je zázrak. Ano, nezabere za týden a ani za měsíc a myslím, že i po čtvrt roce jsem zoufale brečela, že mi zůstane velká jizva, že se nic neděje, ale zabral. Jsem za něj neskutečně ráda a mohu jedině vřele doporučit. Mějte prosím trpělivost a krému věřte. A samozřejmě si vyvarujte extrémním změnám teplot, mrazu/opalování, šetřete se a kůži šetřete - já si postižené místo nelíčila, abych ho mohla krémem promazávat.
Recenze produktu: Eucerin UreaRepair PLUS 30% Urea Krém pro lokální použití 75 ml
5 / 2x
Úplne mi upravuje kožu na nohach
Recenze produktu: RejuvaSil Silikonový gel na jizvy 30 ml
5 / 1x
pomohlo mi
Recenze produktu: Generica Calcium pantothenicum mast 30 g
5 / 8x
Odporúčam.
Recenze produktu: Generica Calcium pantothenicum krém 30 g
5 / 20x
Oproti ostatným lekárňam je to super cena.
Recenze produktu: Kelotan Hojivý gel 15 g
5 / 1x
Odporúčam
Recenze produktu: New Gel+ E Silikonový gel na jizvy 15 g
5 / 5x
Začali sme použivat pred mesiacom a uz vidím vysledky. Som nadmieru spokojna .Keby sa dali pridat fotky určite ich priložim
Recenze produktu: Bi-Oil Pečující olej (Přírodní) 60 ml
5 / 3x
Výborný produkt, zredukovalo mi to mimické vrásky na dekolte po prvej aplikácii. Aj po noci vidím rozdiel na koži podľa toho, či som olej aplikovala alebo nie. Je potrebné používať pravidelne.
Recenze produktu: Spirularin VS krém 10 ml
5 / 3x
Chce to trpělivost. Bradavice rychle nezmizí, paní doktorka na kožním oddělení mě ujistila, že výsledek budě viditelný během dvou až tři měsíčního použití krému Spirularin.

Podívejte se na produkty z kategorie Jizvy, kožní útvary seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Jizvy, kožní útvary seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Jizvy, kožní útvary najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.