Vtech Kidizoom Smart Watch DX7 modré

Kidizoom Smart Watch DX7 jsou chytré hodinky nové generace pro děti. S …

Zobrazit více

Kidizoom Smart Watch DX7 jsou chytré hodinky nové generace pro děti. S mechanickým senzorem, kamerou a dalšími skvělými vychytávkami!

Můžete mít v neděli 10. 12.  více info
Skladem u dodavatele
V Pilulka Boxu již v neděli 10. 12. od 20:00
Pilulka Expresem již v neděli 10. 12. od 16:00
green_tree
Garantujeme doručení do Vánoc. Zjistěte více
1 990 Kč
  • Dárky doručíme ještě dnes

    Dárky doručíme ještě dnes

  • Nevhodný dárek vyměníme zdarma

    Nevhodný dárek vyměníme zdarma

  • Každodenní nadílka<br> v Adventním PilulKalendáři

    Každodenní nadílka<br> v Adventním PilulKalendáři

VTech® Kidizoom® Smartwatch DX7 jsou ještě více "chytré" hodinky pro děti, s ještě více zábavnými hrami a úžasnými akčními pohybovými aktivitami!

Větší paměť oproti předchozím modelům umožňuje uložení mnohem více fotografií i videa. Úplnou novinkou je i zabudovaný pohybový senzor, který dává hodinkám zcela nový rozměr. Díky senzoru mohou děti hrát 3 pohybové hry, takže si užijí i spoustu akčního pohybu!

Hodinky DX7 obsahují také 8 skvělých her, které lze hrát přímo na dotykovém displeji hodinek. Další hry a efekty lze do hodinek stáhnou pomocí aplikace Learning Lodge®. Hodinky mají možnost zobrazení času buď analogově, nebo digitálně a také si vybírat z desítek 3D nádherných motivů „ciferníku".

Hodinky dokonce umožňují naučit se základní pojmenování času v angličtině. A to je znalost, která se bude určitě všem dětem hodit. Kromě budíku, časovače a stopek mají i funkci kalendáře a kalkulačku pro jednoduché sčítání, odčítání, násobení i dělení. Určitě musíte vyzkoušet i hlasový záznamník s měničem hlasu a spoustu úžasných efektů na zpracování fotografií a videa.

Pro děti od 4 let.

Zkuste také další produkty značky Vtech, které naleznete v kategoriích Elektro, Elektronika pod stromeček a Chytré hodinky. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Dětské chytré hodinky.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN3417761716038
ZnačkaVtech
Pro  Pro děti
Barva  Modrá
Funkce chytrých hodinek  Budík
Nabíjení  USB
Věk>4 let
Kompatibilní operační systém  Android  iOS
Krytí  IP65
Originální názevKidizoom Smart Watch DX7 - modré