
Kyselina acetylsalicylová - Chřipka a nachlazení - skladem
6 produktů
Produkty
Košík aktualizován

V košíku máte
0 ks za
Zdarma
88x
Acylpyrin 500 mg 10 tablet
Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, což je účinná látka proti bolesti, horečce i zánětu. Acylpyrin je účinný na horečku při akutních respiračních onemocněních chřipkového charakteru a onemocněních z nachlazení. Dále je účinný na bolesti hlavy a zubů, a na záněty kloubů a svalů, zejména revmatického původu. Můžete mít dnes Můžete mít dnesPILULKA CENA
47 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
Košík aktualizován

V košíku máte
0 ks za
Zdarma
11x
Aspirin 500mg obalené tablety 20 ks
Účinná pomoc od bolesti a horečky. Aspirin pro rychlou úlevu od bolestí různého původu (např. bolesti hlavy, zad, svalů). Aspirin pomáhá snižovat horečku. Nová forma tablet Aspirin urychluje vstřebání léčivé látky kyseliny acetylsalicylové, tím i nástup účinku. Můžete mít dnes Můžete mít dnes
119 Kč
119 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
Košík aktualizován

V košíku máte
0 ks za
Zdarma
12x
Aspirin C 20 šumivých tablet
Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro vaši obranyschopnost. Můžete mít dnes Můžete mít dnes
249 Kč
249 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
Košík aktualizován

V košíku máte
0 ks za
Zdarma
12x
Aspirin ® C 10 šumivých tablet
Pomáhá při nachlazení a projevech chřipky snížením teploty a úlevou od bolesti. Ve vodě rozpustný vitamin C - kyselina askorbová - je součást ochranného systému organismu proti kyslíkovým radikálům a jiným oxidantům endogenního i exogenního původu, které rovněž hrají důležitou roli u zánětlivých procesů. Můžete mít dnes Můžete mít dnes
159 Kč
159 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
Košík aktualizován

V košíku máte
0 ks za
Zdarma
11x
Anopyrin 400 mg 10 tablet
Užívá se při horečce a bolesti zejména při akutních chřipkových onemocněních, při bolestech hlavy, kloubů, zubů, nervů a bolestech páteře různého původu. Můžete mít dnes Můžete mít dnes
63 Kč
63 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
Košík aktualizován

V košíku máte
0 ks za
Zdarma
4x
Acylpyrin + C 12 šumivých tablet
Užívá se ke snížení horečky, bolesti při chřipce a nachlazení a k léčbě lehkých až středních bolestí. Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství. Můžete mít zítra Můžete mít zítraPILULKA CENA
109 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
Nahoru
Nahoru
Nejnovější
Nejstarší
Nejužitečnější

Pilulka expert
{{ word }}
{{ post.text }}

{{ answer.user.name }}
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}Vašemu hledání neodpovídá žádný výsledek.
Je nám líto, ale diskuze je zatím prázdná.
Podívejte se na produkty z kategorie Kyselina acetylsalicylová seřazené od těch nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Kyselina acetylsalicylová. V kategorii Kyselina acetylsalicylová najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších.