Laky na vlasy - Pouze pro ženy - nejlevnější produkty (0 produktů)

V žádné dámské výbavě na vlasy by neměl chybět lak na vlasy. Lak na vlasy není žádnou novinkou ani pro muže. Nejenže zafixuje váš účes, aby vydržel hodiny, ale dodá vlasům objem a pomáhá odolat vlhkosti a statické elektřině. Dopřejte si dokonalý …

Zobrazit více

V žádné dámské výbavě na vlasy by neměl chybět lak na vlasy. Lak na vlasy není žádnou novinkou ani pro muže. Nejenže zafixuje váš účes, aby vydržel hodiny, ale dodá vlasům objem a pomáhá odolat vlhkosti a statické elektřině. Dopřejte si dokonalý účes za každého počasí. Zakoupit je můžete ve formě spreje, které obsahují aerosol nebo bez něj, a to v pumpičce. Lak na vlasy si poradí s fixací jakéhokoliv účesu, stačí ho nastříkat v krátkých intervalech na vlasy ve vzdálenosti 20 cm po finální úpravě účesu. Dodržujte tuto vzdálenost, vlasy by se jinak slepily a měly nevábný matný vzhled. Abyste se zbavili působení statické elektřiny, nastříkejte lak na kartáč a pročešte vlasy.

Jak vybrat lak na vlasy?

Lak na vlasy vybírejte především podle stupně fixace. Zakoupit můžete laky na jemné vlasy, stupeň fixace je slabší, nebo pro silnější vlasy, které dále nebudete tvarovat, v tomto případě sáhněte po středním, silném nebo extra silném stupni fixace. Pro výživu vlasů můžete zakoupit i lak na vlasy s keratinem nebo lak na vlasy s hydratační složkou, který prospěje suchým vlasům.

Funkce laku na vlasy

  • Objem – Abyste objem znásobili, aplikujte lak na vlasy v předklonu.
  • Ochrana před UV zářením – Velmi důležitá vlastnost především v létě.
  • Lesk
  • Ochrana před vlhkostí
  • Přidané složky – Dodají vlasům výživu.

Lak na vlasy bez silikonů, parabenů nebo alkoholu

Pro jemné vlasy vyberte lak, který neobsahuje tyto složky. Sáhněte po něm v případě, že mají vaše vlasy sklon k nadměrnému vypadávání nebo k lámání. Tyto typy laků jsou k vlasům šetrnější a nezatěžují je natolik, jako běžné laky.

V kategorii Laky na vlasy zákaznící nejvíce chválí značky Moroccanoil. Hledáte něco speciálního v kategorii Laky na vlasy?

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Podívejte se na produkty z kategorie Laky na vlasy seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Laky na vlasy seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Laky na vlasy najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.