Make-up s SPF ochranou - Na stárnutí - nejkvalitnější produkty (0 produktů)

SPF znamená sluneční ochranný faktor a jde o přibližné měření procenta UVB paprsků, před kterými vás opalovací krém ochrání. Většina opalovacích krémů vás ochrání před škodlivými UVB paprsky, ale existují opalovací krémy, které chrání i před UVA …

Zobrazit více

SPF znamená sluneční ochranný faktor a jde o přibližné měření procenta UVB paprsků, před kterými vás opalovací krém ochrání. Většina opalovacích krémů vás ochrání před škodlivými UVB paprsky, ale existují opalovací krémy, které chrání i před UVA paprsky. Jedná se o širokospektrální opalovací krémy. Čím vyšší SPF, tím více UV záření dokáže vaše pokožka zvládnout, než se spálí. Pro nejlepší ochranu je doporučeno používat krém s minimálním ochranným faktorem SPF 15 se správným množstvím, které nanesete na obličej (2mg/cm2). Nicméně platí, že čím vyšší SPF, tím lépe pro udržení zdravé a krásné pokožky při opalování.

Nejběžnější úrovně SPF:

  • SPF 15: blokuje 93% UVB paprsků
  • SPF 30: blokuje 97% UVB paprsků
  • SPF 50: blokuje 98% UVB paprsků
  • SPF 100: blokuje 99% UVB paprsků

2 v 1 – make-up s SPF

Když se v make-upu nachází SPF, znamená to, že se v přípravcích nachází určité množství opalovacího krému nebo produktů podobných opalovacímu krému, které jsou zahrnuty na ochranu vaší pokožky. Produkty se liší v tom, co nabízejí vaší pokožce – kolik SPF obsahují nebo jaké další složky používají k ochraně před slunečními paprsky.

V kategorii Make-up s SPF jste si nejvíc oblíbili značky Bioderma, La Roche-Posay a Mizon. Chcete si ulehčit pátrání po produktech z kategorie Make-up s SPF? Vhod vám můžou přijít i top produktové řady. Například Bioderma Photoderm, Garnier Skin Naturals a La Roche-Posay Anthelios Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Výrobek s nejlepším hodnocením v kategorii Make-up s SPF je Mizon Snail Repair Intensive BB Krém SPF50+ PA+++ 50ml, různé varianty .

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Podívejte se na produkty z kategorie Make-up s SPF seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Make-up s SPF seřazené od těch nejlevnějších. Podívejte se na produkty z kategorie Make-up s SPF seřazené od těch nejprodávanějších.