Monitory dechu - Pro kojence - nejkvalitnější produkty (2 produktů)

Monitor dechu je zařízení, které se postará o váš klidný spánek. Monitor dechu pro miminka hlídá dítě během spánku a pomáhá předcházet zdravotním potížím, či syndromu náhlého úmrtí kojence.

Monitor dechu dítěte kontroluje, zda miminko správně dýchá.

Zobrazit více

Monitor dechu je zařízení, které se postará o váš klidný spánek. Monitor dechu pro miminka hlídá dítě během spánku a pomáhá předcházet zdravotním potížím, či syndromu náhlého úmrtí kojence.

Monitor dechu dítěte kontroluje, zda miminko správně dýchá.

U kojence může v průběhu prvního roku života dojít k zástavě dechu. Takzvaný syndrom náhlého úmrtí kojence je strašákem každého rodiče. Abyste byli schopni poskytnout vašemu dítěti tu nejrychlejší pomoc, pořiďte si monitor dechu pro monitorování pravidelné dechové frekvence. Jen díky němu budete opět klidně spát.

Jakmile se sníží frekvence dýchání pod osm nadechů za minutu, spustí se poplach. Závisí to ovšem také od kalibrace monitoru dechu. Každý monitor dechu však pomáhá rodičům včas zareagovat na potíže s dýcháním, aniž by museli děťátko nepřetržitě hlídat a kontrolovat. Uleví tedy vašemu spánku. Rodič potřebuje oddych a může bez námahy monitorovat miminko, zda je jeho dechová frekvence v pořádku.

Na trhu jsou 3 typy monitorů dechu miminek

  1. Deskový monitor dechu - monitoruje dech v postýlce
  2. Monitor dechu na plenku - plenkový monitor se připevňuje přímo na plenku miminka pomocí klipu. Používá se v terénu.
  3. Monitor dechu s chůvičkou - monitor, který kombinuje funkce monitoru dechu a chůvičky, jde o deskový monitor propojený s vysílačkou, přes kterou může rodič také miminko poslouchat

Do kdy používat monitor dechu

Monitory dechu doporučujeme používat minimálně 1 rok od narození dítětete. K poruchám dýchání u miminek nejčastěji dochází kolem 6. měsíce. Každé dítě je však různě pohyblivé a doporučujeme dát také na vaše uvážení nebo doporučení vašeho doktora. 

 

V kategorii Monitory dechu nabízíme 11 produktů, u 4 z nich získate dodání zdarma. Zákazníci si nejvíc oblíbili značky Owlet, Jablotron Alarms a Babysense. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Jablotron Alarms BM-02 Monitor dechu miminka. V případě, že jste si nevybrali žádný produkt, podívejte se také na kategorie Monitor dechu na nohu a Monitor dechu podložka pod hnízdečko.

Monitory dechu - Pro kojence - nejkvalitnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Monitory dechu - Pro kojence - nejkvalitnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Monitory dechu - Pro kojence - nejkvalitnější produkty lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: Babysense Monitor dechu 2 Pro
5 / 22x
Všetko ok
Recenze produktu: Babysense Monitor dechu 1 Pro
5 / 4x
Ok
Recenze produktu: Babysense Monitor dechu 7
5 / 2x
Spolehlivý, cenově dostupný, doporučuji
Recenze produktu: Jablotron Alarms BM-02 Monitor dechu miminka
4.9 / 55x
zatím vyzkoušena jednorázově funkčnost, na své použití teprve čeká
Recenze produktu: Jablotron Alarms BM-02D Náhradní podložka
4.9 / 14x
dmludn
Recenze produktu: Baby Control Digital Monitor dechu BC-200 s jednou senzorovou podložkou 6 ks
4.5 / 2x
Lze vypnout až po zapnutí alarmu
Recenze produktu: Owlet Smart Sock 3 - Chytrá ponožka, světle zelená
3 / 1x
Oceňuji, že se ponožka dá použít kdekoliv, čili i za jízdy v autě či kočárku. Snadno se s ní manipuluje, snadno se nasazuje a je skladná. Rovněž musím vyzdvihnout dlouhou výdrž baterie, vydrží až 16 hodin, což je ideální. Balení se dodává se dvěma velikostmi ponožek, což oceníte pro novorozence a pak pro starší miminka. Naopak velký mínus je, co se vypnutí ponožky týká. Prostě nejde normálně vypnout, ale je na to složitý mechanismus, kdy musíte základnu vytáhnout z elektřiny, pak dát zpět a dlouho držet, jakmile začne blikat, tak rychle zmáčknout. Za mě je toto až neuvěřitelné, že dokáží u tak drahé věci něco takového vymyslet. Suchý zips je velmi tenký a už po pár měsících přestává držet, takže na ponožku musíme dát ještě klasickou ponožku. A poslední negativní věc vidím v tom, že když se miminko začne hýbat, tak základna začne hrát a vzbudí zbylé členy domácnosti.

Produkty z kategorie Monitory dechu jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Monitory dechu. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Monitory dechu seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.