Naproxen - Pro dospělé - nejlevnější produkty (1 produktů)

Naproxen patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv, která se používají k léčbě bolesti, zánětu a horečky. Naproxen má analgetické, antipyretické a protizánětlivé účinky a je k dispozici ve formě tablet a gelu. Používá se k léčbě bolesti …

Zobrazit více

Naproxen patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv, která se používají k léčbě bolesti, zánětu a horečky. Naproxen má analgetické, antipyretické a protizánětlivé účinky a je k dispozici ve formě tablet a gelu. Používá se k léčbě bolesti hlavy, bolesti zubů, menstruační bolesti, bolesti svalů a kloubů, revmatických onemocnění, artritidy, dny a dalších. 

Uživatelé si nejvíc oblíbili značky Nalgesin a Emoxen. Nejlépe hodnoceným produktem je Nalgesin S 275 mg potahované tablety 40 ks. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Naproxen - Pro dospělé - nejlevnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Naproxen - Pro dospělé - nejlevnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Naproxen - Pro dospělé - nejlevnější produkty lidé hodnotí na 90 %
Recenze produktu: Nalgesin S 275 mg potahované tablety 40 ks
5 / 42x
Jsem spokojena.
Recenze produktu: Nalgesin S 30 tablet
4.3 / 12x
pomáhá
Recenze produktu: Nalgesin ®S 20 tablet
4.3 / 12x
Satisfied

Podívejte se na produkty z kategorie Naproxen seřazené od těch nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Naproxen.

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy