Neo-angin (1 produktů)

neo angin, bolest v krku

Neo-angin®

Neo-angin® je osvědčeným expertem na bolesti v krku. Působí komplexně na všechny příznaky. Pastilky spolehlivě ulevující od bolesti v krku třemi účinky.
bolest v krku

TriActive formula

Všechny tři účinné látky Neo-anginu® (amylmetakresol, dichlorobenzy­lalkohol i levomentol) blokují látky podporující zánětlivou reakci. Účinná složka levomentol mírní bolest v krku působením na tzv. chladové receptory. Působí tedy chladivě na zanícené, horké a bolestivé místo. Účinnost Neo-anginu® byla prokázána v několika klinických studiích. Troj­kombinace amylmetakresolu, dichlorobenzy­lalkoholu a levomentolu v celé řadě Neo-angin® dokázala potlačit infekci, zmírnit bolest a zánět.

bolest v krku, neoangin

Další tipy a triky při nachlazení

Pokud vás bolí v krku při nachlazení, pak Vám přípravky jako je neo-angin® mohou pomoci od bolesti v krku, od infekce a zánětu. Tyto účinky lze ještě podpořit několika jednoduchými opatřeními jako je klid na lůžku, dostatečný příjem tekutin apod. Ve složitějších případech – zvláště při bakteriální infekci – může být nutná další léčba, např. antibiotiky. Zde je vhodný neo-angin® do kombinace s ATB jako podpůrný lék. Lékař by měl být vyhledán zvláště při vysoké horečce nebo při zhoršení celkového stavu.

1

Dbejte na dostatečný příjem tekutin, především bylinkové čaje

2

Kloktejte šalvějový čaj nebo slanou vodu

3

3

Používejte zábaly na krk (např. s teplou vodou)

4

Zvlhčujte vzduch v interiérech

neo angin

Bolest v krku - příčiny a projevy

Bolest v krku nejčastěji vzniká v důsledku nachlazení a je způsobena viry nebo bakteriemi pronikajícími do sliznic dýchacího traktu (infekce), kde spouští zánět. Bolest v krku může rovněž doprovázet jiná onemocnění jako je např. zánět mandlí (tonzilitida) nebo zánět hrtanu (laryngitida).
bolest v krku, neoangin
bolest v krku

Bolest v krku je nejčastějším projevem nachlazení, jež dospělý člověk prodělá několikrát do roka. Nachlazení bývá nejčastější v zimě, kdy je oslabený imunitní systém. Může se ale vyskytnout i v letních teplých měsících např. v důsledku používání klimatizace či při expozici kolísavých teplot.

bolest v krku

Na počátku nachlazení vysychají sliznice dutiny ústní a krku. Ve zvýšené míře se v nich akumulují viry a bakterie. Nachlazením oslabený imunitní systém se nedokáže adekvátně bránit. Důsledkem je průnik těchto škodlivých mikroogranismů (patogenů) do dutiny ústní a oblasti krku (infekce).

bolest v krku

Zde se množí a spouští zánět jako obrannou reakci těla. Tuto reakci provází typické projevy jako je zpočátku pocit suchosti v hrdle, následně pocit škrábání, otok a zarudnutí a poté rozvoj bolestivosti a obtíží při polykání.

bolest v krku

Komplexní pomoc v této situaci poskytuje neo-angin® díky třem účinkům: zmírňuje bolest v krku, léčí zánět, a působí proti škodlivým mikroorganismům útočícím na sliznice, které jsou hlavní příčinou bolestí v krku.

neo angin

neo-angin® bez cukru

Pastilky spolehlivě ulevující od bolesti v krku třemi účinky. Bez cukru, či antibiotik. Vhodný pro diabetiky. Díky unikátnímu složení ze tří účinných látek TriActive formula pomáhá neo-angin®: mírnit bolest, potlačovat infekci, léčit zánět.

bez cukru, neoangin
neo angin

neo-angin® šalvěj

Pastilky spolehlivě ulevující od bolesti v krku třemi účinky. Díky unikátnímu složení ze tří účinných látek TriActive formula pomáhá neo-angin®: mírnit bolest, potlačovat infekci a léčit zánět. S příjemnou příchutí šalvěje. Bez cukru či antibiotik. Vhodný pro diabetiky.

Neo-angin šalvěj 24 pastilek

Můžete mít zítra
179 Kč

neo-angin® třešeň

Pastilky spolehlivě ulevující od bolesti v krku třemi účinky. Díky unikátnímu složení ze tří účinných látek TriActive formula pomáhá neo-angin®: mírnit bolest, potlačovat infekci a léčit zánět. S příjemnou příchutí třešně. Bez cukru či antibiotik. Vhodný pro diabetiky.

neo angin
neoangin, bolest v krku

Neo-angin bez cukru 24 pastilek

Neo-angin bez cukru 24 pastilek

Můžete mít zítra
Neo-angin - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Neo-angin ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Neo-angin lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Neo-angin šalvěj 24 pastilek
4.9 / 87x
Rýchla pomoc pri podráždení hrdla
Recenze produktu: Neo-angin bez cukru 24 pastilek
4.9 / 87x
Výborné pastilky. Zastavia kašeľ, pomôžu pri bolení hrdla.