Netoxická domácnost (0 produktů)

Pojem netoxická domácnost představuje životní styl zaměřený na zdravé domácí prostředí. Cílem je nahradit chemikálie a jednorázové produkty, které mohou nepříznivě ovlivňovat naše zdraví a vytváří zbytečný odpad. Alternativou jsou udržitelné …

 Zobrazit více

Pojem netoxická domácnost představuje životní styl zaměřený na zdravé domácí prostředí. Cílem je nahradit chemikálie a jednorázové produkty, které mohou nepříznivě ovlivňovat naše zdraví a vytváří zbytečný odpad. Alternativou jsou udržitelné přípravky z přírodních recyklovatelných materiálů, šetrným obsahem a ekologickou výrobou. Netoxická domácnost se zkrátka navrací k přirozenosti a jednoduchosti. 

Netoxický úklid

Čistící prostředky ovlivňují naše domácnosti nejvíce ze všech. Vyzkoušejte tedy prostředky na netoxický úklid, které berou ohled na rodinu i planetu. Tyto přípravky mají jednoduché přírodní složení, neobsahují škodlivé chemikálie, a přesto spolehlivě čistí. Jsou ekologické, rozložitelné, BIO, hypoalergenní, veganské a jejich obaly jsou recyklovatelné. 

Netoxické praní

S naším oblečením jsme každý den v nejbližším kontaktu, proto bychom se v něm měli cítit pohodlně – obzvlášť, pokud je pod ním velmi citlivá pokožka. S tím pomohou právě prostředky na netoxické praní. Efektivně odstraní nečistoty, aniž by obsahovaly dráždivé látky, zároveň jsou šetrné k prádlu i k pokožce. Tyto přípravky jsou vhodné i na praní prádla pro ty nejmenší.

Netoxické mytí nádobí

Sami jistě víte, kolik nádobí se v běžné domácnosti myje každý den. Ekologické prostředky na mytí nádobí a tablety do myčky pomohou snížit odpad z těchto nezbytností. Jejich složení je snadno odbouratelné a navíc šetrné k pokožce rukou.

Netoxické interiérové vůně

Přírodní netoxické interiérové vůně dodají vašemu domovu charakteristickou atmosféru a zároveň neškodí vašemu zdraví nežádoucí chemií. Mnoho produktů v této kategorii je vhodných pro vegany a při výběru ingrediencí i postupů výroby je dbáno na udržitelnost a životní prostředí. 

Zero waste

Pod pojem netoxická domácnost patří i zero waste. Jedná se o něco striktnější životní styl, který podporuje opětovné využití všech zdrojů zcela bez tvorby odpadu. Cílem je, aby byly všechny produkty znovu využity, a nevznikaly tak odpadky končící na skládkách, ve spalovnách nebo v oceánech. V zero waste výrobcích jsou materiály používané zas a znovu až do optimální úrovně spotřeby. 

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Kategorii Netoxická domácnost jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Netoxická domácnost seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Netoxická domácnost najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.