Novinky
Každý jeden z nás neustále přemýšlí, co vylepšit, abychom zajistili vaši spokojenost. Protože šťastný zákazník je pro nás cílem číslo jedna, tak jsme posledních pár měsíců pořádně zabrali a zařadili přes 8 000 novinek na náš web, které vám určitě udělají radost.
Zaměřili jsme se hlavně na eko a přírodní kosmetické produkty, ale také jsme přidali spoustu hraček pro vaše ratolesti, nové značky kosmetiky a parfémů, samozřejmostí jsou i dárkové balíčky. Neochudíme ani mlsné jazýčky, protože jsme do našeho sortimentu přidali velkou spoustu zdravých pochoutek.
Novinky
Novinky
Novinky
Couleur Caramel

Přírodní make-up z Francie

Couleur Caramel. To je značka francouzské bio dekorativní kosmetiky. Přírodní kosmetika, která se stará o vaši pleť, díky obsahu velkého množství čistých surovin ji také vyživuje a přitom je šetrná k životnímu prostředí.

novinky

Ručně vyráběná slovenská přírodní kosmetika

Kosmetika Navia je vyráběna z čistě přírodních surovin, a až na včelí vosk či kozí mléko, jde o suroviny rostlinného původu. Tato kosmetika dokáže pomoci i při specifických problémech, jako jsou: akné, atopický ekzém, suchá pokožka, celulitida nebo lupy.

Navia
Novinka

Česká přírodní kosmetika z bambuckého másla

Na kouzlu bambuckého másla si postavila tato česká firma s tradicí svůj úspěch a jméno. Nejprve přišla tři tuhá bio bambucká másla, posléze začala svůj sortiment rozšiřovat až na dnešní širokou škálu produktů a přešla na příznačný název BeButter.

Novinky

Alteya

Alteya Organics je výrobce certifikované bio kosmetiky. Všechny výrobky jsou certifikovány v Americe světoznámým certifikátem USDA. Její produkty mnohokrát vyhrály mezinárodní ocenění od bio kosmetických časopisů a organizací. Přírodní kosmetika Alteya Organics se začala vyrábět v roce 1999, ale pěstování růží je již přes 100 let trvající rodinou tradicí. Organická růžová pole jsou chráněna dvěma majestátními pohořími a jsou v srdci bulharského Růžového údolí, které je domovem nejkrásnější květiny světa – bulharské růže.
Novinka

Dokonale vyladěné menu pro vaší pokožku

Značka WELEDA oslavuje přírodu, přidejte se k ní! Člověka a rostliny pojí vztah od nepaměti. Rostliny, stejně jako my, potřebují dýchat, dokážou se obnovovat a dokonce jsou citlivé na světlo. Když si tuto vzájemnou podobnost uvědomíme, pochopíme prosté poselství – a to, že i my jsme příroda.

weleda
Novinky
Klorane

Síla máty vodní

Již po staletí je po celém světě máta využívána pro její tonizační a osvěžující schopnosti. Mezi všemi druhy zvolili v Klorane mátu vodní – pro vysoký obsah polyfenolů s vědecky prokázaným antoxidačním účinkem a schopností čistit a chránit vlasy a vlasovou pokožku před znečištěným ovzduším.

Novinky

Důvěřujte přírodě v péči o planetu

Planeta je důležitá. Víte, že denně spotřebujeme nespočet tun plastů, který znečišťuje oceány? Šetřete planetu třeba jen tím, že budete používat bio drogerii v recyklovatelném obalu, kterou má například značka Attitude nebo Feel Eco. A místo klasických jednorázových plenek zkuste ekologické designové plenky Kolorky, které šetří nejen zadeček vašich nejmenších, ale také přírodu.
Novinky

Účinná a šetrná ve všech ohledech

Na počátku vzniku značky Attitude byla vize vytvořit přírodní přípravky do našich domácností, které budou nejen účinné, ale především šetrné k lidskému zdraví i životnímu prostředí. Proto v Attitude při výrobě používají jen nejčistší přírodní složky. Výsledkem je 100% čisté složení (neboli worry-free ingredients), které nedráždí ani nejcitlivější pokožku.

Attitude
Kolorky

Designové EKO plenky

KOLORKY jsou vyrobeny z přírodních a obnovitelných materiálů, nejsou parfémované, neobsahují chlor ani jiné škodlivé plasty, proto jsou velice šetrné k citlivé dětské pokožce, zanechávají ji suchou a bez podráždění. Pomyslnou třešničkou na dortu je jejich designové propracování, které bude maminky bavit .

Novinka

Revoluce v intimní péči

Ženy to moc dobře znají. Diskomfort během jejich dnů je omezuje jak v běžném životě, tak při sportu, dokonce i v práci. Časté odbíhání na toaletu je nejen otravné, ale i rušivé. Je čas na změnu! Vyzkoušejte menstruační kalhotky Snuggs a poznejte ten rozdíl.

Snuggs
Novinka

Přičichněte k něčemu novému

Svou pokožku, denně vystavovanou venkovním škodlivým vlivům, vyživujeme pravidelně. Ale nezapomínejme ani na vlasy, které i v zimě trpí a volají o pomoc. Obdarujte své blízké nebo sebe ověřenou péčí značky Garnier, Milva nebo Eucerin.
Novinky

Vivaco

Česká kosmetika

Český výrobce s dlouholetou tradicí

Vivaco je hrdým nositelem ochranné známky Český výrobek, kterou mohou získat pouze ověřené společnosti, které vyrábí své produkty na území České republiky.

Novinka
Parfémy

Která je ta nejlepší?

Volba správné vůně podtrhne jedinečnost charakteru, její výběr ale není snadný a každému sluší jiný parfém. Navést na tu správnou esenci vás může typ osobnosti.

Lahůdky

Novinky z lahůdek

Máte kolem sebe mlsné jazýčky, kteří ocení spíše potěšení smyslů? Nebo si sami rádi smlsnete na něčem dobrém? Pak vybírejte z naší nabídky lahodných čajů a zdravých pochutin pro chvíle pohody a nechte romantickou zimu čarovat za okny.
Novinka
mixit

Křupejte, kdykoliv se vám zachce

Namíchejte si zdravou snídani a mlsejte křupavé ovoce bez výčitek.

Novinky

Zdravý životní styl

Country Life byli první, kdo přinesli biopotraviny na český trh. Od počátku chtěli pohlížet na zdravý životní styl komplexně. Proto u nich můžete najít pestrý výčet produktů od sirupů, přes pochutiny až po kosmetiku a drogerii. To vše v nejvyšší eko kvalitě.

Country Life
Novinky
Zelená země

Vyrobeno v Čechách z lásky k Zemi

Zelená Země již 5 let pěstuje a vyrábí konopné potraviny pro zdravější a chutnější život. Cílem je dostupné léčebné konopí a zdravé konopné potraviny pro všechny. Poznejte na vlastní kůži, když příroda pomáhá.

Novinka

Novinky pro nejmenší

Novinky

Legendární LEGO

Legendární stavebnice Lego si získala neuvěřitelnou oblibu po celém světě napříč generacemi a přináší radost malým i velkým. Kdo by neznal barevné kostičky, které se dají libovolně skládat dohromady a jsou doplněny o další díly a figurky?

Lego
Novinky
Beztroska

Luxus, který hřeje

Dopřejte svým dětem hřejivé pohodlí se stylem. Polská značka Beztroska vás okouzlí svými luxusními fusaky, rukávníky nebo polštářky doladěnými do nejmenšího detailu. Elegantní vzory, zemité barvy a heboučká kožešina rozmazlí každého malého pohodáře. Vyrazte na stylovou jízdu, při které vás zima nezaskočí!

Novinky

Mušelínové zavinovací pleny

Novinky