LEGO® Lego Olivie a její květinová zahrada 41425

Nechte děti projevit jejich lásku k přírodě se sadou LEGO® Friends Olivia …

Zobrazit více

Nechte děti projevit jejich lásku k přírodě se sadou LEGO® Friends Olivia a její květinová zahrada. Děti vypraví Olivii na průzkum krajiny, kde bude hledat vzácné rostliny k jejímu studiu.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Dárky doručíme ještě dnes

  Dárky doručíme ještě dnes

 • Nevhodný dárek vyměníme zdarma

  Nevhodný dárek vyměníme zdarma

 • Každodenní nadílka<br> v Adventním PilulKalendáři

  Každodenní nadílka
  v Adventním PilulKalendáři

Na všechny malé stavitele čeká spousta legrace – ať už řídí auto, pomáhají Olivii ve skleníku, nebo učí LEGO Friends Zoba pečovat o rostliny s pomocí zahradních doplňků. Hraní plné barev, model zahrady se skládá z 92 dílků a i děti, které se s kostkami teprve seznamují, jej zvládnou hravě sestavit. Sada představuje skvělý narozeninový dárek pro malé stavitele. Krásné rostliny rozjasní každou výstavku a kompaktní rozměry zaručí, že model nezabere příliš prostoru. Seznamte se s kamarádkami LEGO Friends Vítejte v městečku Heartlake, kde děti mohou zažívat vzrušující dobrodružství, zkoumat své zájmy nebo se bavit s pěti báječnými dívkami – Miou, Olivií, Emmou, Stephanie a Andreou – a všemi jejich zvířecími kamarády.

Zkuste také další produkty značky LEGO®, které uvidíte v kategoriích Hračky, Stavebnice a Matka a dítě. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Stavebnice.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN5702016619102
ZnačkaLEGO®
Produktová řadaLEGO® Friends
Věk>6 let
Originální názevOlivie a její květinová zahrada