Online konzultace – hubnutí s žaludečním balonem

Nedaří se vám zhubnout? Domluvte si nezávaznou online konzultaci. Pokud vás trápí obezita a bolest kloubů související s nadměrným zatěžováním, máme pro vás řešení, které vám spolehlivě pomůže s vaším celoživotním bojem s váhou. Žaludeční balonek je moderní metoda řešení obezity bez operace, kdy v žaludku navodí pocit sytosti, takže konzumujete méně potravy a hubnete.

Není k dispozici

Garance kvality

Doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

Zakladatel Asklepionu

Majitel institutu Asklepion, který založil v roce 1996, stomatochirurg a prezident České stomatologické komory.

Hlavním zájmem jeho výzkumu je aplikace laserů. Již od roku 1996 působí mimo jiné ve výboru Společnosti pro využití laserů v medicíně České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně. V roce 2013 se stal předsedou této společnosti, která dnes nese nový název: Společnost estetické a laserové medicíny, právě proto, aby se rozvíjel nový obor – estetická medicína.

Kromě výzkumu zaměřeného na aplikaci laserů se věnuje také výzkumu v oblasti dentoalveolární chirurgie a zubních implantátů.

Zkušený lékař je členem mnoha mezinárodních i českých odborných společností, ve kterých působí na různých funkcích (například SPIE, AAID, ASLMS, AACD).