ORL specifičtější konzultace

Pokud vás a vaše okolí obtěžuje vaše chrápání, řešení je jednodušší než by se mohlo zdát. Díky moderním laserovým metodám odstraní lékař nepříjemné chrápání během 15 minut, a to bezbolestně pouze v lokální anestezii. Nejdříve vás však bude čekat konzultace, kde lékař určí příčinu vašich potíží, a poté bude následovat jedna noc monitorovaného spánku. Výsledky u nás vyhodnotíme a budeme tak mít jistotu, že je pro vás zákrok vhodný.

Není k dispozici

Nejbližší pobočka

Asklepion Praha (244 m)
Londýnská 39, Praha, 12000

Dnes otevřeno 8.00 - 18.00
Otevírací doba

Garance kvality

Doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

Zakladatel Asklepionu

Majitel institutu Asklepion, který založil v roce 1996, stomatochirurg a prezident České stomatologické komory.

Hlavním zájmem jeho výzkumu je aplikace laserů. Již od roku 1996 působí mimo jiné ve výboru Společnosti pro využití laserů v medicíně České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně. V roce 2013 se stal předsedou této společnosti, která dnes nese nový název: Společnost estetické a laserové medicíny, právě proto, aby se rozvíjel nový obor – estetická medicína.

Kromě výzkumu zaměřeného na aplikaci laserů se věnuje také výzkumu v oblasti dentoalveolární chirurgie a zubních implantátů.

Zkušený lékař je členem mnoha mezinárodních i českých odborných společností, ve kterých působí na různých funkcích (například SPIE, AAID, ASLMS, AACD).