ORL specifičtější konzultace

Pokud vás a vaše okolí obtěžuje vaše chrápání, řešení je jednodušší než by se mohlo zdát. Díky moderním laserovým metodám odstraní lékař nepříjemné chrápání během 15 minut, a to bezbolestně pouze v lokální anestezii. Nejdříve vás však bude čekat konzultace, kde lékař určí příčinu vašich potíží, a poté bude následovat jedna noc monitorovaného spánku. Výsledky u nás vyhodnotíme a budeme tak mít jistotu, že je pro vás zákrok vhodný.

Platnost do 1. 3. 2022
CZK 2,000
Nákupem získáte 20 kreditů

Nejbližší pobočka

Asklepion Praha (244 m)
Londýnská 39, Praha, 12000

Dnes otevřeno 8.00 - 18.00
Otevírací doba

Garance kvality

Doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

Zakladatel Asklepionu

Majitel institutu Asklepion, který založil v roce 1996, stomatochirurg a prezident České stomatologické komory.

Hlavním zájmem jeho výzkumu je aplikace laserů. Již od roku 1996 působí mimo jiné ve výboru Společnosti pro využití laserů v medicíně České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně. V roce 2013 se stal předsedou této společnosti, která dnes nese nový název: Společnost estetické a laserové medicíny, právě proto, aby se rozvíjel nový obor – estetická medicína.

Kromě výzkumu zaměřeného na aplikaci laserů se věnuje také výzkumu v oblasti dentoalveolární chirurgie a zubních implantátů.

Zkušený lékař je členem mnoha mezinárodních i českých odborných společností, ve kterých působí na různých funkcích (například SPIE, AAID, ASLMS, AACD).