Doporučujeme Pilulka Auto

Panadol Extra Novum 500mg/65mg potahované tablety 30ks

Panadol Extra Novum 500mg/65mg tbl.flm.30 III

Režim výdeje: Volně prodejné HVLP

Cena: 106 Kč 85 Kč Skladem 1-5 ks

Panadol Extra Novum 500mg/65mg tbl.flm.30 III si přes nás též můžete rezervovat v 36 lékárnách po celé ČR a následně přijít s jistotou, že ho pro vás máme připravené. Nebo vám ho rádi zašleme až domů po celé ČR.

Panadol Extra Novum 500mg/65mg potahované tablety 30ks si můžete také rezervovat v těchto lékárnách

    • Pilulka Lékárna Vimperk, Vimperk, Krátká 554 554

    • Pilulka Lékárna Mělník, Mělník, Pražská 532 532/25

    • Pilulka Lékárna Brno, Brno - Zábrdovice, Tkalcovská 869/1

    • Pilulka Lékárna Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec, Růžová 41

    • Pilulka Lékárna Poděbrady, Poděbrady, náměstí T. G. Masaryka 796/3 796

    • Pilulka Lékárna Trutnov Palackého, Trutnov, Palackého 201

    • Pilulka Lékárna Trutnov Česká, Trutnov, Česká 190

    • Pilulka Lékárna Hradec Králové, Hradec Králové, Štefánikova 454/28a

    • Pilulka Lékárna Prachatice, Prachatice, nám. Přátelství 665

    • Pilulka Lékárna Strunkovice nad Blanicí, Strunkovice nad Blanicí, Strunkovice nad Blanicí 86 86

    • Pilulka Lékárna Komunardů, Praha 7, Komunardů 16

    • Pilulka Lékárna Vinohradská, Praha 2, Vinohradská 24

    • Pilulka Lékárna České Budějovice, České Budějovice, Lannova tř. 43

    • Pilulka Lékárna Ledenice, Ledenice, Náměstí 86

    • Pilulka Lékarna Jihlava, Jihlava, Kollárova 19

    • Pilulka Lékarna Šumperk, Šumperk, Slovanská 281/22

    • Pilulka Lékárna Moravská Třebová, Moravská Třebová, Nám. T.G. Masaryka 33/27

    • Pilulka Lékárna Senovážné Náměstí, Praha 1, Senovážné náměstí 28

    • Pilulka Lékárna Aš, Aš, Hlavní 35

    • Pilulka Lékárna Český Těšín, Český Těšín, Moskevská 172/13

    • Pilulka Lékárna Hradec Králové, K.H.Máchy, Hradec Králové, Karla Hynka Máchy 637/2

    • Pilulka Lékárna Pardubice, Pardubice, K Polabinám 1893

    • Pilulka Lékárna Lidická, Praha 5, Lidická 798/19

    • Pilulka Lékárna Tesaříková, Praha 10, Tesaříkova 1027/2

    • Pilulka Lékárna Hořice, Hořice, Husova 322

    • Pilulka Lékárna Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou, Havlíčkovo náměstí 287/46

    • Pilulka Lékárna Nový Bor, Nový Bor, Liberecká 67

    • Pilulka Lékárna Slavičín, Slavičín, Horní náměstí 112

    • PIlulka Lékárna Turnov, Turnov, Nádražní 1129

    • Pilulka Lékárna Kralovice, Kralovice, Boženy Němcové 44

    • Pilulka Lékárna Brandýs nad Labem, Brandýs nad Labem, Pražská 75/21

    • Pilulka Lékárna Mikulov Dům zdraví, Mikulov, Svobody 220/2

    • PIlulka Lékárna Mikulov Piaristů, Mikulov, Piaristů 989/26

    • Pilulka Lékárna Břeclav, Břeclav, Na Valtické 723

    • Pilulka Lékárna Lednice, Lednice, Pekařská 75

    • PIlulka Lékárna Frýdlant n. Ostravicí, Frýdlant nad Ostravicí, Hlavní 271

Rádi Vám pomůžeme.


Informujte se na našem
oddělení péče o zákazníky:

222 703 000 Po - Pá: 8:00 - 18:00

  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Odborná online pomoc
  • Odběrná místa po celé ČR
  • Expresní doručení Pilulka Auto
  • Pilulka Klub - za každý nákup odměna

Popis výrobku

Panadol Extra Novum 500mg/65mg tbl.flm.30 III

Ulevuje od bolestí hlavy, zubů, menstruačních bolestí a od bolestí svalů, kloubů a bolesti v krku při chřipce a nachlazení u dospělých a dospívajících od 12 let. Zajišťuje úlevu a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu.

Obsažený kofein zvyšuje analgetický účinek paracetamolu, zmírňuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh u horečnatých onemocnění.

Dávkování
Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1–2 tablety (podle tělesné hmotnosti) dle potřeby 1–4x denně v časovém odstupu nejméně 4 hodin. Maximální denní dávka je 8 tablet.
Dospívající ve věku 12–15 let užívají 1 tabletu podle potřeby až 6x denně v časovém odstupu nejméně 4–6 hodin. Maximální denní dávka je 6 tablet. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 7 dnů. Panadol Extra Novum není určen pro děti do 12 let.

Upozornění
Přípravek Panadol Extra Novum obsahuje směs sodných solí parabenů, které mohou způsobit alergické reakce (pravděpodobně zpožděné). Během léčby neužívejte jiné léky obsahující paracetamol a nekonzumujte alkohol.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Zobrazit více informacíZobrazit méně informací

Doplňující informace

EAN: 8596149003191
SUKL: 0223525
Značka: PANADOL
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Dodavatel na trh: GlaxoSmithKline
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Bolest hlavy, migréna, Bolest kloubů, svalů, šlach, Menstruační bolesti, Zuby, dásně
Výrobce: GLAXO SMITHKLINE

Hodnocení

Vložit nový komentář

: *

:

1 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *


 Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

222 703 000 Po - Pá 8:00 - 18:00

Košík:

0 ks za 0 Kč

Nakupte zboží ještě za 299 Kč a dopravu máte zdarma!
Podívejte se na naše cenové trháky

Zobrazit košík

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Po poskytnutí souhlasu může eshop ze stejných důvodů také zpracovávat osobní údaje
Souhlasím