Péče o rty - nejlevnější produkty (1 produktů)

Péče o rty nespočívá pouze v jejich hydrataci nejrůznějšími balzámy a pomádami. Proto krom bohaté nabídky zmíněných balzámů, jeleních lojů a pomád u nás nechybí ani celá řada další produktů, které napomáhají k dokonalým rtům. Vyzkoušet můžete …

 Zobrazit více

Péče o rty nespočívá pouze v jejich hydrataci nejrůznějšími balzámy a pomádami. Proto krom bohaté nabídky zmíněných balzámů, jeleních lojů a pomád u nás nechybí ani celá řada další produktů, které napomáhají k dokonalým rtům. Vyzkoušet můžete například sérum pro obnovu struktury rtů, masti pro zachování jejich pružnosti či celou řadu přípravků vhodných k boji proti oparům. Díky nim je zabráněno šíření nákazy a zamezeno tvorbě strupu. Navíc jsou chytrou pomůckou při akutním oparu také náplasti, které opary diskrétně zakryjí. 

V kategorii Péče o rty si podle vás nejlépe vedou značky Regina, Yves Rocher a Revolution. Hledáte něco speciálního v kategorii Péče o rty? Co takhle prozkoumat podkategorie Péče při oparech

Péče o rty - nejlevnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Péče o rty - nejlevnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Péče o rty - nejlevnější produkty lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Purity Vision BIO Levandulový olej na rty 10 ml
5 / 6x
Krasne hydratuje,krasne voni
Recenze produktu: Altermed Australian Tea Tree Oil 100% 10 ml
5 / 43x
Tea Tree je opravdu ta nejúčinější záchrana, pokud se vám vytvoří pupínek. Opravdu je potřeba pouze nanést na pupínek, nikoliv na celý obličej nebo větší plochu. Nanáším vždy večer a ráno se pupínek vysuší. Takže stačí sloupnout.
Recenze produktu: Dr.Muller Tea tree oil 100% čistý 10 ml
5 / 30x
Spokojenost.
Recenze produktu: Bioderma Atoderm Balzám na rty 15 ml
5 / 7x
Můj neoblíbenější balzám na rty!
Recenze produktu: Saloos Aroma Roll-on Tea Tree 9 ml
5 / 3x
Super
Recenze produktu: Neutrogena balzám na rty regenerační 15 ml
5 / 7x
Vynikající
Recenze produktu: HBF Mast měsíčková 50 ml
5 / 4x
OK.
Recenze produktu: Dr.Muller Tea Tree Oil 100% čistý 30 ml
5 / 30x
Dobra kupa
Recenze produktu: Nobilis Tilia Dětská pomáda Bětka 4.2 g
5 / 1x
Spokojenost
Recenze produktu: Carmex Balzám na rty hydratační 10 g
5 / 1x
👌

Podívejte se na produkty z kategorie Péče o rty seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Péče o rty seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Péče o rty najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.