Philips Avent Šidítko Ultrasoft 6-18 měsíců klučičí 2 ks

Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT respektuje přirozený …

 Zobrazit více

Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte i v případě, když se šidítko v ústech dítěte otočí. Nová šidítka Ultrasoft nabízí miminkům ještě větší komfort.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
Extrémní výprodej Extrémní výprodej
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Bezpečné pro dítě
0%
Kvalitní provedení
0%
Zaručuje nerušený spánek
0%

Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte i v případě, když se šidítko v ústech dítěte otočí. Nová šidítka Ultrasoft nabízí miminkům ještě větší komfort. Tato šidítka mají více otvorů v kotouči, které zajišťují větší cirkulaci vzduchu a předcházejí hromadění slin za kotoučem. Sání miminka uklidňuje. Stejně jako mnoho ostatních rodičů před vámi zjistíte, že používání šidítka v okamžicích, kdy všechny metody vedoucí k utišení dítěte selžou, je jediný způsob, aby se vaše miminko utišilo a v klidu odpočívalo. Platí to před spaním i kdykoliv jindy.

Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby. Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost. Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte. Design šidítek se pravidelně mění.

Vlastnosti:

  • 6-18 měsíců
  • Silikonové
  • Dejte dítěti to nejlepší
  • Bez BPA

Kotouč FlexiFit pro méně otlaků na kůži a podrážděné pokožky. Sterilizační / transportní krabička umožňují sterilizovat šidítko v mikrovlnné troubě a nosit sebou.

Zkuste také ostatní produkty značky Philips Avent, které uvidíte v kategoriích Dudlíky, Matka a dítě a Spinkání. Výrobek koupíte se slevou 27 %. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Dudlíky pro děti 6-12 měsíců.

Upozornění:
Upozornění: Z hygienických důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení.
EAN8710103938750
ZnačkaPhilips Avent
Velikost balení2 ks
Věk6 - 18 měs.
Vlastnosti  Bez BPA
Materiál dudlíků, saviček a hubiček  Silikon
Barva dudlíku  Pro kluky
Barva  Šedá  Tyrkysová
Tvar dudlíku  Ortodontický / anatomický  Fyziologický / symetrický
Originální názevPhilips AVENT Šidítko Ultrasoft Text 6-18m chlapec, 2 ks