Topvet PREVET antioxidační směs 200 ml

Odstraňuje volné radikály. Originální receptura vyvinutá na základě …

 Zobrazit více

Odstraňuje volné radikály. Originální receptura vyvinutá na základě nejnovějších poznatků současné vědy a moderní fytofarmacie.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
Extrémní výprodej Extrémní výprodej
Přírodní Přírodní
Nakupujte společně
Ušetříte 98 Kč
Topvet PREVET antioxidační směs 200 ml
+ Foresto Obojek pro kočky a malé psy do 8 kg 38 cm
1 008 Kč910 Kč
Ušetříte 98 Kč
Topvet PREVET antioxidační směs 200 ml
+ Panda Dětské přebalovací podložky 60 x 60 cm 10 ks
317 Kč219 Kč

​Směs olejů, bylin a astaxanthinu s vysokou antioxidační aktivitou. Veterinární přípravek pro psy

PREVET obsahuje vysoce kvalitní oleje, bylinný komplex a Astaxanthin, což je v současnosti nejsilnější známý antioxidant. Úlohou antioxidantů je pohlcovat v těle volné radikály, které hrají zásadní roli při vzniku desítek onemocnění. Mezi ta nejzávažnější patří nádorová onemocnění, onemocnění srdce a cév, selhání imunitního systému.

V současné době se vlivem znečištěného životního prostředí, účinkem UV záření, používáním chemických látek a dalších faktorů volné radikály tvoří ve zvýšené míře. Je často porušována rovnováha mezi nimi a antioxidanty a vzniká oxidační stres. Proto je nutné naše mazlíčky chránit. Naši mazlíčci se přirozeně pohybují do půl metru nad zemí, v „zóně smrti”, kde je vysoká koncentrace toxických látek. Proto je nutné je chránit!

Preparát navíc zpomaluje stárnutí, posiluje mozek, zlepšuje kvalitu srsti a zraku, působí protizánětlivě a zvyšuje imunitu. Pomáhá zvýšit vytrvalost a sílu, úroveň energie a snižuje únavu.

Návod k použití

Podávejte 5 ml (čajová lžíce) přípravku na 10 kg hmotnosti psa denně. Přípravek podávejte po dobu 2 měsíců, tuto kúru opakujte alespoň dvakrát ročně. Přípravek je možné podávat i trvale. Olej se velmi dobře aplikuje v potravě. Výhodou je příjemná chuť.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

Doba použitelnosti

30 měsíců od data výroby.

Upozornění

Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata. U bílých psů může docházet k zabarvení srsti.

Číslo schválení: 129-19/C.

Držitel rozhodnutí o schválení: MVDr. Jiří Pantůček, Vodova 40, 612 00 Brno, ČR.

Složení

Ostropestřecový olej za studena lisovaný, Kokosový olej BIO, Lněný olej za studena lisovaný, Lososový olej, Chia olej za studena lisovaný, Hroznový olej za studena lisovaný, Rakytníkový olej CO2, Astaxanthin, Vitamín E, Beta-karoten 30%, Rozmarýnový CO2 extrakt, Žen-šen standardizovaný extrakt, Rhodiola extrakt.

Vyzkoušejte také další produkty značky Topvet, které naleznete v kategoriích Veterinární doplňky stravy, Doplňky stravy pro psy a Veterina. Produkt nyní koupíte se slevou 45 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pro podporu imunity psa.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN8595643602978
ZnačkaTopvet
Velikost balení200 ml
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Olej
Na co je  Na záněty  Na posílení imunity  Na zdravou kůži  Na správnou funkci mozku  Na stárnutí  Na ochranu před oxidačním stresem
Vlastnosti  Přírodní
Vhodné pro zvířata  Pro psy
Originální názevPREVET antioxidační směs