Veterina

Připravme naše čtyřnohé mazlíčky na jaro. Podíváme se na to jak zlepšit kondici zvířat po zimě. Ochráníme naše mazlíčky před parazity, připravíme se na pylové a další alergie a nezapomeneme na péči o srst.

Ochrana před parazity

Kondice zvířat po zimě

Péče o srst

Úklid s domácími mazlíčky

Ochrana před parazity

Venku se otepluje a hezké počasí láká k delším procházkám po lese nebo k vyběhnutí na louku. Pozor ale na klíšťata, která patří mezi nejzákeřnější parazity. Přenáší mnoho nemocí, z nichž nejnebezpečnější jsou klíšťová encefalitida a borelióza. Chraňte své mazlíčky antiparazitickými obojky, roztoky či žvýkacími tabletami. Díky mírným zimám jsou klíšťata (i jiní parazité) čím dál víc odolnější a přemnoženější. Neriskujte, že váš chlupáč přinese nevítaného hosta domů…

Foresto
ataxxa
Product image

Ataxxa pro psy 10-25 kg spot-on 2.5 ml

Můžete mít zítra199 Kč
Product image

Ataxxa pro psy spot.on.do 4 kg 0.4 ml

Můžete mít v pátek 1. 12.179 Kč
Kondice

Psy po zimě nebývají v dobré fyzické kondici. Určitě je vždy dobré prohlédnout kondici psa lékařem. Změřit teplotu, poslechnout srdíčko a zkontrolovat kůži, tlapky, oči i uši. Veterinář zároveň nechá psa očkovat a odčervit, aby ho netrápili paraziti a tasemnice. Zdravý čtyřnohý mazlíček je pak připravený na výlety a nová dobrodružství.

Alavis
Product image

Canvit Chondro Maxi pro psy 500 g

Můžete mít zítra679 Kč
Product image

Canvit Chondro Super pro psy 500 g

Můžete mít zítra879 Kč
TopVet
Péče o srst
Arpalit
Product image

Alavis Šampon Chlorhexidin 250 ml

Můžete mít zítra299 Kč

Topvet Rozčesávač srsti pro kočky 100 ml

Můžete mít zítra
189 Kč
169 Kč
Úklid s domácími mazlíčky