Přírodní vlhčené ubrousky - nejlevnější produkty (2 produktů)

Přiznejme si to, vlhčené ubrousky jsou nepostradatelným pomocníkem při výměně plen. Pomáhají s hygienou a péčí o citlivou pokožku vašeho miminka. Klasické ubrousky ovšem vytváří velké množství odpadu podobně jako jednorázové pleny. Přírodní vlhčené …

 Zobrazit více

Přiznejme si to, vlhčené ubrousky jsou nepostradatelným pomocníkem při výměně plen. Pomáhají s hygienou a péčí o citlivou pokožku vašeho miminka. Klasické ubrousky ovšem vytváří velké množství odpadu podobně jako jednorázové pleny. Přírodní vlhčené ubrousky, které najdete v této kategorii jsou naopak k životnímu prostředí vlídné. Stejně tak jako k dětské pokožce. 

Přírodní vlhčené ubrousky neobsahují žádné parfemace a ve většině případů jsou kompostovatelné. Některé typy se po určité době samy přirozeně rozloží, můžete je tedy s klidem spláchnout do toalety. Jsou napuštěny zpravidla jen čistou vodou, která je zbavena všech chemikálií a nečistot, které by mohly způsobovat alergie. Aby bylo balení ubrousků stéle v bezpečí, pořiďte si také box na vlhčené ubrousky, který udrží obsah v suchu. Teda vlhku :)

Nechcete huntovat přírodu ani pokožku svého děťátka? Pak račte vybírat z přírodních vlhčených ubrousků, které odvedou absolutně srovnatelnou práci jako klasické ubrousky s přidanou chemií.

Zákazníci si nejvíc oblíbili řady NAÏF a Eco by Naty. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Eco by Naty Vlhčené ubrousky nature babycare bez vůně pro citlivou pokožku 20 ks.

Přírodní vlhčené ubrousky - nejlevnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Přírodní vlhčené ubrousky - nejlevnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Přírodní vlhčené ubrousky - nejlevnější produkty lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: Huggies ® Vlhčené ubrousky Single All Over Clean 56 ks
5 / 1x
Všechny vlhčené ubrousky od značky Huggies jsou prostě TOP ????. Jedinečný měkkoučký materiál jaký jsem ještě u žádné jiné značky neviděla.
Recenze produktu: Moltex Pure & Nature EKO vlhčené ubrousky na bázi vody 60 ks
5 / 2x
Doporučuji
Recenze produktu: Eco by Naty Vlhčené ubrousky nature babycare bez vůně pro citlivou pokožku 20 ks
5 / 1x
Prijemne. Skladbě baleni
Recenze produktu: Eco by Naty Vlhčené ubrousky bez vůně pro citlivou pokožku 3 x 56 ks
5 / 4x
Přírodní, nedráždí pokožku
Recenze produktu: Eco by Naty ECO vlhčené ubrousky Naty bez vůně - splachovatelné - výhodné balení (3 x 56 ks)
5 / 1x
Jediné kupované vlhcene ubrousky ktere pouzivame na cesty, jinak pouzivame perlan s vodou. Maji dobre slozeni, bez parfemace a zbytecnych slozek. Jedine minus je cena, ale za lepsi slozeni se holt plati.
Recenze produktu: Linteo Baby Vlhčené ubrousky s měsíčkem lékařským 72 ks
4.8 / 17x
Super
Recenze produktu: MonPeri Suché ubrousky 100 ks
4.5 / 2x
Vhodné ako alternatíva používania vlhčených obrúskov pri prebaľovaní.
Recenze produktu: Rybilka Neo s panthenolem ubrousky 72 ks
3.7 / 12x
Suche
Recenze produktu: Huggies Pure Single Vlhčené ubrousky 56 ks
3 / 3x
Příjemné ubrousky, nepouští "chloupky", nejsou prevonene a nejsou ani mokré ani suché.

Kategorii Přírodní vlhčené ubrousky jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Přírodní vlhčené ubrousky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Přírodní vlhčené ubrousky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.