Proteinové nápoje - Bez mléka - nejkvalitnější produkty (1 produktů)

Není žádným tajemstvím, že bílkoviny jsou důležitou součástí zdravé výživy. Protein hraje významnou roli při růstu svalů, jejich opravě a může vám také pomoci zhubnout nebo si udržet současnou váhu. Při cvičení je obzvlášť důležité do svého …

Zobrazit více

Není žádným tajemstvím, že bílkoviny jsou důležitou součástí zdravé výživy. Protein hraje významnou roli při růstu svalů, jejich opravě a může vám také pomoci zhubnout nebo si udržet současnou váhu. Při cvičení je obzvlášť důležité do svého jídelníčku zařadit dostatečné množství této živiny. Když cvičíte, je dobré přijmout více bílkovin než obvykle. Je možné, že během dne nebudete mít možnost takové množství získat z pestré stravy, a proto je ideální svůj jídelníček obohatit také o proteinové nápoje.

Co obsahují proteinové nápoje?

Obvykle se vyrábějí ze syrovátkového proteinu, který je vedlejším produktem při procesu výroby sýra. Existují však také rostlinné proteinové nápoje, které jsou složeny z přísad jako sója, rýže nebo hrášek. Proteinové nápoje se obvykle dodávají ve formě prášku a před pitím je třeba je smíchat s vodou nebo mlékem.

Kdy pít proteinový nápoj?

Konzumace proteinových nápojů mezi hlavními jídly je ideální pro hubnutí a může pomoci omezit hlad. To může vést k tomu, že později během dne nebudete mít potřebu konzumovat tolik kalorií. Při vytrvalostních sportech nebo sportech zaměřených na budování svalů je vhodné pít proteinové nápoje před nebo po cvičení. Užívání proteinu před spaním může být také účinnou strategií, která pomáhá budovat svalovou hmotu, zvyšovat sílu a zlepšit výkon při cvičení a regeneraci.

Proteinový nápoj v těhotenství?

Pokud užití nejprve konzultujete se svým doktorem, proteinové nápoje jsou bezpečným a užitečným způsobem, jak získat více bílkovin během těhotenství. Měli byste se ujistit, že proteinový nápoj je doplňkem vaší vyvážené stravy a že také přijímáte dostatek bílkovin z potravin, které jíte. Přečtěte si nutriční štítky, abyste se vyhnuli přidaným cukrům a složkám, které by mohly být nevhodné.

Zákazníci hodnotí nejlépe značky SLIM Queen.

Proteinové nápoje - Bez mléka - nejkvalitnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Proteinové nápoje - Bez mléka - nejkvalitnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Proteinové nápoje - Bez mléka - nejkvalitnější produkty lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Nero Food Čokoláda 600 g
5 / 302x
chutná a zasytí na pět hodin
Recenze produktu: KetoDiet 4týdenní proteinové nápoje Intense 1. krok 140 porcí
5 / 4x
Je to vyborne
Recenze produktu: Nero Food Třešeň a jogurt 1000 g
5 / 91x
skvělá chuť a opravdu zasytí, mám za měsíčníky 6 kg dole
Recenze produktu: Nero Food Pistácie a kokos 1000 g
5 / 91x
Asi nejlepší protein co jsem zatim vyzkoušela. Chut skvěláá !
Recenze produktu: Nero Food banán 600 g
5 / 302x
Chuť výrobku je výborná ale bohužel mi zřejmě nesedí některá ze složek a bolí mě po použití žaludek.Zkoušela jsem opakovaně.
Recenze produktu: Nero Food jahoda 600 g
5 / 302x
Opravdu otřesná chuť Šílené, to bych nepozřela ani kdyby mi za to platili. Opravdu nechápu, jak to může někdo chválit.
Recenze produktu: KetoDiet 3týdenní proteinové nápoje Medium 1. krok 105 porcí
5 / 4x
Vrele odporúčam, mám s výrobkom vynikajúce skúsenosti.
Recenze produktu: Nero Food vanilka 600 g
5 / 302x
Super vše, 5kg dole za měsíc
Recenze produktu: Nero Food Třešeň a jogurt 600 g
5 / 302x
e
Recenze produktu: Sens Protein shake blend - čokoládový 455 g
5 / 1x
vse ok

Produkty z kategorie Proteinové nápoje jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Proteinové nápoje. V kategorii Proteinové nápoje najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.