Pupalkový olej - Česká republika - nejlevnější produkty (1 produktů)

Pupalka dvouletá (Oanothera biennis) je bylina se žlutými květy. Podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi, posiluje přirozenou obranyschopnost a imunitu organismu, napomáhá …

Zobrazit více

Pupalka dvouletá (Oanothera biennis) je bylina se žlutými květy. Podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi, posiluje přirozenou obranyschopnost a imunitu organismu, napomáhá normálnímu stavu pokožky, také napomáhá (před) menstruačnímu komfortu.

Olej je bohatým přírodním zdrojem esenciálních mastných kyselin, jako je kyselina gama-linolenová (GLA) a linolová. Tyto kyseliny si organismus nedokáže vyrobit sám, proto je nutné je doplňovat stravou.

Je vhodný k vnitřnímu i zevnímu užívání.

Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Noventis a Virde. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Noventis Pupalka s vitamínem E 60 kapslí.

Virde Pupalkový olej 100% 50 ml

Můžete mít za 2 dny v pondělí 15. 7.
99 Kč
Banner
Pupalkový olej - Česká republika - nejlevnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Pupalkový olej - Česká republika - nejlevnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Pupalkový olej - Česká republika - nejlevnější produkty lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Webber Naturals Pupalkový olej 1000 mg 90 tobolek
5 / 6x
Paradny vyrobok za super cenu. Uprava hormonalnej rovnovahy za 2 tyzdne.
Recenze produktu: GS Pupalka Forte s vitaminem E 30 kapslí
4.9 / 16x
Doporučuji. Skvělá věc, pokud máte nějaké příznaky premenstruačního syndromu, mně například pomáhá na zadržování vody v prsou... které potom bolí. Ideální je začít pár dní předem, ale cítím účinek, ikdyž se to "rozjede". A vitamín E (antioxidant) je všeobecně super na pleť... v minulosti mi dost pomohl na jizvy po akné.
Recenze produktu: Noventis Pupalka s vitamínem E 60 kapslí
4.9 / 9x
Perfektné a pomáha \ud83d\udc4d
Recenze produktu: Health Link BIO Pupalkový olej 50 ml
4.8 / 16x
Výborný olej
Recenze produktu: Virde Pupalkový olej 100% 50 ml
4.4 / 7x
VIRDE Pupálkový olej,učite bude pomáhať ale zatial som nepoužila.

Produkty z kategorie Pupalkový olej jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Pupalkový olej seřazené od těch nejlevnějších. Pupalkový olej jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších.