Radico Přírodní barva na vlasy BIO burgundská 100 g

Ryze přírodní barva na vlasy ve 100% BIO kvalitě. Nechte se rozmazlit …

 Zobrazit více

Ryze přírodní barva na vlasy ve 100% BIO kvalitě. Nechte se rozmazlit blahodárnou kúrou plnou ajurvédských bylin, speciálně nakombinovaných pro odstín burgundy.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
 • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
 • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
BIO BIO
Přírodní Přírodní
Veganské Veganské
VeganVeganEcocertEcocert
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Šetrnost k vlasům
0%
Dostatečné krytí
0%
Odolnost a výdrž
0%

Lesklé, silné, zdravé navenek i uvnitř. Takové budou vaše vlasy, když je spojíte s přírodou namísto umělých a chemických přípravků. Efektivně kryje šediny hned při první aplikaci.

Charakteristika přírodních barev Radico:

 • Všechny přísady jsou v BIO kvalitě - certifikáty Cosmos Organic a Organic India
 • Kryjí dobře i šediny
 • Vyživují vlasy zevnitř a zamezují lámání
 • Působí jako blahodárná kúra - zanechávají vlasy silné, lesklé a zdravé
 • Mají širokou paletu barevných odstínů, které navíc můžete mezi sebou míchat
 • Každý barevný odstín je pečlivě vytvořen unikátní kombinací 10-12 bylin
 • Snadná příprava a aplikace - ideální k domácímu použití
 • Jsou vegan friendly (certifikát Vegan Society) - žádné testování na zvířatech, žádné živočišné přísady

Použití:

 • 20-30 g prášku na krátké vlasy
 • 40-60 g prášku na vlasy s délkou po ramena
 • 70-100 g prášku na dlouhé vlasy

Optimální množství prášku smíchejte s horkou vodou v poměru 1:3 (1 díl prášku ku 3 dílům vody). Operativně můžete přidat vodu nebo prášek tak, abyste docílili konzistence podobné jogurtu nebo kečupu. Směs nesmí být příliš hustá ani příliš řídká.

Barvu aplikujte vždy na čerstvě umyté a ručníkem prosušené vlasy. S aplikací začněte u kořínků vlasů a postupujte po celé délce vlasů. Barvu vždy nanášejte ihned po namíchání. Neměla by být úplně horká (abyste si neopařili pokožku hlavy), ale určitě čím teplejší se na vlasy dostane, tím lépe. Na šedé vlasy je třeba použít o něco větší nános barvy.

Po aplikaci zakryjte vlasy přiloženou čepicí a navrch je ještě zakryjte ručníkem nebo zimní čepicí. Je potřeba, aby zůstaly co nejvíce v teple. Po dobu působení je zároveň možné použít pro zesílení účinku teplo, například z fénu na vlasy.

Nechte barvu působit minimálně po dobu 60 minut. Pokud chcete docílit tmavšího odstínu nebo překrýt šediny, doporučujeme delší dobu působení. Barva může být na vlasech třeba 2-3 hodiny. Protože se jedná pouze o rostliny, nemusíte se o své vlasy bát.

Po uplynutí požadované doby působení barvu smývejte pod teplou tekoucí vodou, dokud nebude voda čirá a bez zabarvení. Není třeba používat šampon ani jiné přípravky. Barva se o vlasy postará sama o sobě. Dále si vlasy vysušte nebo upravte běžným způsoben, jak jste zvyklí.
Barva v průměru vydrží 2-3 týdny. S dlouhodobým barvením se doba zvyšuje.

Tipy a důležité informace k barvení:

Barva efektivně kryje šediny hned při první aplikaci, myslete ale na to, že výsledný odstín může být o něco světlejší než u vlasů s pigmentem.

Pokud máte velké množství šedých nebo bílých vlasů, doporučuje se udělat dvě kola aplikace barvy s rozestupem 24 hodin.

Myslete na to, že barva je čistě přírodní, pokud tedy chcete docílit změny svého přirozeného odstínu vlasů, je potřeba trocha trpělivosti. Odstín se reálně začne měnit po několikáté aplikaci. Barva totiž neproniká do struktury vlasů, ale tvoří tenký obal kolem vlasu. Čím silnější obal je, tím výraznější je výsledný odstín. Pokud máte například tmavě hnědé vlasy a chcete docílit vínového odstínu, nejprve budete pozorovat možná jen červenavé odlesky. Po několika opakováních už bude vínový odstín výraznější.

Počítejte s tím, že barva se bude ještě pár dní po aplikaci vyvíjet. Přesněji řečeno tmavnout. Počkejte tedy alespoň 3 dny, kdy už bude odstín finální.

Pokud jste si dosud vlasy barvili chemickými barvami, počítejte s tím, že může chvilku trvat, než s Radico barvou docílíte požadovaného odstínu. Příroda si s chemií poradí, ale chce to čas. Můžete ze začátku provést 2-3 aplikace za sebou v rozmezí 24 hodin.

Mějte na paměti, že výsledná barva vždy závisí taky na vaší přirozené barvě vlasů.

Složení

Indigofera Tinctoria (Indigo Leaf Powder), Lawsonia Inermis (Henna Leaf Powder), Emblica Officinalis (Amla Fruit Powder), Eclipta Prostrata (Bhringraj Leaf Lawsonia Inermis (Henna Leaf Powder), Indigofera Tinctoria (Indigo Leaf Powder), Rubia Tinctorum (Manjistha Root Powder), Hibiscus Rosa Sinensis (Hibiscus Flower Powder), Emblica Officinalis (Amla Fruit Powder), Eclipta Prostrata (Bhringraj Leaf Powder).

Složení

Indigofera Tinctoria (Indigo Leaf Powder), Lawsonia Inermis (Henna Leaf Powder), Emblica Officinalis (Amla Fruit Powder), Eclipta Prostrata (Bhringraj Leaf Lawsonia Inermis (Henna Leaf Powder), Indigofera Tinctoria (Indigo Leaf Powder), Rubia Tinctorum (Manjistha Root Powder), Hibiscus Rosa Sinensis (Hibiscus Flower Powder), Emblica Officinalis (Amla Fruit Powder), Eclipta Prostrata (Bhringraj Leaf Powder).

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Radico, které jsou v kategoriích Kosmetika, Vlasová kosmetika a Barvy na vlasy. Produkt je nyní ve slevě 44 %. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Červené barvy.

EAN8902670020130
ZnačkaRadico
Forma  Prášek
Pro  Pro dospělé
Vlastnosti  EKO  BIO  Rozložitelnost v přírodě  Vegan  Přírodní
Certifikáty  Vegan  Ecocert
Vlasové přípravky  Všechny typy vlasů
Velikost balení100 g
Barva  Červená
Země původu  Indie
Originální názevRadico Přírodní barva na vlasy BIO (100 g) - burgundská