Samsung Galaxy Watch 5 Pro Sport Band Gray 45 mm

Hodinky, které s vámi udrží tempo v každé situaci. Pusťte se do svých …

Zobrazit více

Hodinky, které s vámi udrží tempo v každé situaci. Pusťte se do svých aktivit naplno s největší kapacitou baterie v naší řadě nositelných zařízení.

Barvy
GrayBlack
Můžete mít ve středu 13. 12.  více info
Skladem u dodavatele
V Pilulka Boxu již ve středu 13. 12. od 21:30
Pilulka Expresem již ve středu 13. 12. od 17:00
green_tree
Garantujeme doručení do Vánoc. Zjistěte více
11 924 Kč
 • Dárky doručíme ještě dnes

  Dárky doručíme ještě dnes

 • Nevhodný dárek vyměníme zdarma

  Nevhodný dárek vyměníme zdarma

 • Každodenní nadílka<br> v Adventním PilulKalendáři

  Každodenní nadílka<br> v Adventním PilulKalendáři

Tip na dárek Tip na dárek
Doprava zdarma Doprava zdarma
4.8
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 5 zákazníků
Napsat hodnocení
5
4x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Vzhled
100%
Ovládání
100%
Výdrž baterie
70%

Konečně hodinky, které vypadají skutečně úžasně. Starejte se o své tělo nejen zvenku, ale i zevnitř pomocí informací o procentuálním podílu tělesného tuku až po data o hmotnosti kosterního svalstva15. Získejte zpětnou vazbu a motivaci, která vás udrží na správné cestě za lepší kondicí. Od analogové elegance k digitální, od retro stylu k modernímu – zvolte si ciferník, který podpoří vaše každodenní aktivity. K dispozici máte sadu klasických designů a pestrou nabídku různých stylů.

Vždy ve správném směru s GPS lokátorem

Úplně nová funkce Route Workout vám umožňuje importovat tréninkové trasy ve formátu GPX z chytrého telefonu do hodinek a synchronizovat tak seznam vašich tras1,3. Projděte svou vytyčenou trasu a vraťte se přesně tam, odkud jste startovali pomocí funkce Track Back. Praktické hlasové či vibrační navigace a podrobné pokyny vás v průběhu cyklistického nebo turistického tréninku udrží vždy na té správné cestě.

Dosud největší baterie v našich nositelných zařízeních

Hodinky, které s vámi udrží tempo v každé situaci. Pusťte se do svých aktivit naplno s největší kapacitou baterie v naší řadě nositelných zařízení1,3,4,5.

Bioaktivní senzor

Výkonný Bioaktivní senzor Samsung 3v1 efektivně ovládá tři různé senzory zdraví. Senzor bioelektrické impedanční analýzy, senzor pro měření EKG a optický senzor srdečního tepu. Monitoruje váš pulz, stav kardiovaskulárního systému a dokáže zaznamenat neobvyklou činnost vašeho srdce nebo krevního tlaku. Bioaktivní senzor sleduje váš krevní tlak, čímž vám pomáhá lépe kontrolovat jeho případné výkyvy6,7,8,9,10,11,12,13,14.

Inteligentní hodinky určené pro dobrodruhy

Sledujte své kroky, spálené kalorie a další hodnoty. Hodinky podporují více jak 90 druhů cvičení, díky čemuž dokáží identifkovat vaše fyzické aktivity a zaznamenat výkony. Vy si tak budete moci udržovat dokonalý přehled o svých tréninkových výsledcích.

Sledují váš spánek od A po Zzz...

Naše vylepšená technologie monitoruje jednotlivé fáze spánku a pomáhá tak vytvářet zdravější návyky při oddychu. Poznejte zvíře, které ve vás dříme a společně s ním i typ vašeho spánku s 8 zvířecími symboly. Stejně tak budete dostávat pravidelné zprávy o vašem nočním spánkovém režimu, takže můžete odpočívat skutečně bez starostí16,17,18,19,20.

Silnější, než váš nejtvrdší trénink

Nyní až dvojnásobně tvrdší přední displej díky safírovému sklu. A ve spojení s odolnými rámečky Black Titan a Gray Titan budou vaše hodinky jene vypadat, ale i působit nezničitelně21,22,23,24. Odolný rám z titanu s brilantním safírovým sklem. Předveďte okolí nadčasový klenot na vašem zápěstí – hodinky Watch5 Pro ohromí klasickými barvami a prémiovým vzhledem29.

 • Dvojnásobně tvrdší safírové sklo
 • Pouzdro v provedení Titan
 • Voděodolnost

Spolehněte se na sílu aplikací od Google

Vše, co potřebujete, budete mít jako na dlani. Teda spíše na vašem zápěstí... Originální platforma Wear OS vám umožní do vašich hodinek jednoduše instalovat praktické aplikace, jako jsou Google Maps či YouTube Music. Ponechte si všechna původní data z vašich předchozích hodinek Galaxy Watch425,26.

Technické vlastnosti:

 • Materiál těla: Titan
 • Odolnost: 5ATM + IP68 + MIL-STD-810G
 • Displej: 1.36'' (34.6 mm), 450 x 450 Super AMOLED, 330 PPI
 • Ochranné sklo: Sapphire Crystal (29 Gpa)
 • Ovládání: 2 tlačítka, digitální luneta
 • Paměť: 1.5 GB RAM + 16 GB interní paměť
 • Procesor: Exynos W920 (Dualcore 1.18 GHz, 5nm)
 • Senzory: Optický snímač srdečního tepu, měření EKG a krevního tlaku, okysličení krve (SpO2), akcelerometr, gyroskop, barometr, hallův senzor, světelný senzor, geomagnetický senzor, senzor bioelektrické impedance pro měření složení těla (BIA)
 • Mikrofon: ano
 • Určení polohy: GPS/ GLONASS
 • Připojení BT 5.2, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2.4+5 GHz, NFC
 • Baterie: 590 mAh
 • Operační systém: Wear OS Powered by Samsung, Wear OS 3.5, One UI Watch 4.5
 • Kompatibilita: Android 8.0 nebo vyšší (s výjimkou Go edice a telefonů bez Obchodu Play), RAM 1.5GB a vyšší - vyžaduje telefon s podporou Google Mobile Service, iOS není podporován
 • Obsah balení: Řemínek, nabíjecí kabel, průvodce rychlým spuštěním
 • Rozměry [mm]: 45.4 x 45.4 x 10.5 mm
 • Hmotnost [g]: 46.5 g

1.V případě, že se do zařízení importuje trasa pro pěší turistiku a cyklistiku ve formátu GPX a určí se jakožto cílový bod v nastaveních aplikace Samsung Health.

2.V porovnání s Galaxy Watch4. Založeno na testu tvrdosti podle Vickerse, měřeno při konstantní zátěži gravitační síly 200 fg.

3.Vyžadováno povolení funkce v průběhu každého tréninku nebo chůze v nastavení aplikace Samsung Health.

4.Skutečná výdrž baterie se může v závislosti na síťovém prostředí, použitých funkcích a aplikacích, frekvenci hovorů a zpráv, počtu nabíjení a mnoha dalších faktorech lišit.

5.Typická kapacita byla testována v laboratorních podmínkách třetí stranou. Typická kapacita je uvažovaná průměrná kapacita vzhledem k odchylce v rámci jednotlivých vzorků baterií, testovaných podle normy IEC 61960-3. Jmenovitá kapacita je pro jednotlivé produkty následující: 573 mAh pro Galaxy Watch5 Pro, 398 mAh pro Galaxy Watch5 Large a 276 mAh pro Galaxy Watch5 Small. Skutečná výdrž baterie se může lišit v závislosti na síťovém prostředí, způsobu použití a dalších faktorech lišit.

6.NEMĚŘTE si složení a stavbu těla v případě, že máte implantovaný kardiostimulátor či jiné lékařské přístroje.

7.NEMĚŘTE si složení a stavbu těla v průběhu těhotenství.

8.V případě osob mladších 20 let se mohou výsledky měření lišit.

9.Všechny funkce a uživatelské prostředí se mohou měnit.

10.Funkce měření krevního tlaku není určena k použití při diagnostice onemocnění či jiných stavů, ani při léčbě, zmírnění, nebo prevenci chorob.

11.Určeno pouze pro všeobecné wellness a fitness účely. Není určeno k použití při zjišťování, diagnostice, léčbě, sledování nebo ošetřování jakéhokoliv zdravotního stavu nebo nemoci. Jakékoliv informace, týkající se zdraví, získané prostřednictvím zařízení a/anebo aplikace, by se neměly považovat za lékařské doporučení či radu. Vždy se obraťte na svého ošetřujícího lékaře.

12.Funkci EKG a měření tlaku mohou používat jen osoby starší 22 let. V zájmu přesného měření tlaku je nutné každé 4 týdny uskutečnit kalibraci pomocí tlakoměru a manžety na paži. Vyžaduje smartphone Galaxy se systémem Android 7.0 nebo novějším.

13.Uživatelé by si měli měřit krevní tlak v klidu, podobně jako s tradiční manžetou a neměli by při něm cvičit, kouřit ani pít.

14.Funkce EKG a měření krevního tlaku se může v závislosti na jednotlivých zemích nebo regionech lišit. Z důvodu omezení jednotlivých zemí při získávání schálení/registrace coby zdravotnického zařízení funguje EKG a měření krevního tlaku pouze na hodinkách a smartphonech zakoupených v zemích, kde je služba momentálně dostupná (služba však může být omezena, když uživatelé cestují do zemí, kde dané služby nejsou k dispozici). Podívejte se na https://www.samsung.com/apps/samsung-health-monitor, kde najdete další informace a nejnovější aktualizace o zemích, dané služby poskytujících.

15.Funkce Stavby a složení těla je podporována pouze modely ze série Samsung Galaxy Wach4 a novějšími. .

16.Dostupnost se může v závislosti na jednotlivých zemích nebo regionech lišit.

17.Vyžaduje aplikaci Samsung Health verze 6.22.1 nebo novější.

18.Vyžaduje telefon Samsung Galaxy s operačním systémem Android 8.0 a minimálně 1,5 GB RAM.

19.Určeno pouze pro všeobecné wellness a fitness účely. Není určeno k použití při zjišťování, diagnostice, léčbě, sledování nebo ošetřování jakéhokoliv zdravotního stavu nebo poruchy spánku. Naměřené hodnoty slouží pouze pro všeobecný přehled a osobní potřebu. Vždy se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

20.Dostupnost funkce měření okysličení krve v průběhu spánku se může v závislosti na jednotlivých zemích nebo regionech lišit.

21.Galaxy Watch5 odolají vodnímu tlaku do hloubky 50 metrů podle normy ISO 22810:2010. Nejsou vhodné k potápění nebo jiným aktivitám s vysokým tlakem vody. Pokud jsou vaše ruce nebo zařízení mokré, je nutné je před jakoukoliv další manipulací nejprve vysušit.

22.Obrázek výše simuluje funkci kompasu a slouží pouze k ilustračním účelům. Konfigurace obrazovky se může v závislosti na nastavení či verzi softwaru lišit a může se měnit.

23.V porovnání s modelem Galaxy Watch4. Měřeno na základě testu odolnosti podle Vickerse při konstantním zatížení gravitační silou 200 fg.

24.Dostupnost barevných provedení se může v závislosti na jednotlivých zemích nebo regionech lišit.

25.Dostupnost funkcí a aplikací se může v závislosti na jednotlivých regionech, připojených zařízeních, verzích softwaru a dodavatelích lišit.

26.Podporované funkce, stejně, jako kompatibilita, se mohou mezi jednotlivými platformami a zeměmi lišit.

27.Kompatibilní s hodinkami Galaxy Watch se systémem Wear OS od společnosti Samsung.

28.Dostupnost možností zálohování a obnovy nastavení se může v závislosti na nainstalovaných aplikacích lišit.

29.Dostupnost barevných provedení, velikostí, modelů a řemínků se může v závislosti na jednotlivých zemích nebo regionech lišit.

30.Počet dostupných kombinací se může v závislosti na jednotlivých zemích nebo regionech, ve kterých je Galaxy Watch Design Studio dostupné lišit.

Zkuste také ostatní výrobky značky Samsung, které naleznete v kategoriích Akce a slevy, Elektro a Chytré hodinky. Výrobek zrecenzovalo 5 zákazníků a 100 % by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Sportovní hodinky.