Scholl Fresh Step Sprej do bot 150ml

Systém Neutra-Activ účinně ničí bakterie v obuvi i švech a neutralizuje …

 Zobrazit více

Systém Neutra-Activ účinně ničí bakterie v obuvi i švech a neutralizuje nepříjemný zápach po dobu 24h. Působí i když obuv není právě nošena.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst

Scholl Odour Control Shoe Spray je rychleschnoucí sprej na účinní odstranění pachu z bot. Scholl Odour Control Shoe Spray je rychleschnoucí sprej na účinní odstranění pachu z bot.

Trojitá formula: unikátní systém Neutra-Activ neutralizuje zápach, zatímco antibakteriální a fugnicidní složky ničí zápach v obuvi. Má vědecky ověřenou vyšší účinnost při potlačování zápachu bot než u tradičních přípravků proti zápachu. Pravidelné používání pomáhá chránit boty.

Návod k použití: Nádobku dobře protřepejte. Stříkejte dovnitř obuvi před i po použití. Nejprve však nechte obuv vyschnout.

Upozornění: Nádobka je pod stálým tlakem. Nádobku nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Neotvírejte proražením ani po vypráznění nádobky. Nestříkejte do otevřeného ohně ani na rozžhavené materiály. Udžujte z dosahu zdroje vznícení. Při používání nekuřte a chraňte oči. Nepoužívejte na popraskanou, či citlivou kůži. Vyvarujte se nadýchání. Pokud se objeví podráždění, přestaňte sprej používat. Chraňte před dětmi.

Zkuste také další produkty značky Scholl, které uvidíte v kategoriích Péče o nohy, Kosmetika a Tělová kosmetika. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Péče o nohy.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN8592326016169
ZnačkaScholl
Forma  Sprej
Originální názevSCHOLL Fresh Step Sprej do bot 150ml