Medical Institut Plzeň

Naše klinika má již dvacetiletou praxi v oboru estetické medicíny, během kterých se nestátní zdravotnické zařízení Medical Institut jako součást Institutu Krásy stal největším komplexním estetickým centrem v Plzeňském kraji. Našim klientům se tak dostává maximální komplexní péče o tvář, tělo, ale i o celkové zdraví se zárukou vysoké úrovně služeb po stránce odborné i v kvalitě péče, individuálního a diskrétního přístupu, v zázemí moderního estetického centra. Náš zdravotnický tým také disponuje dlouholetou praxí ve svém oboru jak v České republice, tak i zkušenostmi ze stáží v zahraničí.

Všichni specialisté a pracovníci si pravidelně prohlubují své znalosti a účastní se kongresů a školení v moderních technologiích a trendech v oboru. Používáme moderní techniku a špičkové lasery testované podrobnými klinickými studiemi s potvrzenými a prověřenými výsledky. Neustále investujeme do nákupu a obnovy nových technologií podle aktuálního vývoje současné estetické medicíny. Aplikace znalostí a zkušeností v rámci komplexní péče klienta spolu se špičkovým vybavením a lasery tak dělá z Medical Institutu nejvybavenější estetické centrum a lídra v Plzeňském kraji.

Spolupracujeme s dalšími významnými společnostmi estetické medicíny, jakými jsou INNOAESTHETICS, The Skin Academy BARCELONA (Španělsko), Mesotech, Marllor, Professional Dietetics, Innate (Itálie), W&O (Německo), Cambridge Medical Aesthetics (Velká Británie), Poonglim Pharmatech, Woorchi Mechatronics (Jižní Korea), Plasmolifting (Rusko), Ocusoft (USA), World Academy of Aesthetic Medicine.

Ať už vás zajímá estetická dermatologie, omlazení plazmou či odstranění vrásek, špičkové laserové centrum, moderní tvarování postavy, hubnutí a redukce tuku, bělení zubů nebo třeba fyzioterapie a cévní chirurgie, náš tým je tu pro vás. Kontaktujte nás a nechte si poradit od našich specialistů na osobní nezávazné konzultaci.

Kontaktní údaje

Bezručova 16, Plzeň, 30100 (84.3 km od Vás)
Tel.: 775 123 528

Otevírací doba

Pondělí
8:00 - 21:00
Úterý
8:00 - 21:00
Středa
8:00 - 21:00
Čtvrtek
8:00 - 21:00
Pátek
8:00 - 21:00
Sobota
8:00 - 16:00
Neděle
zavřeno