Salvatore Ferragamo Incanto shine 50 ml

Zavřete oči a otevřete své brány představivosti. Ocitnete se na místě …

 Zobrazit více

Zavřete oči a otevřete své brány představivosti. Ocitnete se na místě plném barev a radosti ze života. Přesně takové pocity ve vás vyvolá mladistvá a hravá toaletní voda pro ženy Incanto Shine značky Salvatore Ferragamo.

Další varianty:
Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst

Svěží ovocně květinová vůně je určena především pro mladé ženy, které se nebojí objevovat svět a užívat si dobrodružství, které nabízí.

Exotický koktejl s osvěžujícími tóny bergamotu představuje maracuja a sladké akordy ananasu. Květinové tóny jsou zastoupeny omamnou vůní frézie a růžové pivoňky spolu se šťavnatou broskví. Základ vůně uzavírá kompozici hřejivým cedrem, pižmem a jantarem. Dávku optimismu přináší nejen vůně, ale samotný flakonek v barvě duhy, který vás unese na vlnách fantazie. Vůně je vhodná do jarních a letních dnů. Zamilujte si pocit bezstarostnosti a štěstí s mladistvou vůní toaletní vody pro ženy Salvatore Ferragamo Incanto Shine.

Zkuste také další výrobky značky Salvatore Ferragamo, které naleznete v kategoriích Kosmetika, Parfémy a Dámské toaletní vody. Výrobek je v současnosti ve slevě 20 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Dámské toaletní vody.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN8052464891597
ZnačkaSalvatore Ferragamo
Pro  Pouze pro ženy
Druh vůně  Květinová  Ovocná
Typy pleti  Všechny typy pleti
Velikost balení50 ml
Originální názevSF INCANTO SHINE LF EdT 50ml