Splat


SPLAT je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již více než 20 let. Každý výrobek vytvořený v laboratořích SPLAT je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jej…


SPLAT je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již více než 20 let. Každý výrobek vytvořený v laboratořích SPLAT je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v EU, Japonsku a Rusku.

Zubní pasty SPLAT obsahují unikátní systém bezpečného a účinného bělení Sp.White system®, který je součástí většiny zubních past, zanechává povrch zubů dokonale hladký a čistý, nedochází k poškozování zubní skloviny ani dásní. Patentovaný antibakteriální systém LUCTATOL® - kombinace extraktu z lékořice a mléčných enzymů, obsahují všechny výrobky SPLAT určené dětem a jsou absolutně bezpečné. Nová generace bioaktivních zubních past Splat výhradně používá speciální aktivní nanohydroxyapatit na obnovení a regeneraci zubní skloviny.

SPLAT nabízí široký výběr zubních past i bez obsahu fluoridu. Žádný výrobek SPLAT neobsahuje syntetická antiseptika, triclosan ani chlorhexidin. Žádný výrobek SPLAT určený dětem neobsahuje sodium lauryl sulfát - SLS ani sacharin.

Zobrazit celý popis

3 produkty

Produkty