Svrchní plenkové kalhotky s potiskem - Denní (10 produktů)

Zákazníci nejlépe hodnotí značky Bambino Mio a Petit Lulu. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Bambino Mio učící plenky 18-24 měsíců Farmer Friends.

Zákazníci nejlépe hodnotí značky Bambino Mio a Petit Lulu. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Bambino Mio učící plenky 18-24 měsíců Farmer Friends.

Svrchní plenkové kalhotky s potiskem - Denní - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Svrchní plenkové kalhotky s potiskem - Denní ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Svrchní plenkové kalhotky s potiskem - Denní lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: Bobánek Látková plenka novorozenecká AIO, suchý zip - Včelky
5 / 1x
Dobře se kombinují se svrchními kalhotkami od Bobánka a jejich vkládacímk plenkami + používáme separační Mám 4x AIO, 3x svrchňáče a 6x vkládacích a krásně to vyjde pro jedno miminko (pereme jednou denně až ob den, protože máme dvojčata).
Recenze produktu: Bobánek Látková plenka novorozenecké svrchní kalhotky, suchý zip - Liščí les
5 / 2x
Skvělá alternativa ke klasickým plenkám.
Recenze produktu: Bambino Mio učící plenky 2-3 roky Dino
5 / 6x
Zboží přišlo rychle a v naprostém pořádku. Dobře sedí a plní účel. Obrázky zaujaly pozornost. Díky nim jsou více vyžadovány.
Recenze produktu: Bobánek Látková plenka novorozenecké svrchní kalhotky, patentky chameleoni
5 / 1x
Kombinuji 4x AIO, 3x svrchní kalhotky a 6x vkládacích a krásně to vyjde pro jedno miminko (pereme jednou denně až ob den, protože máme dvojčata).
Recenze produktu: T-Tomi Ortopedické abdukční kalhotky - suchý zip, blue triangles 3–6 kg
5 / 20x
Synovi předepsaly široké balení, tohle je úžasná alternativa. Na rozdíl od několika látkových plen se používá velice snadno a jde dát i přes oblečení. Cena je poměrně vysoká, vzhledem k tomu, že si musíte pořídit alespoň dvě. Pozor po vyprání dlouho schne a do sušičky bych nedávala. Díky suchým zipům se přizpůsobí každému, pokud chcete dávat až na oblečení, zvažte zda nekoupit už větší velikost. Tahle je pro menší miminka. Myslím, že při 5 kg už synovi byla těsná, ale dávali jsme přes tepláky.
Recenze produktu: T-Tomi Ortopedické abdukční kalhotky - suchý zip, pink triangles 3-6 kg
5 / 20x
Ortoped nám nařídil široké balení na 3 pleny. Akorát jsem jednu přidala a paráda. Je to mnohem pohodlnějí, než balit 3 látkové pleny zvlášť. I pro malou je to příjemnější. Nyní mimčo váží 3,5 kg a zapínání je akorát, moc si nedovedu představit široké balení u těžších dětí s touto velikostí, asi bych volila větší. Zatím nám tato velikost stačí.
Recenze produktu: Bambino Mio učící plenky 18-24 měsíců Farmer Friends
5 / 3x
Váhově neodpovídá. Mám 10,5kg dítě a jsou mu pomalu malé. Bohužel vrátit nemohu, když jsem je už rozbalila.
Recenze produktu: T-Tomi Svrchní kalhotky, grey flowers / šedé kytky
5 / 2x
Funkčně rešená svrchní plena.
Recenze produktu: T-Tomi Ortopedické abdukční kalhotky - suchý zip, blue triangles 5–9 kg
5 / 4x
Kalhotky mají hezký vzor, synovi padnou skvěle. Zapínání na suchý zip je ideální.
Recenze produktu: T-Tomi Svrchní kalhotky animals
5 / 2x
Výborné

Kategorii Svrchní plenkové kalhotky s potiskem jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Svrchní plenkové kalhotky s potiskem jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Svrchní plenkové kalhotky s potiskem seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.