Swash Gold Ubrousky pro celotělovou očistu s vůní 8 ks

Jemné, vlhčené mycí ubrousky s vůní, pro mytí bez vody, speciálně …

 Zobrazit více

Jemné, vlhčené mycí ubrousky s vůní, pro mytí bez vody, speciálně navržené tak, aby umožnily každodenní mytí celého těla, bez oplachování. Obsahují pečlivě vyváženou hypoalergenní substanci pro ideální očistu pokožky.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
Hypoalergenní Hypoalergenní

Swash Gold Wipes jsou prostředky speciálně navržené tak, aby umožnily každodenní mytí celého těla, bez oplachování. Obsahují pečlivě vyváženou hypoalergenní substanci pro ideální očistu pokožky. Jsou učeny zejména pro pacienty a klienty se sníženou pohyblivostí u který běžná koupel není možná a nebo příjemná, z důvodu jejich zdravotního stavu.

Hodnoceny jako první volba v mnoha evropských i českých nemocničních a zdravotnických zařízeních. Ubrousky je možné snadno nahřát pro příjemný pocit při koupání. V jednom balení je 8 ks ubrousků. Swash Gold Wipes jsou vyrobeny z měkké tkaniny střední gramáže, která poskytuje jemnou a příjemnou očistu osobám se zranitelnou pokožkou. Pro svoji vhodnost se pro výrobu ubrousku používá netkaná textilie s křížovým tkaním.

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Swash, které naleznete v kategoriích Ubrousky, Hygienické potřeby a Zdravotnické potřeby. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Ubrousky.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN8717127937134
ZnačkaSwash
Produktová řadaSwash Gold
Forma  Ubrousky, kapesníčky
Vlastnosti  Hypoalergenní
Velikost balení8 ks
Originální názevSwash®Gold Ubrousky - pro celotělovou očistu (bal á 8ks), s vůní, ZP tř. I