Vamousse Pěna ošetření hlavy proti vším 160 ml

VAMOUSSE pěna zabíjí 100% vší a hnid do 15 minut. Jedna aplikace stačí! …

 Zobrazit více

VAMOUSSE pěna zabíjí 100% vší a hnid do 15 minut. Jedna aplikace stačí! Díky unikátnímu složení přináší revoluci do boje proti vším. Bez pesticidů, bez silikonového oleje. Umožňuje snadné nanášení do vlasů. Nemastí vlasy. Pro děti již od 2 let věku.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
1
Zákazník doporučuje

0% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Spolehlivá ochrana
0%
Bezpečné složení
0%
Komfort při používání
0%

Užití

Před aplikací přípravku si důkladně přečtěte pokyny k užití.

1. Co budete potřebovat: Hřebínek na odstranění vší (všiváček) Vamousse (obsažen v balení) 2 čisté ručníky (optimálně bílé, aby byly vši dobře vidět) papírové utěrky nebo kapesníky 4 sponky do vlasů hřeben na rozdělení vlasů šampón.

2. Příprava vlasů na aplikaci: Vlasy musí být před aplikací suché. Čistým ručníkem zakryjte ramena a krk. Vlasy rozčešte hřebenem nebo kartáčem. Vlasy rozdělte do čtyř stejně velkých částí. Každou část uchyťte sponkou. Osoba, které je přípravek aplikován, si vyjme kontaktní čočky a sundá brýle.

3. Aplikace přípravku: Uvolněte jednu část vlasů ze sponky. Pomocí hřebenu oddělte pramen vlasů o tlouštce 2-3 cm a naneste pěnu Vamousse přímo na pokožku hlavy. Přípravek Vamousse vmasírujte do vlasů, a to směrem od pokožky hlavy ke konečkům. Pokračujte po jednotlivých pramenech a pěnu nanášejte tak, aby byla celá část úplně a důkladně pokrytá. Až zcela pokryjete danou část vlasů, pročešte je směrem od pokožky hlavy ke konečkům. Tím rovnoměrně rozprostřete přípravek Vamousse. Pokrytou část vlasů znovu přichytte sponkou. Postup zopakujte i na dalších částech vlasů - dokud nebudou všechny pokryty přípravkem. Naneste Vamousse také za uši a na zátylek. V těchto místech se veš dětská i hnidy hromadi. POČKEJTE 15 MINUT

4. Vyčesání vlasů aby byly odstraněny veškeré vši a hnidy, použijte přiložený hřebínek a postupujte podle následujících kroků: Zatímco jsou pokožka hlavy a vlasy stále mokré a obsahují přípravek Vamousse, pročešte je. Po částech vždy uvolněte sponku a úzký pramen vlasů (přibližně 2-3 cm) vezměte mezi prsty. Hřebínek umístěte k pokožce vlasů a pročešte vlasy směrem od pokožky hlavy ke konečkum. Zasekává-li se hřebínek nebo jsou-li vlasy zacuchané, připravte směs kondicionéru a vody v poměru 1:1, která vlasy uhladí a usnadní česání. Cistou papírovou utěrkou nebo kapesníkem setřete vyčesané vši a hnidy z hřebínku. Cást vlasů, kterou jste právě pročesali, znovu přichyťte sponkou. Postup opakujte, dokud nejsou všechny části vlasů pročesané.

5. Umytí vlasů šampónem: Vyjměte sponky z vlasů. V umyvadle nebo nad vanou do vlasů důkladně vmasírujte šampon. Vlasy opláchněte teplou vodou. Vysušte čistým ručníkem.

Poznámka: Ačkoli jsou vši a hnidy již mrtvé, použité ručníky a utěrky umístěte do plastového sáčku a zlikvidujte. Sponky do vlasů a hřebeny ponořte do horké vody (nad 55°C) s mýdlem na alespoň 10 minut.

Upozornění

Přípravek Vamousse je určen pouze k zevnímu použití. Hořlavý aerosol. Chraňte před horkem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a dalšími zdroji vznícení. Při používání tohoto produktu nekuřte. Neprorážejte ani nepalte, a to ani po použití. Obsahuje geraniol. Může způsobit alergickou reakci. Oči mějte pečlivě zavřené a chraňte je pomocí utěrky nebo ručníku. Objeví-li se podráždění očí, pokožky nebo pokožky hlavy, vyhledejte lékaře.

Složení

Isopropylmyristát, isopropylalkohol, A46 hnací plyn, benzylalkohol, kokamidopropyl betain , geraniol.

Zkuste také ostatní výrobky značky Vamousse, které jsou v kategoriích Drogerie, Ochrana před hmyzem a Přípravky proti vším. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Přípravky proti vším.

EAN1358962180100
ZnačkaVamousse
Velikost balení160 ml
Věk>2 let
Forma  Pěna
Pro  Pro děti
Na co je  Na vši
Originální názevVamousse pěna - ošetření hlavy proti vším 160ml