Léky na zánět pochvy (2 produktů)

Mezi nejčastější příčiny svědění pochvy patří kvasinková infekce. Toto svědění může být také způsobeno hormonálními změnami, například v průběhu menopauzy nebo při užívání hormonální antikoncepce. Dále může být svědění způsobeno používáním syntetického spodního prádla nebo nevhodného mytí intimních míst.

 Zobrazit více

Mezi nejčastější příčiny svědění pochvy patří kvasinková infekce. Toto svědění může být také způsobeno hormonálními změnami, například v průběhu menopauzy nebo při užívání hormonální antikoncepce. Dále může být svědění způsobeno používáním syntetického spodního prádla nebo nevhodného mytí intimních míst.

Pálení, svědění, výtok – to jsou projevy zánětu pochvy, který potká během života téměř všechny ženy. Některé těmito příznaky navíc trpí pravidelně každý měsíc. Ovšem proti nepříjemným výtokům, plísňovým a kvasinkovým infekcím lze účinně bojovat. Máte možnost výběru z vaginálních tablet, čípků anebo vaginálního krému.

Kromě léčívých přípravků v této kategorii nabízíme ještě vaginální zdravotnické prostředky, které řeší další potíže v intimní oblasti, jako např. suchost vaginální sliznice.

Pro udržení zdravých intimních míst je důležitá každodenní správná hygiena, která zabrání množení nežádoucích mikroorganismů. Musí být důkladná, ale zároveň jemná a šetrná. Takovou péči umožní naše široká nabídka přípravků pro intimní hygienu.

Zákazníci si oblíbili řady Canesten, Rosalgin a Gyno-pevaryl. Nejlépe hodnoceným produktem je Canesten 10mg/g krém 20 g. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Léky na zánět pochvy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Léky na zánět pochvy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Léky na zánět pochvy lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Gyno-pevaryl 150 mg, vaginální čípky 3 ks + krém 15 g 4 ks
5 / 1x
Super
Recenze produktu: Clotrimazol AL 100, aplikátor + vaginální tablety 6 ks
5 / 17x
Splnilo očakávanie a uvoľnenie-.
Recenze produktu: Canesten GYN Combi Pack, krém a vaginální tableta
5 / 3x
Produkt splnil účel, avšak sú na trhu aj lacnejšie varianty, ktoré sú dobré tiež. Výhodnejšie je podla mňa taktiež dávkovanie viacerých tabliet ako 1, pretože pri použití len 1 tablety ak sa dobre nevstrebe dôjde k vylúčeniu jej zvyškov a liek tak stráca na účinnosti.
Recenze produktu: Jenamazol 2% krém + aplikátor 20 g
5 / 10x
Velká spokojenost
Recenze produktu: Candibene 200 mg vaginální tablety 3 ks
5 / 3x
prej dobrý
Recenze produktu: Canesten 10mg/g krém 20 g
4.9 / 13x
V POHODĚ
Recenze produktu: Canesten 10 mg/g krém, 50 g
4.9 / 14x
Zabírá
Recenze produktu: Rosalgin 500 mg, granule pro vaginální roztok, sáčky 10 ks
4.8 / 19x
Na doporuční ho už používám dlouho
Recenze produktu: Rosalgin Easy 140mg vaginální roztok 5 ks
4.7 / 12x
jsem spokojena
Recenze produktu: Canesten GYN 1 den, vaginální tableta 1 tablet
4.6 / 9x
Vzhledem k tomu, že má gynekolożka má již přes měsíc dovolenou a nejbližší pohotovost je hodinu cesty MHD. Rozhodla jsem se tentokrát léčit infekci volně dostupnými léky se kterými nemám zkušenost. Doufala jsem, že pokud dám za 1 tabletu přes 300 Kč, bude po problémů. Ale po více jak 24 hodinách se problém spíše zhoršil než zlepšil, svědění neustává a tableta ještě ke všemu očividně vystupuje ve výtoku ven. Tudíž jsem dala tyto finance za zhoršení zdravotního stavu a skvrny na které budu očividně muset koupit speciální čistič. Opravdu dráhy zbytečný nesmysl.

Podívejte se na produkty z kategorie Záněty pochvy seřazené od těch nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Záněty pochvy. V kategorii Záněty pochvy najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších.