Tipy na dárky pro děti ve věku 6 až 12 let

V tomto věku jsou děti nejvíc zvídavé, rozvíjí se u nich zájem o koníčky a pomalu upouští od klasických hraček pro malé děti.

Vyrazit nakupovat

Lego

Legendární stavebnice Lego si získala neuvěřitelnou oblibu po celém světě napříč generacemi a přináší radost malým i velkým. Kdo by neznal barevné kostičky, které se dají libovolně skládat dohromady a jsou doplněny o další díly a figurky?

Společenské hry

Společenské hry odjakživa spojují a zabaví celou rodinu – dospělé i děti. Hry volíme buď zábavné pro pobavení a zasmání se nebo poučné pro rozvoj dětského myšlení, představivosti i manuální zručnosti.

Únikové deskové hry

Napětí i zábava pro celou rodinu. Jednorázové únikové hry s poutavým příběhem a strhující atmosférou nutí k logickému přemýšlení a řešení různých hádanek a hlavolamů.

Vybrat hlavolam

Připravili jsme si pro vás nabídku hádanek, rébusů a hlavolamů, které zabaví vás i vaše děti pro rozvoj logického myšlení a trénink šedé kůry mozkové.

Košík aktualizován
Mac Toys Pravda nebo lež CZ

Mac Toys Pravda nebo lež CZ

789 Kč 789
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.

Auta a vozítka

Žádnému malému Fittipaldimu nesmí chybět pořádná kára, se kterou udělá dojem na kamarády i tajnou lásku. Jestli chcete u svých dětí zaručeně zabodovat, tak pořádným elektrickým autem se vám to povede.

Pistole Nerf

Nerf zabaví na celé hodiny, kdy se okamžitě můžete proměnit ve vojáky, policisty nebo lupiče. Všechny Nerf zbraně jsou navrženy pro maximální bezpečí a jsou vhodné jak na doma, tak na ven.

Dětské elektrické zubní kartáčky

Čištění zoubků nepatří k oblíbeným činnostem, ale péče o dětský chrup by se neměla podceňovat, proto vybírejte takové kartáčky, které udělají z čištění zábavu.

Nic jste nevybrali a jen tak hledáte?

Objevte tipy na dárky pro celou rodinu