Tipy na dárky pro muže

Vybrat dárek pro muže je těžké. Nic nechtějí a co chtějí, to si koupí. Na Pilulce.cz však najdete produkty, kterými muže potěšíte. Třeba produkty pro jejich aktivní život.

Vyrazit nakupovat

Top dárky z naší nabídky

JAK VYBRAT IDEÁLNÍ DÁREK PRO MUŽE

Každý správný muž si zaslouží ten pravý dárek, ať už jde o tatínka, bráchu, přítele, manžela nebo dědečka. Pořídit originální dárek pro muže bývá někdy trošku trpkostí, ale u nás můžete najít pozornost pro každého. Řiďte se tím, co daného muže baví, co má rád a čím žije, čemu věnuje rád svůj čas. Elegantní muži ocení parfém oblíbené vůně, sportovně založený muž nepohrdne sportovními doplňky a dědeček si zaslouží něco dobrého na zub nebo péči v podobě hřejivé dečky při odpočinku v oblíbeném křesle.

Tipy na dárky pro tatínka

JAKÝ DÁREK OCENÍ KAŽDÝ TATÍNEK

Přiznejme si, že výběr dárků pro tatínka bývá nejtěžší. Nic nechce, nic nepotřebuje. Takže vymýšlení je čiště na nás. Je tatínek spíše domácí typ, akční muž, elegantní gentleman nebo sportovec? Nic nezkazíte vlasovou kosmetikou ani darovaným zdravím. Tatínek sportovec jistě ocení péči o klouby Proenzi Intens, elegán se rád zahalí vůní BOSS THE SCENT a pokud rád lenoší doma, může si při relaxaci užívat masáž díky Beurer MG 100 masážnímu přístroji.

Tipy na dárky pro manžela / přítele

CO LETOS KOUPIT MANŽELOVI

Výběr dárku pro partnera nebývá složitý, protože ho známe lépe než kdokoliv jiný. Víme, jaké má záliby, po čem touží, zohlednit bychom měli i věk obdarovaného. Z oblasti krásy a zdraví nemusíme vybírat dárky jen pro ženy. Muže, kteří o sebe rádi pečují, můžeme potěšit EUCERIN MEN vánoční kazetou 2019 nebo mu dopřát oslnivý úsměv s Philips Sonicare DiamondClean WHITE.

Tipy na dárky pro bratra

ČÍM LETOS OBDAROVAT BRATRA?

Co pořídit bratrovi pod stromeček? Jednoduchá otázka. Řiďte se tím, co vašeho bratra nejvíce baví a v jaké věkové kategorii je. Jestli máte malého brášku, projděte si naši nabídku hraček a něco už vám padne do oka. Pokud máte staršího bratra, který si zakládá na svých bicepsech, je sportovní výživa jasnou volbou.

Tipy na dárky pro kamaráda / kolegu

CO LETOS DÁT KAMARÁDOVI / KOLEGOVI

Také slavíte Vánoce i v kruhu pracovním nebo s přáteli? Jak vybrat ten správný dárek, aby to nebylo moc, ale zase ne málo? S kolegou, kamarádem nebo kolegou kamarádem trávíme obvykle mnoho času, známe jejich strasti i slasti z osobního i pracovního života a to by nás mohlo při výběru dárku inspirovat. Je kámoš / kolega sportovec? Suplementy se mu neztratí. Nebo raději ve volných chvílích lenoší? Tak potěšte jeho chuťové pohárky nebo mu darujte fitness náramek pro motivaci k pohybu.

Nic jste nevybrali a jen tak hledáte?

Objevte tipy na dárky pro celou rodinu