Tipy na dárky pro prarodiče

Vybrat dárek pro prarodiče může být někdy pěkný oříšek. Na módu si nepotrpí, všehno mají? Babičku s dědečkem chováme v úctě a myslet bychom měli na jejich zdraví a spokojený život. Nachystali jsme si pro vás pár tipů:

Vyrazit nakupovat

Top dárky z naší nabídky

JAK VYBRAT DÁREK PRO PRARODIČE

Hýčkejte svou babičku s dědečkem a rozmazlujte je. U nás můžete vybrat lahodné čaje pro chvilky pohody, dobrůtky, vitamíny pro podporu jejich zdraví nebo osvědčené přípravky pro výživu kloubů, kterými dopřejete bezbolestný pohyb.

Tipy na dárky pro babičku

JAKÉ DÁRKY OCENÍ KAŽDÁ BABIČKA

Babička je milovaná osoba, která nás odmalička rozmazluje a snesla by nám první poslední. Vybírejte dárek pro ženu svého života opravdu zodpovědně. Věnovala vám kus života a vždy tu je pro vás, aby pomohla a postarala se. Dokažte jí, že jste vděční za to, že ji máte, a inspirujte se našimi návrhy na dárek přesně pro ni.

Košík aktualizován
Kitl Eligin BIO 120 kapslí

Kitl Eligin BIO 120 kapslí

599 Kč 599
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.

Eucerin péče o pleť žen

Eucerin je značka dermokosmetické péče doporučovaná dermatology, jejíž základ tvoří rozsáhlý vědecký výzkum. Pomáhá udržovat a obnovovat správné fungování kůže, a tím dodává jistotu zdravé a krásné pleti. Navraťte pokožce mladistvý vzhled anti-age kosmetikou Eucerin, která poskytne pleti výživu, hydrataci a regeneraci.

Tipy na dárky pro dědečka

JAKÉ DÁRKY OCENÍ KAŽDÝ DĚDEČEK

Vybrat dárek pro dědečka může být ještě tvrdším oříškem než vybírat dárek taťkovi. Při výběru se většinou řídíme tím, co má nejraději: je-li aktivním dědouškem, kutilem nebo raději lenoší v oblíbeném křesle. Potěšte dědečka přesně podle jeho vkusu, u nás najdete dárky pro vousaté dědečky jak z pohádky, pro pohodáře, kteří si mohou prohřát záda hřejivou podložkou nebo pro aktivní dědečky – ti ocení dárky pro zdraví.

Kamzík – pro aktivní pohyb

Pro správnou funkci kloubů je důležitá výživa. Kamzík patří mezi špičkové produkty v péči o klouby, vazy i šlachy. Díky jeho jedinečnému složení s obsahem čistého kolagenu a vitamínu C, které jsou tělu vlastní, je vhodný i k dlouhodobému užívání.

Nic jste nevybrali a jen tak hledáte?

Objevte tipy na dárky pro celou rodinu